CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - Békéscsaba 1912 Előre, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 2. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2018.08.05. (vasárnap) 17:30 óra

A mérkőzés játékvezetője: Kovács Gergely (asszisztens: Király Zsolt, Bertalan Dávid). Tartalék játékvezető: Derdák Marcell

Budaörs: Demjén, Menyhárt, Medgyes, Kékesi, Tányéros, Fényes, Sajbán Máté, Lengyel, Kesztyűs, Czvitkovics, Végh

Cserék: Sajbán Miklós, Gyurácz, Marques-Ariosa, Fodor, Fehér-Káplár, Adamcsek, Kemenes

Szakmai Igazgató: Bognár György

Békéscsaba: Ladislav, Nagy, Mezei, Mészáros, Gránicz, Urbin, Király, Viczián, Pilán, Szélpál

Cserék: Uram, Zahorán, Lustyik, Tóth, Máris, Szalai, Hursán

Vezetőedző: Boér Gábor

Végeredmény,  Budaörs - Békéscsaba 2-2

A játékvezető 3 percet hosszabbít

86’ cserél csapatunk Lengyel helyén Sajbán Miklós a pályán

82’ Szalai egy szép egyéni megmozdulást követően lőtt kapura próbálkozása a jobb kapufát találta telibe

80’ Marques-Ariosa kapott sárga Lapos figyelmeztetést műesésért

76’ Cserél csapatunk, Czvitkovics helyén Márquez-Ariosa a pályán

74’ Kesztyűs távoli bombája ment nem sokkal a kapu fölé

71’ Távoli lövést védett könnyedén Demjén

70’ Kékesi blokkolta remekül Szatmári lövését

69’ Sajbán Máté kapott sárga lapos figyelmeztetést kapus támadásért

57' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!! Czvitkovics szabadrúgása tekeredett be középre, Fodor remekül helyezkedett, majd fejjel a jobb alsóba juttatta a labdát 2-2

54' Mészáros kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

53' Gránicz szabadrúgása csattant a felsőlécen

51' Szatmári lépett ki a védők mögül, lövését Demjén hatalmas bravúrral védte

49' Tüzijátékot rendezett csapatunk az elmúlt percekben, először Czvitkovics lövését védte Ladislav, majd a kippatanót Kesztyűs lőtte kapura, amit a védők blokkoltak, majd Fodor előtt adódott hatalmas lehetőség a gólszerzésre, egy remek cselt követően lőtt kapura, ismét Ladislav védett bravúrral

46' Szatmári centerezett középre, Demjén remekül lépett ki a kapujából, a labda viszont messzire pattant tőle amit Szélpál laposan próbélt meg a kapuba juttatni, Tányéros remekül tisztázott

Elkezdődött a második félidő

Félidőben cserél csapatunk, Végh helyén, Fodor a pályán

A játélkvezető lefújta az első félidőt

45+1' GÓL! Szatmári kapott remek labdát majd lőtte ki a hosszú alsót 1-2

A játékvezető 2 percet hosszabít

44' Medgyes próbálkozoztt távoli lövéssel, a labda jócskán kapou fölé szállt

41' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLL!!!!!! Menyhárt beadását vétették el középen többen, a hosszún érkezett Sajbán Máté, aki fejjel a kapuba jutatta a játékszert 1-1

39' Sajbán Máté verekedte be magát a tizenhatoson belülre, lövése a kapu mellé ment, sajnos a mozdulat közben elcsúszott

35' Szatmári lövése ment el keresztben a kapu előtt

32' GÓL! Szöglet utáni kavarodást követően Szélpál elé került a labda, lövését a gólvonalról tisztázta Medgyes, a partjelző bent látta a labdát, a játékvezető megdta a találatot 0-1

26' Folytatódik a mérkőzés

25' A játékvezető ivó szünetet rendelt el

22' Sárgalapos figyelmeztetést kapott Mezei, visszahúzásért

16' Csapatunk játéka dominál ezekben a percekben, azonban az utolsó passzokba rendre hiba csúszik, ezért komolyabb helyzet még nem alakult ki

11' Sajbán Máté jutott lövéshez a tizenhatoson belül, az utolsó pillanatban azonban a vendégek védője blokkolni tudta a próbálkozást

8' Szatmári lövését védte magabiztosan Demjén

5' Viczián lövését védte könnyedén Demjén

3' Szögletet harcolt ki a vendég csapat, a sarokrúgás veszélytelennek bizonyult

Elkezdődött a mérkőzés

Csapatunk, fekete zöld csíkos felsőben, fekete nadrágban és sportszárban lép pályára

A vendég Békéscsaba tiszta fehér szerelésben lép pályára.

A csapatok befejezték a melegítést, perceken belül kezdődik a mérkőzés.

Vissza

A klubról röviden

BSC 1924 Futball Kft.

A labdarúgás a legnagyobb múlttal rendelkező budaörsi sportág, hiszen 1924 óta van hivatalosan foci Budaörsön. A klub alapítását követő években a csapat leginkább járási és megyei tornákon szerepelt, és az azóta eltelt 90 évben sok bajnokságban is játszott a Budaörs. 2016 novemberétől Bognár György és csapata segíti a felnőtteket az NBII Markentil Bank Liga bajnokságban. A felnőtt futball mellett a klub nagy hangsúlyt helyez az utánpótlás fejlesztésre, hiszen korosztályos csapataink indulnak sikeresen az NBII-ben.