CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - Vác FC, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 17. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2017.11.12. (Vasárnap) 13:30 óra

A mérkőzés játékvezetője: Takács János (asszisztens: Becséri Gergely, Bertalan Dávid). Tartalék játékvezető: Ducsai József

Budaörs: Bese, Menyhárt, Medgyes, Kékesi, Tányéros, Csobánki, Sajbán Máté, Sajbán Miklós, Horváth Roland, Czvitkovics,Horváth Emil

Cserék: Kemenes, Wild, Fodor, Ódé, Deli, Szántó, Lengyel

Szakmai igazgató: Bognár György

Vác FC: Halasi, Hegedűs, Kákonyi, Nagy, Tóth, Gulyás, Görgényi, Szabó, Balajti, Króner, Major

Cserék: Abu, Tóth, Durso, Havasi, Rása, Borvető, Búrány
Vezetőedző: Horváth Károly

A mérkőzés végeredménye: Budaörs-Vác: 0-2 ( 0-1 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

A játékvezető 4 percet hosszabít

87' Czvitkovics tekert középre, Deli érkezett lendületből, fejesét Halasi magabiztosan védte

85' Egyik kapu sem forog veszélyben, a játék a középpályán zajlik

80' Czvitkovics szabadrúgásból ívelt középre, Horváth Roland csúsztatta meg a labdát, a hosszún Deli fejelhetett üresen, Halasi bravúrral védett, a kipattanót Horváth Roland a kapu szájából rúgta fölé

78' Czvitkovics tekert középre szabadrúgásból, a védők tisztáztak

72' Cserél csapatunk, Sajbán Miklós helyén, Lengyel a pályán

71' Bese védett remekül Balajti lövésénél

70' Czvitkovics beadását fejelte kapura Sajbán Máté, próbálkozása a kapu fölé szállt

68' Czvitkovics lövése pattant ki a védelemről, a sarokrúgás veszélytelennek bizonyult

60' Cserél csapatunk, Horváth Emil helyén, Deli a pályán

59' GÓL! Tóth kapott remek kiugratást, a kilépő Bese mellett passzolt a kapuba

53' Sajbán Máté és Görgényi ütköztek a levegőben, a vendégek játékosát ápolni kellett így pár percet állt a játék

50' Csapatunk játéka érvényesül a második félidő elején

47' Tányéros ívelt szabadrúgásból a tizenhatoson belülre, Czvitkovics átvétel után lőtt kapura, Halasi magabiztosan védett

Elkezdődött a második félidő

A játékvezető lefújta az első félidőt

43' Sajbán Miklós beadása ért célba középen, Sajbán Máté fejese azonban a kapu fölé szállt

42' Nagy kapott sárgalapos figyelmeztetést könyöklésért

41' Medgyes tekert középre külsővel remekül, középen remekül érkezett Sajbán Máté, centikkel maradt le a labdáról

39' Gulyás kapott sárgalapos figyelmeztetést Sajbán Máté felrúgásáért

37' Csapatunk sorra alakítja ki a helyzeteket, ám az utolsó passzokba rendre hiba csúszik

33' Menyhárt ívelt középre, a hosszún Medgyes érkezett aki átvételt követően lőtt kapura, a lövésbe a védők beleértek, így szöglettel jöhetett csapatunk, a sarokrúgás veszélytelennek bizonyult

29' Czvitkovics szabadrúgása jelentett veszélyt, Halasi remekül lépett ki a kapujából és szedte össze a játékszert a középen érkző támadók elől

25' Csapatunk birtokolja többet a labdát ezekben a percekben

22' Sajbán Miklós hatalmas bedobását csúsztatta meg középen Sajbán Máté, a hosszún érkezett Kékesi aki előúl a védők tisztáztak

19' Csapatunk vezetett támadást, Sajbán Máté beadsását tisztázták ki a védők

15' A vendégek harcoltak ki szögletet, a sarokrúgás veszélytelennek bizonyult

13' A vendégek játéka érvényesül ezekben a percekben

8' Veszélyes kontrát vezetett csapatunk, a vendégek utolsó embere tisztázott szögletre, a pontrúgásból fejeltünk kapura, a labda nemsokkal ment el a jobb kapufa mellett

5' GÓL! Középpályán eldott labdát követően kontrázott a vendég csapat, a bepasszolt labdára középen érkezett Kákonyi, aki Bese mellett a kapuba passzolt 0-1

1' Szabadrúgást végezhetett el a Vác csapata, a betekert labda középen okozott némi zavart a védelemben, Sajbán Máté, a gólvonalról tisztázott

Elkezdődött a mérkőzés

Csapatunk, zöld fekete csíkos felsőben, fekete nadrágban és sportszárban lép pályára