Merkantil Bank Liga 16. forduló | Békéscsaba 1912 Előre - Budaörs | Élő, szöveges közvetítés!

CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Békéscsaba - Budaörs, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 16. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Békéscsaba, Békéscsabaia Kórház utcai Stadion
Időpont: 2017.11.04. (Vasárnap) 16:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Nagy Róbert (asszisztens: Varga Zsolt, Szvetnyik Bence). Tartalék játékvezető: Veizer Roland

Békéscsaba: Ladislav, Babinyecz, Birtalan, Szatmári, Urbin, Tóth, Viczián, Pilán, Dlusztus, Nagy, Szélpál

Cserék: Máthé, Zahorán, Mészáros, Szalai, Gránicz, Király,Kiss

Vezetőedző: Boér Gábor

Budaörs: Bese, Medgyes, Menyhárt, Kékesi, Tányéros, Csobánki, Sajbán Máté, Bakos, sajbán Miklós, Lengyel, Horváth Emil

Cserék: Bátyi, Wild, Szántó, Fodor, Ódé, Deli, Czvitkovics
Szakmai igazgató: Bognár György

A mérkőzés végeredménye.

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+1' Birtalan kapott sárgalapos figyelmeztetést a labda elrúgásáért

A játékvezető 2 percet hosszabít

89' Szatmári lövését tornázta ki a jobb alsóból Bese

88' Cserél csapatunk, Lengyel helyén, Ódé a pályán

85' Sajbán Máté érkezett a hosszún Menyhárt beadására, fejese a védő hátáról pattant ki az alapvonalon túlra, a szöglet veszélytelennek bizonyult

82' Király kapott sárgalapos figyelmeztetést, elkésett belépőért

80' Birtalan próbálkozott lövéssel, a labda a jobb felső mellett ment el

74' Kettős csere a hazai csapatnál, Dlusztus és Urbin helyén, Király és Mészáros a pályán

68' Pilán lövését védte magabiztosan Bese

67' Ismét cserél csapatunk, Horváth Emil helyén, Deli a pályán

65' Horváth Emil lövése suhant el a kapu jobb sarka mellett

64' Cserél a hazai csapat, Tóth helyén, Gránicz a pályán

61' Kényszerű csere csapatunknál, Bakos helyén, Szántó a pályán

55' Viczián szabadrúgását védte remek vetődéssel, és ütötte ki a jobb alsóból Bese

53' Medgyes indult el a félpályáról, beadása Sajbán Mátét találta, lövése a kapu fölé szállt

52' Kékesi mentett utolsó emberként remekül

48' Csapatunk kezdi aktívabban a második félidőt

Elkezdődött a második félidő

A játékvezető lefújta az első félidőt

43' Nagy lövése kerülte el a kaput jócskán

42' Horváth Emil félpályás szóló után vállalkozott 18 méterről lövésre, próbálkozása centikkel kerülte el a jobb felső sarkot

38' Bese ismét remekül védett egy távoli lövést

36' Urbin érkezett középen a beadásra, fejese remekül szállt a jobb felsőbe, Bese óriásit nyúlva az utolsó pillanatban szedte ki a labdát

33' Csobánkival  szemben szabálytalankodtak a kaputól 35 méterre, a labda mögé Bakos állt, beadásáról Sajbán Máté maradt le centikkel

30' Pilán ugrott ki a védők mellől, Medgyes remek ütemben ért vissza és Tányérossal eggyütt remekül szerelték a kilépő támadót

25' Menyhárt beadása szállt középre veszélyesen, sajbán Máté elől az utolsó pillanatban mentettek szögletre a hazai védők. A szöglet veszélytelennek bizonyult

21' Bakos  25 méteres szabadrúgása csattant a bal oldali kapufán

15' Bakos ugratta ki Sajbán Mátét, aki fejjel vette célba Ladislav kapuját, próbálkozása kapu mellé ment

14' Birtalan indult el a kapu felé egy lecsorgó labda után, lövését Bese védte bravúrral

13' Medgyes kapott sárgalapos figyelmeztetést buktatásért

12' Babinyecz kapott sárgalapos figyelmeztetést, Sajbán Máté buktatásáért, a megítélt szabadrúgást Bakos végezte el, lövése a sorfalról pattant ki a védők felszabadítottak

8' Birtalan érkezett a beadásra remek ütemben, fejese a kapu fölé szállt

6' Csapatunk vette át a kezdeményezést a játékban

2' A hazai csapat kezdte erősebben az első perceket