CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - Soroksár SC, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 36. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2017.05.21. (Vasárnap) 16:45 óra

A mérkőzés játékvezetője: Dr. Kovács Gergely (asszisztens: Bertalan Dávid, Király Zsolt). Tartalék játékvezető: Gaál Ákos

Budaörs: Horváth Gábor, Kinyik, Menyhárt, Tányéros, Papp, Sajbán Miklós,Sajbán Máté, Stieber, Horváth Roland, Petró, Deli

Cserék: Vajda, Marques-Ariosa, Csillag, Lajer, Pethő, Csobánki, Bata

Vezetőedző: Bognár György

Soroksár SC: Jova, Gengeliczki, Silye, Fülöp, Gyepes, Csilus, Szilágyi, Haris, Huszák, Lovrencsics, Lorentz

Cserék: Nagy, Peszmeg, Sándor, Gárdos, Bajzát, Márki, Steer

Vezetőedző: Lucsánszky Tamás

A mérkőzés végeredménye: Budaörs-Soroksár : 4-2 ( 2-1 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+3' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLL!!!!! Sajbán Máté Cselezete ki a védőjét a tizenhatoson belűl majd passzolt a jobb alsó sarokba 4-2

90+1' Sándor beadására érkezett Lovrencsics, fejese a jobb kapufáról pattant ki

A játékvezető 3 percet hosszabít

88' GÓL! Lovrencsics érkezett középen a szögletre, majd fejelt a bal felsőbe 3-2

86' Horváth Gábor védett először egy távoli lövést, majd a szögletet követően a jobb felsőből pofozta ki a közelről leadott fejest

82' Cserél csapatunk, Deli helyén, Pethő a pályán

81' Gyepes érkezett remekül a kapu elé a szögletre, fejese a kapufáról Horváth Gábor kezébe pattant

79' Nagy hatalmas bedobása találta középen Gyepest, fejese nem sokkal ment a kapu fölé

73' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLL!! Petró cselezte ki a védőjét, majd 18 méterről a jobb felsőbe lőtt 3-1

72' Sajbán Máté került helyzetbe lövését Jova védte bravúrral

71' Sándor került helyzetbe, 17 méterre a kaputól, kipattanó labdát lőtt kapura kapásból, Horváth Gábor remekül védett

69' Gárdos próbálkozott 18 méterről, Horváth Gábor hatalmas bravúrral védett

64' Gárdos szaladt el a bal szélen, beadásáról, Huszák maradt le centikkel

62' Cserél csapatunk, Horváth Roland helyén, Csobánki a pályán

55' Papp kapott sárgalapos figyelmeztetést buktatásért. A szabadrúgást Horváth Gábor magabiztosan védte

53' Stieber indította el Horváth Rolandot, aki kicselezte védőjét, majd lövéssel próbálkozott, Jova remekül védett

Elkezdődött a második félidő

Vége az első félidőnek

44' Lovrencsics kapott remek indítást, lövése a bal kapufa mellett ment el

39' GÓL! Lovrencsics kapott remek labdát a védelem mögé, majd passzolt el a kilépő Horváth Gábor mellett a bal alsóba 2-1

36' Sajbán Máté került helyzetbe, lövése 16 méterről, a bal kapufa mellett ment el

35' Bal szélről érkező beadást fejelt kapura Szilágyi, Horváth Gábor könnyedén védett

31' Menyhárt beadása találta a hosszún Delit, fejese centikkel ment el a bal kapufa mellett

27' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLL!!!! Horváth Roland kapott remek indítást a félpályán, a labdával a kapuig meg sem állt, lövése a jobb alsóba landolt 2-0

25' Silye került helyzetbe a tizenhatoson belül, lövését Horváth Gábor védte hatalmas bravúrral

19' A vendégek veszélyeztettek, jobb szélről bedobás után játszották át a védelmünket, a lövést Horváth Gábor védte remekül

15' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLL!!!!!! Deli harcolt ki tizenegyest, a labda mögé Stieber állt, aki a jobb alsóba gurított 1-0

5' Stieber szögletét fejelték ki a védők, a labdát Kinyik szerezte meg, majd passzolt Menyhártnak, beadása Sajbán Miklóst találta középen, fejesét Jova védte könnyedén

4' Horváth Gábor hatalmas kirúgása találta elől Horváth Rolandot, aki egy átvételt követően ballal lőtt kapura, Jova hatalmas bravúrral védett