CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs  BFC Siófok, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 29. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2017.04.12. (Szerda) 16:30 óra

A mérkőzés játékvezetője: Csonka Bence (asszisztens: Horváth Zoltán (F), Csatári Tibor). Tartalék játékvezető: Takács Tamás

Budaörs: Horváth Gábor, Kinyik, Horváth Levente, Sajbán Miklós, Papp, Menyhárt, Csillag, Stieber, Horváth Roland, Pethő, Deli

Cserék: Gyurácz, Marques-Ariosa, Bata, Lajer, Sajbán Máté, Árvai, Vajda

Vezetőedző: Bognár György

Siófok: Tajti, Tamaskó, Czingráber, Nagy, Elek, Petneházi, Farkas, Berde, Gál, Kovács, Lázár

Cserék: Mogyorósi, Berki, Czvitkovics, Filipánics, Pendl, Gréczi, Kozma

Vezetőedző: Disztl László

A mérkőzés végeredménye Budaörs-Siófok 0-2 ( 0-0 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+3' Horváth Levente kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

90+2' Sajbán Máté jutott lövéshez a tizenhatos előterében, próbálkozását Tajti könnyedén védte

A játékvezető 4 percet hosszabít

89' GÓL! Gréczi kapott labdát a tizenhatoson belül, védőink lemaradtak róla, átvételt követően a jobb felsőbe lőtt 0-2

85' Kinyik próbálkozott távolról, lövése nem sokkal kerülte el a kaput

82' Stieber szögletére érkezett középen Kinyik, fejesét a gólvonalról fejelték ki

79' Cserél csapatunk, Menyhárt helyén, Lajer a pályán

77' Petneházi fejese hagyta el a játékteret a felső kapufáról

76' Stieber szabadrúgása ment a kapu fölé nem sokkal

67' Cserél csapatunk, Csillag helyén, Sajbán Máté a pályán

66' Petneházi végezhetett el szabadrúgást 20 méterről a kaputól, Horváth Gábor remekül ütötte ki a bal felsőből

63' Sajbán Miklós vitte el remekül a jobb szélen, beadása Árvait találta, aki a rossz labda átvételt követően nem jutott lövéshez

56' Cserél csapatunk, Pethő helyén Árvai a pályán

55' GÓL! Petneházi kapott jó labdát a tizenhatoson belül, a labdával be tudott fordulni és a bal alsóba tekert 0-1

Elkezdődött a második félidő

Vége az első félidőnek

42' Deli beadását fejelte Horváth Roland kapura, próbálkozását Tajti védte bravúrral

33' Horváth Gábor rúgta ki laposan a haza adott labdát, a vendégek veszélyes támadást vezettek az eladott labdából a tizenhatosra vissza passzolt labdát jócskán a kapu fölé lőtték

28' A vendégek veszélyeztettek indításból, Papp remekül ért vissza és utolsó pillanatban tisztázni tudott

20' Horváth Roland került helyzetbe, hazaadásra csapott le, sajnos a kapuba már nem tudta jutattni a kaput

12' Deli cselezett a tizenhatos előterében, lövése a kapu előtt ment el keresztbe

10' Stieber adott remek labdát Csillagnak, cselt követően lőtt, próbálkozását Tajti védte remekül

7' Deli vállalt el távolról egy lövést, labdája jócskán kapu felé ment

5' Horváth Roland került helyzetbe, a labdát azonban hosszan tolta meg így a vendégek kapusa könnyedén védett

3' Pethő szerzett labdát a jobb szélen, a beadására Deli érkezett középen, fejese elkerülte a kaput

A mérkőzés elkezdődött

Csapatunk arany felső, fekete nadrágban és sportszárban lép pályára

A vendég Siófok tiszta fehér szerelésben lép pályára

A csapatok megkezdték a bemelegítést

A klubról röviden

BSC 1924 Futball Kft.

A labdarúgás a legnagyobb múlttal rendelkező budaörsi sportág, hiszen 1924 óta van hivatalosan foci Budaörsön. A klub alapítását követő években a csapat leginkább járási és megyei tornákon szerepelt, és az azóta eltelt 90 évben sok bajnokságban is játszott a Budaörs. 2016 novemberétől Bognár György és csapata segíti a felnőtteket az NBII Markentil Bank Liga bajnokságban. A felnőtt futball mellett a klub nagy hangsúlyt helyez az utánpótlás fejlesztésre, hiszen korosztályos csapataink indulnak sikeresen az NBII-ben.