CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - BFC Siófok, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 13. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2017.10.15. (Vasárnap) 15:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Pillók Ádám (asszisztens: Huszár Balázs, Király Zsolt). Tartalék játékvezető: Dr. Kovács Gergely

Budaörs: Bese, Menyhárt, Medgyes, Gyurácz, Tányéros, Sajbán Miklós, Sajbán Máté, Bakos, Horváth Roland, Czvitkovics, Deli

Cserék: Bátyi, Kékesi, Ódé, Szántó, Csobánki, Pethő, Lengyel

Szakmai igazgató: Bognár György

Siófok: Balajcza, Fehér, Nagy, Bévárdi, Hidvégi, Petneházi, Berde, Balog, Lorentz, Gál, Lázár

Cserék: Tajti, Kozma, Szabó, Elek, Senic, Kiss, Opavszky

Vezetőedző: Varga Attila

A mérkőzés végeredménye: Budaörs-Siófok: 2-1 ( 1-1 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

A játékvezető 3 percet hosszabít

90' A vendégek kerültek helyzetbe, a tizenhatoson belül, a keresztpasszba senki nem ért bele, így a védők tisztázni tudtak

83' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLL!!!!!!!!!! Horváth Roland elé került a labda a tizenhatoson belül, lövése a bal felső sarokba csapódott 2-1

79' Hatalmas tüzijátékot rendezett csapatunk a vendég kapunál, először Medgyes lőtt kapura, Balajcza hatalmas bravúrral védett, a kipattanó labdát többen is próbálták besznvedni a kapuba, ám a védők tisztázni tudtak

78' Lengyel szögletére érkezett remekül Horváth Roland, fejesét a gólvonalról vágták ki a védők

71' Bakos szabadrúgása ment el veszélyesen a kapu előtt

66' Cserél a vendég csapat, Nagy helyén, Kozma a pályán

63' Tányéros kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért. Ugyanebben a percben második cseréjét is kihasználja csapatunk, Deli helyén Pethő a pályán

59' Deli lövését védte Balajcza nagy bravúrral

57' Medgyes beadásáról maradt le centikkel a középen érkező Sajbán Máté

54' cserél a vendég csapat, Balogh helyén, Senic a pályán

53' Balogh lövése ment el a kapu mellett nem sokkal

49' Horváth Roland vette át a tizenhatoson belül remekül a labdát, ami a védő nyújtott kezét érte el, a játékvezető sípja néma maradt

47' Sárgalapos figyelmezetést kapott Lázár, elkésett belépőért

Szép napos időben folytatódik a második félidő

A játékvezető lefújta az első félidőt

43' Bakos szabadrúgása okozott veszélyt a tizenhatoson belül, a védők azonban tisztázni tudtak

42' Csapatunk játéka érvényesül ezekben  a percekben

34' Cserél csapatunk, Czvitkovics sérült meg, helyére Lengyel állt be

30' Sajbán Miklós lövését védte könnyedén Balajcza

21' Horváth Roland passzolt középre egy labdát, amit először Sajbán Máté próbált kapura lőni, a védők blokkolták  a lövést, a kipattanóra Bakos érkezett lövése a kapu fölé szállt

18' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Bakos középre passzolt labdájára érkezett remekül Horváth Roland aki a léc alá bombázta a labdát 1-1

15' GÓL! Petneházi szabadrúgását védte be a kapuba Bese 0-1

12' Balogh lövését védte könnyedén Bese

8' Berde érkezett a hosszún, lövése a kapu mellett ment el

5' Nagy beadása szállt el a fejek felett veszélyesen, a hosszún érkező Lázár lábáról pattant a kapu felé a labda, Bakos menteni tudott