CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 6. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2018.08.29. (szerda) 17:30 óra

A mérkőzés játékvezetője: Molnár Attila (asszisztens: Szécsényi István, Bede Tamás). Tartalék játékvezető: Szilasi Szabolcs

Budaörs: Demjén, Menyhárt, Ódé, Kékesi, Tányéros, Fényes, Sajbán Máté, Kesztyűs, Sajbán Miklós, Czvitkovics, Fodor

Cserék: Kemenes, Gyurácz, Marques-Ariosa, Végh, Vincze, Adamcsek, Csobánki

Vezetőedző: Bognár György

Balmazújváros: Szécsi, Papucsek, Jagodics, Szabó, Óvári, Domokos, Zádori, Farkas, Bódis, Szalai, Kóródi

Cserék: Verpecz, Erdei, Harsányi, Kamarás, Bíró, Peres, Berki

Vezetőedző: Horváth Ferenc

A mérkőzés végeredménye: Budaörs-Balmazújváros: 0-0 ( 0-0 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+2' Erdei lövését védte bravúrral Demjén

A játékvezető 3 percet hosszabít

89' Cserél csapatunk, Kesztyűs helyén, Csobánki a pályán

87' Peres lövését védte magabiztosan Demjén

84' Berki érkezett remekül a beadásra, fejesét Demjén védte hatalmas bravúrral. A sarokrúgás veszélytelennek bizonyult

82' Domokos távoli lövése szállt a kapu fölé jócskán

80' Erdei kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

75' Domokos távoli lövése szállt a kapu fölé

73' Cserél a vendég csapat, Óvári helyén, Peres

70' Kettős csere csapatunknál, Czvitkovics és Fodor helyén, Marques-Ariosa és Vincze a pályán

68' Demjén védett hatalmas bravúrral egy megpattanó lövést, majd Ódé vágta ki a labdát a mezőnybe

64' Papucsek előtt adódott hatalmas helyzet, fejese a jobb oldali kapufa mellett ment el

59' Sajbán Máté kapott sárgalapos elkésett belépőért

55' Kettős csere a vendégeknél, Szabó és Bódics hagyta el a játékteret, helyükre érkezett Erdei és Berki

49' Kesztyűs szabadrúgása tekeredett veszélyesen a kapura, azonban Szécsinek nem kellett közbe avatkoznia

47' Fodor került remek helyzetbe a tizenhatoson belül, lövése a kapu mellé ment

Elkezdődött a második félidő

Vége az első félidőnek

45+1' Czvitkovics kis szögletet követően tekert a hosszú oldal felé labdája centikkel a bal felső mellett hagyta el a játékteret

A játékvezető 1 percet hosszabít

40' Czvitkovics egyéni szólót követően lőtt kapura, lövése a kapu mellé ment centikkel

34' 3 szögletet végezhettünk el az elmúlt pár percben, sajnos egyik sem lett veszélyes, vagy a védők fejelték ki a labdát, vagy a kapus öklözte ki

30' Csapatunkat nem törte meg az emeber hátrány szerencsére, így is a saját játékunkal tudjuk a kapujuk előtt tartani a vendég csapatot

27' Szabó kapott sárgalapos figyelmeztetést könyöklés miatt

22' Kékesi szabálytalankodott utolsó emberként, a tizenhatos vonalában, amiért a játékvezető piroslapot mutatott fel neki, a szabadrúgást remekül blokkolták a védők

20' Óvári ugrott ki a védők mögül, lövését Demjén védte barvúrral

19'  Domokos került nagy helyzetbe, lövésébe Ódé vetődött bele

17' Menyhárt beadása érkezett a hosszúra, Czvitkovics kapásból lőtt, a labda elé ismét egy védő állt, aki blokkolni tudott

14' Csapatunk kezdte aktívabban a mérkőzést, ez látszik a kidolgozott helyzeteken

11' Sajbán Máté lövését blokkolták a tizenhatoson belül

7' Fodor remek beadására érkezett Sajbán Máté, aki centikkel maradt le a labdáról, Szécsi bravúrral öklözte ki a labdát a mezőnybe

4' Fodor harcolta ki magának a helyzetet, lövése a kapu mellé ment

A játékvezető a sípjába fújt, elkezdődött a mérkőzés

Csapatunk, zöld fekete csíkos felsőben, fekete nadrágban és sportszárban lép pályára

A vendég Balmazújváros, tiszta fehér szerelésben lép pályára

A csapatok befejezték a bemelegítést, perceken belül elkezdődik a mérkőzés

Vissza a főoldalra

A klubról röviden

BSC 1924 Futball Kft.

A labdarúgás a legnagyobb múlttal rendelkező budaörsi sportág, hiszen 1924 óta van hivatalosan foci Budaörsön. A klub alapítását követő években a csapat leginkább járási és megyei tornákon szerepelt, és az azóta eltelt 90 évben sok bajnokságban is játszott a Budaörs. 2016 novemberétől Bognár György és csapata segíti a felnőtteket az NBII Markentil Bank Liga bajnokságban. A felnőtt futball mellett a klub nagy hangsúlyt helyez az utánpótlás fejlesztésre, hiszen korosztályos csapataink indulnak sikeresen az NBII-ben.