CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - ZTE FC, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 11. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2017.10.01. (Vasárnap) 15:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Radványi Ádám (asszisztens: Szalai Balázs, Szabó Péter). Tartalék játékvezető: Farkas Tibor

Budaörs: Bese, Menyhárt, Medgyes, Gyurácz, Tányéros, Sajbán Miklós, Sajbán Máté, Szántó, Horváth Roland, Czvitkovics, Deli

Cserék: Bátyi, Wild, Ódé, Horváth Emil, Csobánki, Pethő, Lengyel

Szakmai igazgató: Bognár György

ZTE FC: Szappanos, Forgács, Koszó, Vernes, Babati, Fujsz, Nagy G., Végh, Szabó, Dubek, Nagy T.

Cserék: Szemerédi, Patvaros, Kertész, Ágoston, Polényi, Ekker, Balázs

Vezetőedző: Spisljak Zoran

A mérkőzés végeredménye: Budaörs-Zalaegerszeg: 1-2 ( 0-1 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+1' Bese hatalmas bravúrral mentett lábbal, miután kontrából támadott a vendég csapat

A játékvezető 3 percet hosszabít

87' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLL!!!! Sajbán Máté harcolt ki tizenegyest, a labda mögé Czvitkovics állt, és a kapu bal oldalába lőtt 1-2

83' Menyhárt beadására érkezett tökéletesen Sajbán Máté, fejese centikkel ment el a bal felső sarok mellett

80' Utolsó változtatási lehetőségét használta ki Bognár György, Horváth Roland helyén, Csobánki a pályán

73' GÓL! Lengyel szabálytalankodott 19 méterre a kaputól, Vernes állt a labda mögé és védhetetlenül lőtte a labdát a bal felső sarokba, a labda a felső lécet érintve haladt át a gólvonalon 0-2

69' Sajbán Miklós vállalkozott lövésre 26 méterre a kaputól, lövése a kapu fölé szállt

67' Koszó kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért. Ugyanebben a percbe cserél csapatunk, Deli helyén, Pethő a pályán

66' Sajbán Miklós passzolt remekül Delinek, lövése jócskán a kapu fölé szállt

64' Cserél csapatunk, Szántó helyén, Lengyel a pályán

61' Vernes harcolta ki magának a helyzetet 25 méterre a kaputól, lövése a parkolóban kötött ki

60' Medgyes beadására érkezett kiváló ütemben Horváth Roland, fejese a kapu jobb oldala mellé ment centikkel

59' Szabó kapott sárgalapos figyelmeztetést buktatásért

57' Babati végzett el gyorsan egy szabadrúgást, a labda Vernes elé került lövését Bese védte remekül

55' cserél a vendég csapat kényeszűségből, Végh helyén, Ekker a pályán

52' Szántó tekert középre, Sajbán Máté fejelt, a labda nem sokkal ment a kapu mellé

47' Horváth Roland harcolt ki szögletet, Czvitkovics kicsiben oldotta meg Medgyessel, aki betekerte középre a labdát, ám középen szabálytalankodtunk, így a ZTE jöhetett szabadrúgással

Elkezdődött a második félidő

A játékvezető lefújta az első félidőt

45' Végh érkezett a szögletre remekül, Bese hatalmas bravúrral mentett lábbal, majd a gólvonalról Menyhárt tisztázott

44' Bese védett hatalmas bravúrral Nagy G. jobb alsóba tartó lövését

42' Czvitkovics szabadrúgása sikeredett veszélyesre, ám a védők tisztázni tudtak

41' Nagy T. kapott sárgalapos figyelmeztetést lerántásért

39' Medgyes kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

32' Fujsz előtt adódott helyzet, lövése a kapu fölé ment jócskán

31' Czvitkovics beadásáról maradt le centikkel Sajbán Máté, a hosszún Deli érkezett, lövését először blokkolták, majd a kipattanót is kapura küldte, próbálkozása kapu fölé ment jócskán

27' Deli remekül tekert középre a bal oldalról, a hosszún Sajbán Máté érkezett, fejese az oldal hálóban kötött ki

24' Deli harcolt ki szögletet, a pontrúgás veszélytelennek bizonyult

21' Czvitkovics harcolt ki szögletet a labda mögé is Czvitkovics állt, a labda Sajbán Mátét találta, fejesét Szappanos védte könnyedén

15' Fujsz kapott remek labdát majd lőtt kapura, Bese remekül lépett ki és védeni tudott, ám a játékvezető les helyzetet ítélt így csapatunk jöhetett szabadrúgással

11' Sajbán Máté passzolt középre, a kapu előtt Horváth Roland érkezett, lövése a felső kapufáról a gólvonalra pattant, a játékvezető nem itélt találatot, így marad a vendég csapat vezetése

9' GÓL! Fujsz elé kreült a labda a tizenhatoson belül, majd tekert a bal felső sarok felé, a labdába szerencsétlenül ért bele Gyurácz, akinek a fejéről a kapu közepébe pattant a labda 0-1

6' Czvitkovics szögletét követően került a labda Medgyes elé, aki lövésre szánta el magát, Szappanos hatalmas bravúrral ütötte ki a jobb felső sarokból

3' Szappanos jött ki a kapujából remekül, és szedte fel a labdát a kilépő Sajbán Máté elől

1' Bese lépett ki a kapuból remekül és tisztázott a kilépő Vernes elől

A mérkőzés elkezdődött

A Zalaegerszeg csapata tiszta fehér szerelésben lép pályára

Csapatunk fekete zöld csíkos felsőben, fekete nadrágban és sportszárban lép pályára

A csapatok megkezdték a bemelegítést

Kedvező az időjárás a mai mérkőzéshez, napsütéses 17 fokos idő várja a csapatokat Tatabányán.