CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - Mosonmagyaróvár, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 12. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2018.10.07. (vasárnap) 15:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Ducsai József (asszisztens: Szalai Dániel, Varga Gábor). Tartalék játékvezető: Szigetvári Márk

Budaörs: Demjén, Menyhárt, Vincze, Fényes, Tányéros, Kesztyűs, Fejős, Lengyel, Sajbán Máté, Csiki, Medgyes

Cserék: Kemenes,Sajbán Miklós, Gyurácz, Fodor, Ódé, Csobánki, Czvitkovics

Szakmai igazgató: Bognár György

Mosonmagyaróvár: Heinrics, Forgács, Kovács, Eszlátyi, Bakos, Lőricz, Kovács, Sziklási, Szabó, Katona, Kapacina

Cserék: Somogyi, Winkler, Jelena, Bartos, Stieber, Szalka, Kozma

Vezetőedző: Várhidi Péter

A mérkőzés végeredménye: Budaörs-Mosonmagyaróvár: 3-0 ( 1-0 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+2' Czvitkovics remekül ívelt középre, Sajbán Máté hatalmas fejesét, Heinrich brvúrral tolta szögletre. A sarokrúgás veszélytelennek bizonyult

A játékvezető 2 percet hosszabít

90' Jelena lövése szállt veszélyesen a bal alsó mellé

85' Forgács kapott sárgalapos figyelmeztetést könyöklésért

81' Kesztyűs remekül ugratta ki Czvitkovicsot, aki pattanás után lőtt kapura, Heinrich a felső lécre tolta a próbálkozást

79' Sajbán Máté adott remek labdát Fodornak, lövését Heinrich védte hatalamas bravúrral

77' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Fodor remekül centerezett Sajbán Máténak aki a bal alsóba passzolt 3-0

74' Sajbán Máté került helyzetbe a tizenhatos elött, lövése a kapu fölé szállt

73' Czvitkovics lövése a jobb alsó mellett ment el

72' Kapacina szabadrúgása a jobb felső mellé szállt

70' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Czvitkovics gyors szabadrúgását kapta meg Kesztyűs, aki remekül passzolt középre, Fodor remk ütemben kapta a labdát és a bal felsőbe lőtt 2-0

67' Cserél csapatunk, Vincze helyén, Fodor a pályán

62' Czvitkovics hatalmas labdát adott Kesztyűsnek, lövést Heinrich védte bravúrral

60' Kényszerű csere a vendégeknél, Katona helyén, Jelena a pályán

57' Cserél csapatunk, Csiki és Fejős hagyja el a pályát, helyükön Csobánki, és Czvitkovics a páylán

56' Eszlátyi kapott remek labdát, lövését Demjén védte lábbal

54' Bakos fejese ment a kapu mellé veszélytelenül

47' Fejős remek egyéni megmozdulását követően került helyzetbe, lövése a kapu fölé szállt

Elkezdődött a második félidő

Egyik oldalt sem történt a keretben változás perceken belül kezdődik a második félidő

45+1' Csiki szabadrúgása ment a jobb felső mellé centikkel

A játékvezető 1 percet hosszabít

44' Vincze kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

41' Eszlátyi lövését védte hatalmas bravúrral Demjén

39' Sajbán Máté vissza passzát tekerte kapura Kesztyűs, Heinrich könnyedén védett

31' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Sajbán Mátét lökték fel a tizenhatoson belül, a labda mögé Lengyel állt, aki a bal alsóba gurított 1-0

28' Eszlátyi elé került a labda szerencsésen a tizenhatoson belül, lövése a kapu elött ment el

26' Sajbán Máté remek középre tett labdája lepte meg Csikit, 5 méterről a kapu fölé lőtt

23' Kovács kapott remek labdát a védők mögé, a kilépő Demjént átemelte, labdája azonban rövidnek bizonyult, Fényes a gólvonal előtt tudott tisztázni

20' Kesztyűs beadása találta meg Lengyelt középen, a labda takarásból jött így lövése a kapu mellé ment

18' Sajbán Máté kavart a tizenhatoson belül, lövése a jobb alsó sarok mellé ment

17' Kapacina távoli lövését védte bravúrral Demjén, majd a kipaatanót magabiztosan fogta meg portásunk

14' Kesztyűs beadását kapásból lőtte kapura Medgyes, a labda a kapu mellé ment

12' Kesztyűs keresztlabdáját fejelhette üresen kapura Sajbán Máté, próbálkozása kapu mellé ment

3' Szabó fejeést védte könnyedén Demjén

A játékvezető a sípjába fúj elkezdődött a mérkőzés

A mérkőzés perceken belül kezdetét veszi

Csapatunk, fekete zöld csíkos felsőben, fekete nadrágban és sportszárban lép pályára

A vengég Mosonmagyaróvár csapata, tiszta fehér szerelésben lép pályára

A csapatok befejezték a melegítést

Vissza

Vissza a főoldalra

A klubról röviden

BSC 1924 Futball Kft.

A labdarúgás a legnagyobb múlttal rendelkező budaörsi sportág, hiszen 1924 óta van hivatalosan foci Budaörsön. A klub alapítását követő években a csapat leginkább járási és megyei tornákon szerepelt, és az azóta eltelt 90 évben sok bajnokságban is játszott a Budaörs. 2016 novemberétől Bognár György és csapata segíti a felnőtteket az NBII Markentil Bank Liga bajnokságban. A felnőtt futball mellett a klub nagy hangsúlyt helyez az utánpótlás fejlesztésre, hiszen korosztályos csapataink indulnak sikeresen az NBII-ben.