CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - Ceglédi VSE, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 15. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2017.10.22. (Vasárnap) 13:30 óra

A mérkőzés játékvezetője: Dr. Kovács Gergely (asszisztens: Huszár Balázs, Szalai Balázs). Tartalék játékvezető: Horváth Tibor

Budaörs: Bese, Wild, Medgyes, Gyurácz, Tányéros, Sajbán Máté, Sajbán Miklós, Bakos, Horváth Roland, Lengyel, Pethő

Cserék: Bátyi, Menyhárt, Kékesi, Ódé, Deli, Csobánki, Szántó

Szakmai igazgató: Bognár György

Cegléd: Mursits, G.Bíró, Nánási, Albert, Nyilas, Heffler, Preklet, Farkas, Damásdi, Szilágyi, Asztalos

Cserék: Tulipán, Farkas, Peszmeg, Sándor, Fehér, Majoros, Valkovszki

Vezetőedző: Klausz László

A mérkőzés végeredménye: Budaörs-Cegléd: 1-1 ( 1-0 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+2' Bakos szabadrúgása tünt veszélyesnek, Murisits magabiztosan védett

A játékvezető 2 percet hosszabít

89' Félpályáról elvégzett szbadrúgást tolta meg a szél, Bese hatalmasat nyújtózva tolta ki a labdát szögletre. A sarok rúgás veszélytelennek bizonyult

84' A nagy szél miatt egyik csapat sem tudja kihasználni az adott helyzeteit

77' Cserél csapatunk, Pethő helyén, Deli a pályán

72' GÓL! Bese védett 30 méteres szabadrúgást bravúrral, a kipattanóra Asztalos érkezett elsőként, és passzolt a kapuba 1-1

67' Sándor szabadrúgására érkezett a hosszúra Nánási, fejesét Bese magabíztosan védte

64' Szilágyi lövése csúszott le a lábáról, a labda a kapu mellé ment jócskán

61' Sajbán Miklós lövése ment a kapu fölé centikkel

60' A játék képe  második félidőben sem változott, csapatunk játéka van fölényben, még a nagy szembe szél ellenére is

55' Lengyel harcolt ki szabadrúgást 18 méterre a kaputól, Bakos állt a labda mögé, próbálkozása a sorfalról pattant le

53' Sajbán Miklós szerzett labdát remek ütemben, a visszalépő védő szerelni tudta őt

50' Pethő távoli lövését ütötte ki Murisits, a kipattanóra Sajbán Miklós érkezett, a védője az utolsó pillanatban tisztázott előle

Elkezdődött a második féldő

Félidőben cserélt a vendég csapat, Nyilas helyén, Sándor a pályán

A játékvezető lefújta az első félidőt

44' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLL!!!! Bakos szabadrúgásba ért bele szerencsétlenül Preklet így öngóllal vezet csapatunk

42' Bese ismét hatalmas bravúrjára volt szükségünk, Szilágyi lövésére ért le a jobb alsó sarokra

40' Bese védett hatalmas bravúrral, egy az egybeni szituációban

38' Bakos passzolt középre élesen, belül többen is lemaradtak a passzról, kirúgással jöhetnek a vendégek

35' Sajbán Máté harcolt ki szabadrúgást 35 méterre a kaputól, a labda mögé Bakos állt, lövése a kapu mellé ment

34' Wild távoli bombáját védte bravúrral Murisits

31' Lengyel cselezett remekül a tizenhatos előterében, majd passzolta a labdát 2 ember közt Sajbán Miklósnak, aki átvétel után lőtt kapura, próbálkozása elkerülte a kaput

29' A vendégek előtt adódott helyzet, a lövés a kapu mellé ment centikkel

28' Wild beadására érkezett remekül a hosszún Sajbán Miklós, fejese a kapu mellé ment nem sokkal

25' A nagy szél miatt mind két csapat nagyon nehezen tudja érvényesíteni a játékát

20' Csapatunk játéka van fölényben ezekben a percekben

17' A vendégek tizenhatosán belül alakult ki kavarodás, a labda Lengyel elé került, lövése centikkel a jobb kapufa mellett ment el

13' Lengyel éles szögből leadott lövését tolta szögletre Murisit. A szöglet veszélytelennek bizonyult

12' Sajbán Máté tornáztatta meg remek lövéssel Murisits-ot

11' Nyilas lövése pettant ki szögletre. A sarok rúgás veszélytelennek bizonyult

10' Horváth Roland mégsem tudja folytatni a játékot, helyére Csobánki jött a pályára

2' Horváth Roland maradt lent a földön, egy durva szabálytalanság után. Roland tudja folytatni a játékot.

A mérkőzés elkezdődött

Csapatunk zöld fekete csíkos felsőben, fekete nadrágban és sportszárban lép pályára

A Cegléd csapata, sárga felsőben, sötétkék nadrágban és sportszárban lép pályára