Merkantil Bank Liga 20. forduló | Gyirmót FC Győr - Budaörs | Élő, szöveges közvetítés!

CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Gyirmót FC Győr - Budaörs, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 20. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Győr, Gyirmót FC Győr Stadion
Időpont: 2017.12.03. (Vasárnap) 15:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Bogár Gergő (asszisztens: Kóbor Péter, Becséri Gergely). Tartalék játékvezető: Kovács J. Zoltán

Gyirmót FC Győr: Sebők, Nagy, Présinger, Stieber, Lengyel D., Paku, Varga, Sebastian, Lázár, Kiss, Sandal

Cserék: Rengel, Szalánszki, Széles, Farkas, Czár, Vörösbaranyi, Kőris

Vezetőedző: Hannich Péter

Budaörs: Bese, Marques-Ariosa, Medgyes, Kékesi, Tányéros, Csobánki, Sajbán Máté, Lengyel B., Horváth Roland, Czvitkovics, Horváth Emil

Cserék: Kemenes, Menyhárt, Szántó, Fodor, Ódé, Sajbán Miklós, Deli

Szakmai igazgató: Bognár György

A mérkőzés végeredménye: Gyirmót-Budaörs: 1-3 ( 0-2 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+3' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!! Fodor passzolt középre Horváthnak, aki egy cselt követően a bal felsőbe tekert 1-3

90+2' Bese kapott sárgalapos figyelmeztetést időhúzásért

90+1' Cserél csapatunk, Czvitkovics helyén, Ódé a pályán

A játékvezető 3 percet hosszabít

89' Farkas beadását fejelte kapura Lázár, Tányéros a gólvonalról tisztázott

85' Sajbán Máté tört be a tizenhatoson belülre remekül, ám lövésig már nem tudott eljutni, a védők tisztáztak előle

80' Ismét cserél csapatunk, Lengyel B. helyén, Sajbán Miklós a pályán

77' GÓL! Kékesi szabálytalankodott a tizenhatoson belül, a játékvezető sípja könnyed volt egy kicsit, a labda mögé Nagy állt a bal felsőbe rúgta a zsugát, Bese érezte az irányt, azonban nem érhette el a labdát 1-2

75' Cserél csapatunk, Horváth Emil helyén, Fodor a pályán

72' Medgyes kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

70' Cserél a hazai csapat, Paku helyén, Czár a pályán

67' Czvitkovics próbálkozoztt 35 méterről szabadrúgásból, a labdája fél méterrel a kapu mellé szállt

66' Csapatunk játéka érvényesül ezekben a percekben

63' Csapatunk a második félidőben is remekül alakítja ki a helyzeteket, és magabiztosan játszik

60' Sajbán Mátét rúgták fel a kaputól 20 méterre, a labda mögé Czvitkovics állt, lövése remekül szállt a kapu felé, ám a sorfalból beleértek, így centikkel ment el a jobb felső mellett. A szöglet veszélytelennek bizonyult

54' Cserél a hazai csapat, Kiss helyén, Farkas a pályán

50' Czvitkovics beadását csúsztatta kapura Horváth Roland, Sebők a léc alól ütötte ki a labdát bravúrral. A szöglet veszélytelennek bizonyult

48' Horváth Roland fejelt kapura szögletet követően, Sebők elöl azonban még Sajbán Máté a labda a kapuba pattant, ám a játékvezető les miatt nem adta meg a találatot

47' Czvitkovics lőtt kapura jó 23 méterről, Sebők hatalmas bravúrral védett

Elkezdődött a második félidő

A játékvezető lefújta az első félidőt

45+1' Czvitkovics lövését védte Sebők

45' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!! Czvitkovics állt a labda mögé a vele elkövetett szbálytalanság után, lövése a sorfalon pattant meg, majd került Horváth Roland elé, aki egy az egyben a kapus mellett gurított a bal alsó sarokba 0-2

44' Lengyel D. kapott sárgalapos figyelmeztetést Czvitkovics lerántásáért

40' Horváth Emil ugratta ki Sajbán Mátét, a labda azonban egy gondolatnyival volt hosszabb

37' Mind a két oldalt akadnak helyzetek, csapatunk alakítja ki a veszélyesebb szituációkat

34' Czvitkovics indította Horváth Rolandot, akit a tizenhatoson belül löktek el, a játékvezető sípja néma maradt

32' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!! Medgyes beadására érkezett remekül a hosszún Horváth Roland, aki fejjel volt eredményes 0-1

29' Paku fejesét védte könnyedén Bese

28' Kiss vállalkozott 20 méterre a kaputól lövéssel, labdája a kapu előtt ment el keresztbe

26' Kiss állhatott a labda mögé 25 méterre a kaputól, lövése a bal felső mellett ment el nemsokkal

24' Horváth Emil volt harcos, két védő között szerezte meg a labdát, lövését Sebők védte bravúrral

22' Bese védett lábbal hatalmasat, Présinger lövésénél

20' Lengyel B. tekerte szemfülesen a rövid alsó felé a labdát, Sebők mozdulni nem tudott a labdára, a játékszer  jobb kapufáról pattant ki a tizenhatoson kívülre

19' Horváth Roland ugratta ki remek ütemben Czvitkovicsot, lövését Sebők védte könnyedén

18' Czvitkovics beadását szdte le Sebők, jó ütemben kivetődve a kapujából

17' Sajbán Máté beadását tisztázta Lázár, Horváth Roland elől

14' Paku lövése szállt el messzire a kapunktól

11' Paku beadásáról maradtak le középen többen is

10' Horváth Emil ismét a pályán hálistennek semmi komolyabb baja nem lett

9' Horváth Emil kapott egy csomagot a derekára, ápolásra szorul

7' Présinger lőtt kapura éles szögből, Bese remekül védett

5' Mind két csapat remek iramban kezdte a mérkőzést, a középpályán zajlik a mérkőzés

2' Bese lépett ki remek ütemben az indításra és tisztázott bedobásra

Elkezdődött a mérkőzés

A hazai Gyirmót fc Győr tiszta sárga szerelésben lép pályára

Csapatunk zöld fekete csíkos felsőben, fekete nadrágban és sportszárban lép pályára