CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - Budapest Honvéd, Magyar Kupa online közvetítésében!

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2017.10.25. (Szerda) 18:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Molnár Attila (asszisztens: Bertalan Dávid, Bede Tamás).

Budaörs: Bese, Menhyárt, Medgyes, Kékesi, Tányéros, Sajbán Miklós, Sajbán Máté, Bakos, Marques-Ariosa, Szántó, Ódé

Cserék: Bátyi, Horváth Emil, Gyurácz, Fodor, Deli, Csobánki, Lengyel

Szakmai igazgató: Bognár György

Bp. Honvéd: Horváth, Gazdag, Lanzafame, Eppel, Pölöskei, Latifu, Kamber, Baráth, Holender, Laczkó, Herjeczki

A játékvezető lefújta a mérkőzést.

120' Lanzafame szabadrúgását Bese védte hatalmas bravúrral, a szöglet utáni beadást sikerült kapura fejelni ezt is Bese védte hatalmas bravúrral

119' Gazdag elé került a labda a tizenhatoson belül, lövésébe belértek a védők, a szöglet veszélytelennek bizonyult

115' Lengyel beadására érkezett Deli, fejese a kapu fölé szállt

113' Sajbán Máté harcolt a labdáért remekül, Horváth az utolsó pillanatban lépett ki kapujából és mentett remekül

111' Lengyel jobb oldali szabadrúgása érkezett remekül középre, Csobánki lépett a labda írányába, lövését Horváth védte remekül

108' Menyhárt tekerte a labdát középre, a zsuga kicsit lecsúszott a lábáról így vált veszélyessé, a jobb felső sarok mellet ment el a labda centikkel

Elkezdődött a hosszabítás mádodik félideje

A játékvezető lefújta a hosszbítás első félidejét

104' Medgyes beadása találta középen Sajbán Mátét, lövését Horváth védte remekül

97' Deli szerzett labdát szemfülesen, ám egy az egyben a kapussal a kapu fölé lőtt

96' Pölöskei szabadrúgása szállt el magasan a kapu felett

94' Sajbán Miklós és Sajbán Máté harcolt remekül a labdáért, utóbbi remekül passzolt vissza lövésre, Csobánki suhintotta kapura a labdát, a lövést a védők tisztázták

Elkezdődött a hosszabítás első 15 perce

A játékvezető lefújta a mérkőzést. Jöhet a hosszabítás 2x15 perc

90+2' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Bakos szabadrúgására érkezett remekül középen Tányéros aki a kapuba tuszkolta a labdát 1-1

A játékvezető 3 percet hosszabít

90' Holender szaladt el egyedül a bal szélen, a labdát remek ütemben középre adta , ahol Baráth érkezett, aki üres kapura mellé lőtt

87' Cserél a vendég csapat, Eppel helyén, Bánó-Szabó a pályán

80' Lanzafame kapott sárgalapos figyelmeztetést buktatásért

79' Cserél csapatunk, Ódé helyén, Lengyel a pályán

76' Csobánki kapott sárgalapos figyelmeztetést buktatásért

75' Kékesi indult el hátulról, a vendégek nem vették komolyan, így a tizenhatoson belülre vezette a labdát, beadását a védők tisztázták ki.

70' Bakos adott remek labdát Ódénak, aki reek lövést eresztett meg a kapu felé, Horváth hatalmas bravúrral védett. A szöglet veszélytelennek bizonyult

67' Medgyes próbálkozott távolról, lövése a kapu felett szállt el jócskán

63' Ismét cserél csapatunk, Marques-Ariosa helyén, Deli a pályán

60' Cserél csapatunk, Szántó helyén, Csobánki a pályán

58' Laczkó kapott sárgalapos figyelmeztetést buktatásért, a szabadrúgást a tizenhatos jobb széléről végezhettük el, ami veszélytelennek bizonyult

57' Bakos vette észre, hogy Horváth kint áll a kapujából, próbálkozása pont a kapus kezében landolt

52' Menyhárt beadása érkezett középre remekül, Sajbán Máté érkezett, fejese a kapu felett ment el

Elkezdődött a második félidő

Félidőben cserélt a vendég csapat, Lovric és Tömösvári jött be, Herjeczki és Latifu helyére

A játékvezető lefújta az első félidőt

45' Kamber kapott sárgalapos figyelmeztetést lerántásért.

42' Lanzefame adott remek labdát Eppelnek, aki az előtte álló Menyhártba lőtte a labdát

33' GÓL! Latifu beadása találta középen Lanzafamet, fejesét még tudta védeni Bese, a kipattanót viszont a kapuba kotorta Lanzafame 0-1

26' Eppel kapott sárgalapos figyelmeztetést , buktatásért

20' Ódé remek labdával kínálta meg távolról Sajbán Mátét, aki levétel után már csak a védőjébe tudta lőni a labdát

19' Sajbán Máté lövésébe lépett bele Baráth, a labda veszélyesen pattant fel, Horváth hatalmasat nyújtózva tolta szögletre a labdát

18' Eppel szabadrúgása találta középen Kambert, fejesét Bese védte hatalmas bravúrral

15' A szöglet veszélyesnek bizonyult, Szántó kétszer is próbálkozott lövéssel, Horváth mind kétszer hatalmas bravúrral hárított

14' Sajbán Máté harcolt ki szögletet

13' Herjeczki lövését védte magabiztosan Bese

10' Eppel tornáztatta meg Besét, aki remekül védte a rövid sarkot. Az ebből adódó szöglet veszélytelennek bizonyult

8' Tányéros és Bese nem értette meg egymást, Eppel volt a szemfüles, vissza passza Herjeczkit találta, lövését Kékesi mentette becsúszással

7' Eppel beadásárol maradt le centikkel Lanzafame

6' Csapatunk birtokolja többet a labdát ezekben a percekben

A mérkőzés elkezdődött

Csapatunk, zöld fekete csíkos mezben, fekete nadrágban és sportszárban lép pályára