Merkantil Bank Liga 21. forduló | Budaörs - Nyíregyháza Spartacus | Élő, szöveges közvetítés!

CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - Nyíregyháza Spartacus, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 21. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2017.12.10. (Vasárnap) 13:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Dolnegó Bálint (asszisztens: Punyi Gyula, Márkus Péter). Tartalék játékvezető: Jakab Géza

Budaörs: Bese, Menyhárt, Kékesi, Tányéros, Csobánki, Sajbán Máté, Bakos, Horváth Roland, Czvitkovics, Horváth Emil

Cserék: Kemenes, Wild, Szántó, Fodor, Marques-Ariosa, Sajbán Miklós, Deli

Szakmai igazgató: Bognár Gyögy

Nyíregyháza: Jova, Fodor, Kártik, Sinanovic, Pekár, Gajdos, Rubus, Hinora, Kesztyűs, Kelemen, Farkas

Cserék: Megyeri, Máté, Rezes, Bajzát, Papp, Kónya, Dragoner

Vezetőedző: Lucsánszky Tamás

A mérkőzés végeredménye: Budaörs-Nyíregyháza: 2-2 ( 1-1 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+2' Sajbán Miklós lőtt kapura éles szögből, labdája a kapu fölé ment

A játékvezető 4 percet hosszabít

89' Czvitkovics végezhetett el szabadrúgást 17 méterre a kaputól, tekerése centikkel ment el a jobb felső mellett

87' Papp kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

84' Cserél a vendég csapat, Kesztyűs helyén, Papp a pályán, és Sinanovic helyén, Bajzát a pályán

79' Cserél csapatunk, Csobánki helyén, Sajbán Miklós a pályán

78' Czvitkovics beadására érkezett remekül a hosszún Deli, fejese a kapu mellé ment

77' Rezes lövését védte remekül Bese

76' Bakos kapott sárgalaps figyelmeztetést buktatásért

75' Cserél csapatunk, Horváth Emil helyén, Deli a pályán

73' GÓL! Gajdos közeli lövését védte hatalmas bravúrral Bese, a kipattanóra érkezet Sinanovic, aki az üres kapuba passzolt 2-2

65' Farkas kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

58' Sinanovic beadására lépett ki remekül Bese, és szedte fel a labdát, a középen érkező Pekár elől

55' Czvitkovics 17 méterről próbálkozott lövéssel, Jova magabiztosan védett

53' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLL!!!! Czvitkovics lövése akadt be Jova kapujába 2-1

52' Aktívabban kezdjük a második játékrészt, Czvitkovics szabadrúgásáról maradtak le középen ketten is centikkel

47' Menyhárt beadására érkezett Sajbán Máté, fejesét Jova hatalmas bravúrral védte. A szöglet veszélytelennek bizonyult

Elkezdődött a második félidő

A játékvezető lefújta az első félidőt

A játékvezető 1 percet hosszabít

39' Sinanovic beadását fejelte kapura Gajdos, Bese könnyedén védett

33' Bakos próbálkozott távolról, lövése a kapu mellé ment

32' Kezd alakulni a játékunk, Czvitkovics szabadrúgását védte hatalmas bravúrral Jova. A szöglet veszélytelennek bizonyult

29' Czvitkovics indította Horváth Rolandot, aki szögletet harcolt ki, a szögletre remekül érkezett középen Sajbán Máté, fejese a kapu fölé szállt

26' Horváth Emil lövése törte meg a percek óta helyzet nélküli meccset, próbálkozása a jobb felső mellett ment el

20' Egyik csapat sem játszik szép focit bár az eredmény nem ezt mutatja

16' Czvitkovics szöglete jelnthetett volna veszélyt a vendég kapura, a védők azonban tisztáztak

15' A vendégek játéka érvényesül ezekben a percekben

12' Menyhárt beadása érkezett remekül középre, Sajbán Máté fejese Jova ölében kötött ki

10' GÓL! Sinanovic beadására érkezett ütemben Kesztyűs, aki a bal alsóba passzolt 1-1

5' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!! Czvitkovics szbadrúgása találta középen üredsen Kékesit, aki fejjel a jobb alsóba jutatta a játékszert 1-0

3' A vendégek kezdték aktívabban a mérkőzést, veszélyesebb helyzet egyik oldalt sem alakult ki

A mérkőzés elkezdődött

Csapatunk zöld fekete csíkos felsőben, fekete nadrágban és sportszárban lép pályára

A vendég Nyíregyháza csapata sötétkék felsőben, piros nadrágban, sötétkék sportszárban lép pályára