CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - Budafoki MTE, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 19. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2017.11.26. (Vasárnap) 13:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Barna Gábor (asszisztens: Király Zsolt, Bede Tamás). Tartalék játékvezető: Móri Tamás

Budaörs: Bese, Menyhárt, Medgyes, Kékesi, Tányéros, Csobánki, Sajbán Máté, Bakos, Horváth Roland, Czvitkovics, Deli

Cserék: Kemenes, Wild, Marques-Ariosa, Ódé, Sajbán Miklós, Horváth Emil, Lengyel

Szakmai igazgató: Bognár György

Budafok: Somogyi, Vankó, Vég, Vass, Filkor, Harsányi, Kercsó, Nagy, Pölöskei, Csizmadia, Vaszicsku

Cserék: Szabó, Vasiljevic, Kovács, Kerekes, Kirják, Khiesz, Fekete

Vezetőedző: Tóth Bálint

A mérkőzés végeredménye: Budaörs-Budafok: 2-1 ( 1-1 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

A játékvezető 3 percet hosszabít

88' Cserél csapatunk, Deli helyén, Horváth Emil a pályán

86' Sajbán Miklós lövése tornáztatta meg Somogyit

84' Menyhárt tekert középre, belül Horváth Roland érkezett, fejese a bal alsó mellett mnet el

83' Cserél csapatunk, Czvitkovics helyén, Lengyel a pályán

78' Czvitkovics szabadrúgását védte remekül Somogyi

75' Czvitkovics lövését védte bravúrral Somogyi

73' Czvitkovics szögletét csúsztatta meg Deli, a hosszún érkezett Kékesi, aki centikkel maradt le a labdáról

71' Cserél csapatunk, Bakos helyén, Sajbán Miklós a pályán

70' Bakos kapott sárgalapos figyelmeztetést buktatásért

69' Kerekes talált be a kapuba, ám a játékvezető les miatt nem adta meg a találatot

68' Czvitkovics távoli szabadrúgása szállt a kapu fölé

65' Medgyes beadását fújta meg a szél, a labda a felsőlécről az alapvonalon túlra pattant a labda

64' Csobánki kapott sárglapos figyelmeztetést lerántásért

61' Horváth Roland kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

60' Horváth Roland centerezett remekül Sajbán Máténak, aki átvételt követően a védőbe lőtt

55' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Czvitkovics szabadrúgását még bravúrral védte a kipattanóra a jubiláló Horváth Roland csapott le, és passzolt az üres kapuba 2-1

51' Kékesi mentett hatalmasat az utolsó pillanatban, Kercsó lövését követően

47' Czvitkovics szöglete szállt át a hosszúra, Kékesi lövése a kapu fölé szállt

46' Deli beadására érkezett középen Sajbán Máté, lövése centikkel a jobb alsó mellett ment el

Elkezdődött a második félidő

45+1' Czvitkovics beadását fejelte remekül kapura Horváth Roland, Somogyi remekül védett

41' Kékesi kapott sárgalapos figyelmeztetést lerántásért

39' Cserél a vendég csapat, Harsányi nem tudja folytatni a mérkőzést, helyére Kirják érkezett

35' Kercsó és Harsányi ütköztek mind a két játékost ápolni kell így most áll a játék

33' Vaszicsku beadására érkezett remekül Pölöskei, fejese a bal felső mellett ment el centikkel

30' Deli remek beadását vágta ki Csizmadia, Horváth Roland elől

26' A nagy szél a vendég csapat játékát segíti

23' GÓL! Nagy szögletét nem sikerült védőinknek felszabadítani így a középen álló Vaszicsku fejelt a kapuba 1-1

17' Budafoki szabadrúgást követően alakult ki a tizenhatoson belül, Csizmadia elé került a labda, lövése a kapu fölé szállt

13' Nagy került helyzetbe ismét, lövése 5 méterről a kapu mellé ment

12' Nagy végezhet bel szabadrúgást a kaputó 18 méterre, lövése a kapu fölé ment jócskán

8' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLL!!! Deli beadását nem tudták rendesen feszabadítani, Czvitkovics állt a tizenhatos vonalán, majd a labdát kapásból a bal alsóba lőtte 1-0

6' Pölöskei kapott sárgalapos figyelmeztetést reklamálásért

3' Nagy kapott sárgalapos figyelmeztetést talpalásért

A mérkőzés elkezdődött

Csapatunk, fekete zöld csíkos felsőben, fekete nadrágban és sportszárban lép pályára

A vendég csapat tiszta fehér szerelésben lép pályára

A mérkőzés előtt, Horváth Rolandnak gratulál a klub vezetősége, hszen a mai alkalommal lép pályára 100.-szor az NBII-ben!