CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Soproni VSE - Budaörs, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 8. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Sopron, Városi Stadion
Időpont: 2017.09.10. (Vasárnap) 18:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Szilasi Szabolcs (asszisztens: Mohos Milán, Aradi József). Tartalék játékvezető: Horváth Tibor

Sopron: Heinrich, Fehér, Kővári, Szőke, Sifter, Horváth, Fazekas, Angyal, Szabó, Kovács, Hadházi

Cserék: Molnár, Tóth, Kokenszky, Winkler, Garda, Ágh, Gyürki

Vezetőedző: Németh Szabolcs

Budaörs: Bese, Marques-Ariosa, Medgyes, Kékesi, Tányéros, Lengyel, Sajbán Máté, Bakos, Horváth Roland, Czvitkovics, Deli

Cserék: Kemenes, Horváth Emil, Gyurácz, Menyhárt, Ódé, Sajbán Miklós, Szántó

Szakmai igazgató: Bognár György

A mérkőzés végeredménye Sopron-Budaörs: 3-3

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+2' Lengyel beadására érkezett középen Sajbán Máté, fejese a bal felső felett ment el nemsokkal

A játékvezető 3 percet hosszabít

89' Menyhárt ért vissza remek ütemben, majd mentett egy becsúszással az utolsó pillanatban

87' Bese védett remekül egy távoli lövést

86' Menyhárt kapott sárgalapos figyelmeztetést lerántásért

85' GÓL! Horváth szabadrúgás góljával egyenlített a hazai csapat 3-3

84' Utolsó csere lehetőségét is kihasználta csapatunk, Deli helyén, Horváth Emil a pályán

82' Kövári próbélkozott éles szögből lövéssel, labdája jócskán elekerülte a kaput

80' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Lengyel ugratta ki Sajbán Mátét, aki kegyetlenül felrúgta a labdát 11 méterről a bal felső sarokba 2-3

78' Bakos szögletét ütötte ki Heinrich, majd a kontrát megakadályozó Lengyel kapott sárgalapos figyelmeztetést

75' Sajbán Máté próbálkozott 23 méterről lövéssel, a labda a bal felső sarok mellett ment el nemsokkal

72' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLL!!!!! Medgyes beadását ütötte ki Heinrich, a labdára Sajbán Máté csapott le, majd lőtt a jobb alsó sarokba 2-2

70' Cserél csapatnk, Czvitkovics helyén, Sajbán Miklós

69' Deli beadásáról maradt le centikkel Sajbán Máté

67' Bese védett magabiztosan egy lövést

64' Czvitkovics szögletét csúsztatták meg középen, majd a labda a kaput nem sokkal elkerülve gurult  ki szögletre. A második szögletünk veszélytelennek bizonyult

58' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLL!!! Bakos szabadrúgására érkezett remekül Sajbán Máté, aki fejjel a jobb felsőbe továbbította a játékszert 2-1

55' Mind a két csapat cserél, a hazaiaknál Sifter helyén, Ágh a pályán, míg csapatunknál, Marques-Ariosa helyén, Menyhárt a pályán

51' Bakos kapott sárgalapos figyelmeztetés elkésett belépőért

49' GÓL! A hazai csapat kapuja előtti kavarodást követően szerzett labdát Horváth, aki 2-3 cselt követően passzolt a kapu jobb alsó sarkába 2-0

47' Bakos próbálkozott 22 méterről, Heinrich hatalmas bravúrral védett

Elkezdődött a második félidő

Félidőben cserélt a hazai csapat, Szőke helyén, Garda a pályán

A játékvezető lefújta az első félidőt

41' Horváth Roland került helyzetbe 20 méterre a kaputól, lövése a jobb felső mellett ment el nemsokkal

33' Fazekas kapott sárgalapos figyelmeztetést buktatásért

28' Bese percei voltak ezek, először a jobb alsóból szedett ki egy életerős lövést, majd a szögletet követően a kipattanót küldte kapura Szőke, Bese hatalmasat úszva a levegőben, piszkálta ki a labdát a jobb felsőből

26' Marques-Ariosa beadására érkezett a hosszún Deli, fejesét Heinrich védte remek reflex mozdulattal

20' GÓL! Kontra támadásból szerzett vezetést a hazai csapat, Horváth kapott remek kiugratást, majd a kilépő Bese mellett a kapuba passzolt 1-0

19' Lengyel ugratta ki a tizenhatoson belül Czvitkovicsot, aki az alapvonalról passzolt visszafelé Horváth Rolandnak, aki kapásból hatalmas kapufát lőtt

17' Angyal került heyzetbe a tizenhatoson belül, Bese hatalmas bravúrral védett

15' Medgyes beadása okozott a védelemben zavart, a hosszún érkezett Sajbán Máté, aki a beadásról lemaradt, de a védő ahogy felszabadítani szeretett volna rárúgta a labdát Sajbán Mátéra, Heinrich remek reflex mozdulattal védeni tudott

9' Medgyes passzolt laposan középre Czvitkovicsnak, aki átvétel után lőtt kapura, probálkozása nem sokkal ment el a bal felső mellett

2' Czvitkovics szabadrúgása pattant ki a tizenhatoson kívülre, Marques-Ariosa érkezett a labdára majd kapásból lőtt kapura, lövését Heinrich védte bravúrral