Merkantil Bank Liga 18. forduló | Szolnoki MÁV FC - Budaörs | Élő, szöveges közvetítés!

CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Szolnoki MÁV FC - Budaörs, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 18. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Szolnok, Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Időpont: 2017.11.19. (Vasárnap) 13:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Molnár Attila (asszisztens: Csatári Tibor, Kormányos II. Gábor). Tartalék játékvezető: Csonka Bence

Szolnok: Hrabina, Molnár, Balogh, Magyar, Horgosi, Kenderes, Tóth, Nyerges, Tóth, Jasarevic, Papp

Cserék: Gazsi, Farkas, Ágoston, Katona, Angyal, Kánya, Pantovic

Vezetőedző: Balogh Pál

Budaörs: Kemenes, Wild, Medgyes, Kékesi, Tányéros, Csobánki, Horváth Emil, Lengyel, Sajbán Máté, Sajbán Miklós, Deli

Cserék:Menyhárt, Fodor, Ódé, Czvitkovics, Horváth Roland, Bakos, Bese
Szakmai igazgató: Bognár György

A mérkőzés végeredménye: Szolnok-Budaörs 0-1 ( 0-0 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+2' Angyal beadását fejelte a kapura Tóth a labda jócskán elekerülte a kaput

A játékvezető 3 percet hosszabít

89' Medgyes kapott sárgalapos figyelmeztetést lerántásért

88' Fodor passzolt keresztbe a kapu előtt,Deli érkezett a hosszún, lövését Hrabina védte hatalmas bravúrral

83' Czvitkovics ugratta ki Delit, aki átvétel után lőtt, próbálkozása a bal felső sarok mellett ment el

78' Horgosi fejelt kapura szöglet után, Kemenes hatalmasat nyúlt a levegőben és ütötte a labdát szögletre. A pontrúgás veszélytelennek bizonyult

73' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLL!!!! Czvitkovics harcolt ki szabadrúgást a kaputól 20 méterre, Ő is állt a labda mögé, és a bal felsőbe tekert. Hrabinának esélye sem volt hárítani a lövést 0-1

72' Cserél csapatunk, Horváth Emil helyén, Fodor a pályán

69' Kékesi beadását fejelte kapura Deli, Hrabina könnyedén védett

65' Czvitkovics próbálkozott távolról, lövése a kapu mellé ment

64' Cserél csapatunk, Lengyel helyén, Bakos a pályán

62' Tóth kapott ismét remek labdát a tizenhatoson belül, lövése a kapu előtt ment el

61' Horgosi kapott remek vissza passzt a tizenhatoson belül, lövése nem sokkal kerülte el Kemenes kapuját

59' Czitkovics beadását fejelte Sajbán Máté kapura, Hrabina lábbal tudott védeni

57' Molnár kapott remek labdát, lövését Kemenes védte

56' Deli kavart a bal szélen, beadása Sajbán Mátét találta középen, fejese a kapu mellé ment

54' Tóth előtt adódott ismét helyzet, egy cselt követően lövése a kapu fölé szállt

53' Medgyes ívelt középre, Kékesi érkezett, fejesét Hrabina védte magabiztosan

51' Nyerges elé került a labda a tizenhatoson belül, lövését Kemenes remekül védte

49' Tóth kapott remek labdát a tizenhatoson belül, lövését Kemenes védte hatalamas bravúrral

46' A hazai csapat kezdte aktívabban a második félidőt

Elkezdődött a második félidő

Félidőben cserélt csapatunk, Sajbán Miklós helyén, Czvitkovics a pályán

A játékvezető lefújta az első félidőt

45' Deli indult el a bal szélről középre, tekerése a kapu mellé ment

44' Sajbán Máté lövése ment el a bal alsó sarok mellett

43' Lengyel állt a labda mögé 20 méterre a kaputól, tekerése a jobb felső sarok mellett ment el centikkel

40' Wild indult el a jobb szélen, lövését Hrabina védte remekül

38' Jaserevic fejesét védte hatalamas bravúrral Kemenes

37' Horváth Emil kapott sárgalapos figyelmeztetést lerántásért

36' Horváth Emil indította Sajbán Miklóst, aki középre játszotta a labdát, a hosszún Deli érkezett, átvételt követően azonban elcsúszott a védők tisztáztak

35' Jaserevic kapott remek indítást majd egy cselell került lövőhelyzetbe, lövése a kapu bal sarka mellett ment el

33' Horváth Emil játszotta magát tisztára, majd indította Sajbán Mátét, lövése a kapu fölé ment

29' Tóth szabadrúgását védte könnyedén Kemenes

26' Sajbán Máté forgolódott a tizenhatoson belül ezzel lerázva két védőt, lövését Hrabina magabiztosan védte

23' Deli és Horváth Emil összjátékát követően lőtt kapura Deli, lövése nemsokkal kerülte el a bal kapufát

19' Molnár beadására érkezett a hosszún Kenderes, fejese a kapu előtt ment el, Kékesi tisztázni tudott

17' Balogh elé került a felszabadításunk, aki kapásból lőtt 25 méterről kaputól, próbálkozása jócskán elekerülte a kaput

13' A vendégek jutottak szöglethez, a beadás Nyerges elé került, aki fordulásból a kapu fölé lőtt

12' Wild kapott sárgalapos figyelmeztetést reklamálás miatt

10' Deli harcolt ki szabadrúgást 30 méterre a kaputól, a pontrúgás les helyzet miatt veszélytelennek bizonyult

7' Wild tudja folytatni a játékot, újra pályán jobb hátvédünk

5' Wild kapott ütést a fejére, reméljük nem nagy a baj, ápolást kért játékosunk

3' Medgyes adott remek labdát Sajbán Máténak, a labda sajnos a kezét találta el, így igéretes helyzetben a játékvezető kifelé ítélt szabadrúgást

A mérkőzés elkezdődött

A csapatok megkezdték a bemelegítést

Csapatunk zöld fekete csíkos felsőben, fekete nadrágban és sportszárban lép pályára