Merkantil Bank Liga 9. forduló | Budaörs - Mosonmagyaróvár | Élő, szöveges közvetítés!

CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - Mosonmagyaróvár, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 9. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2017.09.17. (Vasárnap) 16:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Barna Gábor (asszisztens: Kepe Arnold, Szabó Péter). Tartalék játékvezető: Pillók Ádám

Budaörs: Bese, Menyhárt, Medgyes, Kékesi, Tányéros, Lengyel, Sajbán Máté, Bakos, Horváth Roland, Czvitkovics, Deli

Cserék: Kemenes, Horváth Emil, Gyurácz, Ódé, Sajbán Miklós, Szántó, Pethő

Szakmai igazgató: Bognár György

Mosonmagyaróvár: Tarczy, Zsirai, Kovács, Laki, Darázs, Vágó, Lőrinczy, Szépe, Katona, Huszárik, Juhász

Cserék: Boros, Karacs, Kapacina, Bohner, Kószás, Tóth, Zsigmond

Vezetőedző: Várhidi Péter

A mérkőzés végeredménye: Budaörs-Mosonmagyaróvár: 1-0 ( 0-0 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+1' Cserél csapatunk, Czvitkovics helyén, Szántó a pályán

A játékvezető 2 percet hosszabít

89' Deli lövését védte könnyedén Tarczy

87' Czvitkovics lőtt kapura szabadrúgásból, lövését Tarczy védte könnyedén

85' Medgyes mentett óriásit, a gólvonalról fejelte ki a labdát útolsó emberként

82' Sajbán Máté beadásáról maradt le centikkel Deli

81' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLL!!!! Menyhárt beadására érkezett remek ütemben Sajbán Máté aki a kapu bal oldalába fejelte a játékszert 1-0

79' Horváth Roland lövése ment el a bal kapufa mellett centikkel

78' Czvitkovics alapvonalról beadott labdája találta középen Horváth Rolandot, fejesét Tarczy védte hatalmas bravúrral

77' Czvitkovics beadásáról maradt le centikkel középen Sajbán Miklós

75' Czvitkovics beadására senki nem érkezett a kapu előterében

74' Deli beadása találta középen Sajbán Mátét, fejese a bal kapufa mellett ment el centikkel

72' Bese vetődött ki a besdásra, és tenyerelte el a labdát az érkező Laki elől

70' Tarczy percei voltak ezek, most Czvitkovics lövését védte remekül

69' Deli tornáztatta meg Tarczyt aki hatalmas bravúrral védett

68' Bakos lőtte kapura kapásból a kipattanó labdát Tarczy védett reekül

65' Laki hagyta ki a meccs legnagyobb helyzetét eddig, egy az egyben vezethette a labdát Besére, lövése azonban a kapu mellett ment el

62' Sajbán Miklós maradt le centikkel Czvitkovics beadásáról

60' Óriási helyzet maradt ki csapatunknál, Menyhárt adta középre a labdát, amire senki nem érkezett

58' Horváth Roland kapott remek labdát, majd a kapu előtt a lövés közben ellőkték, a bíró sípja néma maradt, kirúgással jöhetett a vendég csapat

57' Czvitkovics lőtt kapura 20 méterről, lövése a kapu felett ment el

56' Sajbán Miklós lőtt kapura a tizenhatoson belülről, Tarczy könnyedén védett

52' Cserél csapatunk sérűlés miatt, Kékesi helyén, Gyurácz a pályán

46' Horváth Roland centerezett a középen érkező Sajbán Máténak, lövése a jobb kapufa mellett ment el, ha gól, a játékvezető nem adja meg a találatot, mert Sajbán Máté leshelyzetben volt

Elkezdődött a második félidő

Félidőben cserél csapatunk, Lengyel helyén, Sajbán Miklós

Vége az első félidőnek

43' Juhász sárgalapot érő belépővel állította meg Delit, a játékvezető azonban nem mutatta fel a lapot a játékosnak

42' Sajbán Máté lőtt ballal kapura, próbálkozását Tarczy védte bravúrral

40' Darázs úszta meg a kiállítást egy sárgalappal talpalásért

38' Czvitkovics beadására érkezett Horváth Roland, lövése a kapu bal oldala mellett hagyta el a játékteret

35' Czvitkovics szabadrúgását követően szögletet végezhetett el csapatunk, a beadsát a kapus húzta le

34' Juhász kapott sárgalapos figyelmeztetést sokadik fault után Delivel szemben

28' Medgyes ért vissza remek ütemben és még a lövés előtt tudott tisztázni

25' Tányéros kapott sárgalapos figyelmeztetést szövegelésért

15' Lengyel kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

12' Medgyes adta középre a labdát, ami a lábak között ment el veszélyesen

9' Bese látványos mozdulttal védte Juhász távoli lövését

5' Bese ismét hatalmas reflex mozdulattal védett egy közeli lövést

3' Tányéros szabálytalankodott a tizenhatoson belül, a játékvezető büntetőt ítélt, a labda mögé Huszárik állt, majd a jobb alsót megcélozva lőtt kapura, Bese remekül érezte az irányt, és bravúrral védett

1' Katona szaladt el a jobb szélen, lövését Bese védte könnyedén

A mérkőzés elkezdődött

A mérkőzés kezdése előtt elkezdett esni az eső, így egyik csapatnak sem lesz könnyű dolga

Csapatunk zöld fekete csíkos felsőben, fekete nadrágban és sportszárban lép pályára