CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Kisvárda Master Good - Budaörs, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 12. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Kisvárda, Kisvárda Várkerti Sporttelep
Időpont: 2017.10.08. (Vasárnap) 15:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Oláh Gábor (asszisztens: Varga Gábor, Papai Zoltán). Tartalék játékvezető: Böcskei Balázs

Kisvárda Master Good: Zöldesi, Ryashko, Horváth, Ilic, Marcolini, Izing, Sergiu, Bohdan, Vári, Matija, Hej

Cserék: Cherepko, Erdélyi, Heffler, Gosztonyi, Zanko, Délczeg, Lukács

Vezetőedző: Kondás Elemér

Budaörs: Kemenes, Wild, Medgyes, Gyurácz, Tányéros, Csobánki, Sajbán Miklós, Lengyel, Horváth Emil, Czvitkovics, Deli

Cserék: Bátyi, Sajbán Máté, Kékesi, Pethő, Menyhárt, Szántó, Horváth Roland

Szakmai igazgató: Bognár György

A mérkőzés végeredménye: Kisvárda-Budaörs: 1-0 (0-0 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+1 GÓL!! Ilic  beadására érkezett Délczeg aki fejjel továbbította a labdát a kapuba

A játékvezető 3 percet hosszabít

84' A hazaiak jutottak lövéshez 18 méterre a kaputól, a labda a jobb kapufáról hagyta el a játékteret

83' Utolsó cseéjeét is kihasználja csapatunk, Gyurácz helyén, Kékesi a pályán

81' Kemenes percei ezek, először egy távoli lövést paskolt ki a léc mellől, majd a beadás utáni fejest magához ölelve nyugtatta meg a csapatot

80' Ismét Kemenes védett remekül egy távoli lövést

79' Kemenes hatalmas bravúrral védett közeli fejest követően

73' Sárgalapos figyelmeztetést kapott Meddgyes, lerántásért

69' Cserél ismét és utoljára a hazai csapat, Horváth helyén, Heffler a pályán

68' Cserél a hazai csapat, Matija helyén, Gosztonyi a pályán

63' Czvitkovics szögletére érkezett remekül Sajbán Máté, fejese a kapu felett ment el nem sokkal

60' Cserél csapatunk, Lengyel helyén, Sajbán Máté a pályán

56' Horváth Emil lövése pattant meg veszélyesen, sajnos a labda annyira lelassult, hogy Zöldesi könnyedén védett

53' Kényszerű csere a hazaiaknál, Sergiu helyén, Délczeg a pályán

49' Matija kapott sárgalapos figyelmeztetést könyöklésért

47' Bal oldali beadásra érkezett remekül a hazaiak játékosa, fejesét Kemenes védett könnyedén

46' Pethő kapott sárgalapos figyelmeztetést magasláb használata miatt

Elkezdődött a második félidő

A játékvezető lefújta az első félidőt

45+2' Horváth Emil lövését védte remekül Zöldesi

A játékvezető 2 percet hosszabít

42' Horváth Emil varázsolt a tizenhatoson belül, először kiosztott egy kötényt, majd élesen adta középre a labdát, sajnos középen lemaradtak a beadásról

38' Medgyes beadása lett veszélyes, a hosszún érkező Sajbán Miklósnak, a védők az utolsó pillanatban menteni tudtak előle

36' Ryashko kapott sárgalapos figyelmeztetést lerántásért

30' Sajbán Miklós ugratta ki Pethőt, a hazaiak portása remek ütemben lépett ki a kapujából, és szedte fel a labdát előle

27' Kényszerű cserét kell végrehajtani csapatunknak, Deli sérült meg, helyére Pethő áll be

23' Czvitkovics szabadrúgása keveredett át a hosszúra, ahol Deli érkezett, fejese a kapu fölé szállt

18' Ilic centerezett középre Horváthnak, aki ordító helyzetben luftot rúgott üres kapura

12' Matija szabadrúgását ütötte ki Kemenes

9' Czvitkovics beadása találta középen Csobánkit, fejese a kapu fölé szállt

7' Deli beadása érkezett veszélyesen középre, a menteni igyevő Izing fejese csattant a felső lécen

6' Deli harcolt ki szögletet remek egyéni megmozdulást követően. A szöglet veszélytelennek bizonyult

2' Bohdan szaladt el a jobb szélen, a beadására remekül érkezett Horváth, Kemenes hatalmas bravúrral védett