CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a HR-Rent Kozármisleny - Budaörs, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 35. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Kozármisleny, Kozármisleny Stadion
Időpont: 2017.05.14. (Vasárnap) 17:30 óra

A mérkőzés játékvezetője: Szabó Zsolt (asszisztens: Bornemissza Norbert, Garai Péter). Tartalék játékvezető: Dolnegó Bálint

Kozármisleny: Helesfay, Mihailo, Kirchner, Tóth, Grumic, Kemény, Varga, Kocsis, Racskó, Gubacsi, Causic

Cserék: Horváth, Wittrédi, Marton, Szekszárdi, Menyhei, Kismarton

Vezetőedző:  Szanyó Károly

Budaörs: Horváth Gábor, Kinyik, Wild, Tányéros, Papp, Sajbán Miklós, Sajbán Máté, Stieber, Horváth Roland, Petró, Deli

Cserék: Vajda, Csillag, Menyhárt, Árvai, Lajer, Csobánki, Bata

Vezetőedző: Bognár György

A mérkőzés végeredménye : Kozármisleny-Budaörs 0-6 ( 0-3 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

A játékvezető 2 percet hosszabít

89' Papp centerezett Stiebernek, aki kapásból az oldalhálót találta el

79' Menyhárt kapott sárgalapos figyelmeztetést, lerántásért

76' Cserél csapatunk, a gólszerző Horváth Roland helyén, Csobánki a pályán

75' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Papp beadására érkezett középen Horváth Roland, aki a kapu közepébe passzolt 0-6

71' Petró szabálytalankodott a tizenhatoson belül, a bíró a tizenegyes pontra mutatott, a labda mögé Kemény állt, aki a kapu fölé vágta a büntetőt

67' Csapatunk ismét cserél, Deli helyén, Árvai a pályán

66' Papp kapott sárgalapos figyelmeztetést, elkésett belépőért

63' Kényszerű csere a csapatunknál, Wild sérülés miatt, nem tudja folytatni a mérkőzést, helyén, Menyhárt a pályán

56' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLL!!!! Deli készített le labdát Sajbán Máténak, aki remekül kényszerítőzött Stieberrel, a visszakapott labdát, a kapus lábai között jutatta a kapuba 0-5

52' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLL!!!! Stieber szögletére érkezett Sajbán Máté, aki a bal alsóba fejelt 0-4

49' Papp, beadása került Sajbán Máté elé, lövését Helesfay védte bravúrral

Elkezdődött a második félidő

Vége az első félidőnek

42' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!! Stieber szögletére érkezett ismét Kinyik, aki most lábbal a jobb alsót vette célba sikerrel 0-3

33' Kirchner került a tizenhatos előtt lövéshez, próbélkozása elkerülte a kaput

24' Petró vett mellre egy magasan szálló labdát, majd kapásból ballal próbálkozott, lövését, Helesfay védte bravúrral

20' Remek kontrát vezetett csapatunk, Papp beadásáról Petró maradt le centikkel

16' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!! Petró harcolt ki tizenegyest, Stieber állt a labda mögé, aki a bal alsóba helyezte a labdát. A kapus a másik irányba vetődött 0-2

13' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!! Stieber szögletére érkezett remekül középen Kinyik, aki a bal felsőbe fejelt 0-1

2' Kis szögletet végzett el csapatunk, Petró passzolt Pappnak, aki átvételt követően lőtt, próbálkozása elkerülte a kaput

A mérkőzés elkezdődött

A klubról röviden

BSC 1924 Futball Kft.

A labdarúgás a legnagyobb múlttal rendelkező budaörsi sportág, hiszen 1924 óta van hivatalosan foci Budaörsön. A klub alapítását követő években a csapat leginkább járási és megyei tornákon szerepelt, és az azóta eltelt 90 évben sok bajnokságban is játszott a Budaörs. 2016 novemberétől Bognár György és csapata segíti a felnőtteket az NBII Markentil Bank Liga bajnokságban. A felnőtt futball mellett a klub nagy hangsúlyt helyez az utánpótlás fejlesztésre, hiszen korosztályos csapataink indulnak sikeresen az NBII-ben.