CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Aqvital FC Csákvár - Budaörs, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 14. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Csákvár, Csákvári Tersztyánszky Ödön Sport Központ
Időpont: 2017.10.22. (Vasárnap) 17:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Gaál Ákos (asszisztens: Kepe Arnold, Papai Zoltán). Tartalék játékvezető: Pillók Ádám

Csákvár: Horváth, Rétyi, Baranyai, Nagy, Máté, Molnár, Sándor, Mészáros, Csonka, Polonkai, Tar

Cserék: Markek, Bokros, Papp, Molnár, Kiprich, Gajda, Galambos

Vezetőedző: Szijjártó István

Budaörs: Bese, Wild, Medgyes, Gyurácz, Tányéros, Csobánki, Sajbán Máté, Bakos, Horváth Roland, Sajbán Miklós, Pethő

Cserék: Bátyi, Menyhárt, Kékesi, Ódé, Deli, Szántó, Lengyel

Szakmai igazgató: Bognár György

A mérkőzés végeredménye: Csákvár-Budaörs: 1-5 ( 1-1 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+2' Bese hatalmas bravúrral mentett közeli lövést követően

A játékvezető 3 percet hosszabít

83' Cserél csapatunk, Bakos helyén, Szántó a pályán

78' Cserél csapatunk, Horváth Roland helyén, Ódé a pályán

71' Cserél csapatunk, Pethő helyén, Deli a pályán

70' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLL!!! Horváth Roland és Sajbán Máté összjátéka után került a labda Sajbán Máté elé, aki távolról a jobb felsőbe bombázott 1-5

68' Sajbán Máté cselezett remekül atizenhatoson belül, lövée azonban lecsúszott, a hazaiak jöhettek bedobással

67' Cserél a hazai csapat, Nagy helyén, Galambos

66' Mészáros kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

64' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Medgyes távoli bombáját védte remekül a kapus, a kipattanóra remekül érkezett Sajbán Miklós, és az üres kapuba passzolt 1-4

58' Polonkai vezethette egy az egyben Besére a labdát, lövése a kapu fölé szállt

55' Bese hatalmas bravúrral védett egy közeli lövést

54' Cserél a hazai csapat, Máté helyén, Molnár a pályán

52' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLL!!! Bakos szabadrúgása pattant le a sorfalról, a lepattanót szintén Bakos vállalta el 30 méterről, a labda a kegyetlen erővel a bal felsőben kötött ki 1-3

51' Tar kapott sárgalapos figyelmeztetést buktatásért

49' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLL!!! Bakos szabadrúgására ért be középre Pethő, aki a kilépő kapus mellett a jobb alsóba passzolt 1-2

Elkezdődött a második félidő

Vége az első félidőnek

44' Polonkai kapás lövése szállt el a bal felső mellett centikkel

41' Bese védett könnyedén egy távoli lövést

39' Sándor próbálkozott 25 méterről, Besének nem kellett játékba avatkozni

36' Horváth Roland elé került a labda a tizenhatoson belül, lövésébe a hazaiak védője ért bele, ezzel csapatunk szöglethez jutott, a sarok rúgás veszélytelennek bizonyult

31' Medgyes kinálta meg életerős lövéssel a hazaiak hálóőrét, aki remek mozdulattal védet

27' Medgyes adta be a labdát bal külsővel, középen remekül érkezett Horváth Roland, fejesét remekül védte a kapus

22' Sajbán Máté kavart a labdával a tizenhatoson belül, lövése a kapus lábai közt majdnem utat talált a kapuba, a kapus a gólvonalról szedte össze a játékszert

20' Sándor szabadrúgása szállt középre veszélyesen, Bese remek reflex mozdulattal védett

19' Pethő indította fejjel remekül Sajbán Miklóst, aki a kilépő kapus felett próbálta elpöckölni a labdát, a hazaiak portása remek reflex mozdulattal hárítani tudott, a kipattanóra Pethő érkezett ám a labdát nem találta el jól, a védők felszabadítottak

18' Wild kapott sárgalapos figyelmeztetést buktatásért

14' Sajbán Máté indult el a félpályáról, majd a kilépő védő lábai között eltolt labdát lőtte be élesen középre, Horváth Dániel jól vetődött ki kapujából és szedte fel a labdát

11' Máté kapott remek labdát, a védők mögé, Bese remekül lépett ki kapujából, és hárított lábbal.

9' GÓL! Molnár kapott remek centerezést, a kilépő Bese mellett, és passzolt az üres kapuba 1-1

5' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLL!!! Horváth Roland harcolt ki büntetőt, a labda mögé Bakos állt, és a kapu bal alsó sarkába passzolt 0-1