CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Szolnoki MÁV FC - Budaörs, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 37. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Szolnok, Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Időpont: 2017.05.28. (Vasárnap) 18:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Zierkelbach Péter (asszisztens: Vígh-Tarsonyi Gergő, Márkus Péter). Tartalék játékvezető: Csonka Bence

Szolnoki MÁV FC: Molnár-Farkas, Balogh, Magyar, Csirmaz, Olasz, Pintér, Berdó, Tóth L., Horgosi, Tóth B.

Cserék: Gazsi, Rokszin, Pantovic, Török, Papp, Dedics, Tóth P.

Vezetőedző: Balogh Pál

Budaörs: Vajda, Kinyik, Menyhárt, Tányéros, Csobánki, Papp, Sajbán Máté, Stieber, Horváth, Petró, Bata

Cserék: Ordasi, Lajer, Gyurácz, Marques-Ariosa, Deli, Csillag

Vezetőedző: Bognár György

A mérkőzés végeredménye: Szolnok-Budaörs 1-1 ( 1-1 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

A játékvezető 2 percet hosszabít

89' Rokszin került helyzetbe a kapunk előtt, lövésébe Menyhárt vetődött bele, a labda úgy pattant hogy becsapta Vajdát, a labda a bal kapufáról a kezébe pattant

87' Cserél csapatunk, Bata helyén, Marques-Ariosa a pályán

86' Rokszin került lövőhelyzetbe a tizenhatoson belül, lövésébe Kinyik vetődött bele

84' Petró kapott sárgalapos figyelmeztetést szövegelésért

83' Kontra támadást vezetett a hazai csapat, Dedics próbálkozott lövéssel, Vajda magabiztosan védett

82' Kihasználta a hazai csapat az utolsó csere lehetőségét, Tóth László helyén, Pantovic

80' Tóth László szögletére érkezett középen Horgosi, fejese a kapu felett ment el

76' Cserél csapatunk is, Papp helyén, Lajer a pályán

75' Cserél a hazai csapat ismét, Magyar helyén, Dedics a pályán

71' Petró 40 méteres passza landolt Bata lábán, aki egy remek cselt bemutatva két védőt is kicselezett, lövése a bal kapufa mellett ment el nem sokkal

69' Cserél a hazai csapat is, Pintér helyén, Rokszin a pályán

68' Cserél csapatunk, Stieber helyén Csillag

64' Magyar kapott sárgalapos figyelmeztetést Petró buktatásáért

59' Pintér beadását húzta le a levegőből könnyedén Vajda

53' Menyhárt beadsása találta középen Sajbán Mátét, fejese a kapu fölé ment

50' Tóth László passzolt vissza labdát a tizenhatos előterébe, Pintér átvételt követően a jobb felsőt célozta, próbálkozása nem sokkal mnet el a kapu mellett

Elkezdődött a második félidő

Az első félidő eredménye: 1-1

A játékvezető lefújta az első félidőt

45' GÓL! Jobb oldali beadást csúsztatott a hosszúra Tányéros, a hoszzún érkezett Tóth László, aki kapásból a bal aslóba lőtt 1-1

43' Berdó próbálkozott 20 méterről, lövése a kapu felé mnet jócskán

39' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLL!!!!! Kontra támadást vezetett csapatunk, Horváth kapott remek kiugratást, átvételt követően a kilépő Molnár-Farkas mellett a bal alsóba passzolt 0-1

33' Csapatunk bírtokolja többet a labdát ezekben a percekben

21' Csobánki passzolt középre a tizenhatos vonalára Horváthnak, lövését Molnár-Farkas védte hatalmas bravúrral

12' Stieber próbálkozott 20 méterről, lövését könnyedén védte Molnár-Farkas

4' Stieber szögletére érkezett a hosszún Kinyik, fejesét remekül védte Molnár-Farkas

A mérkőzés elkezdődött

Nyárias már már strand idő fogadott minket Szolnokon.

A pálya talaja kifogásolhatatlan, így minden adott hogy egy remek színvonalas meccset lássunk.

A hazai Szolnok csapata tiszta fehér szerelésben lép pályára

Csapatunk Arany felsőben, fekete nadrágban és sportszárban lép pályára

A csapatok megkezdték a bemelegítést

A klubról röviden

BSC 1924 Futball Kft.

A labdarúgás a legnagyobb múlttal rendelkező budaörsi sportág, hiszen 1924 óta van hivatalosan foci Budaörsön. A klub alapítását követő években a csapat leginkább járási és megyei tornákon szerepelt, és az azóta eltelt 90 évben sok bajnokságban is játszott a Budaörs. 2016 novemberétől Bognár György és csapata segíti a felnőtteket az NBII Markentil Bank Liga bajnokságban. A felnőtt futball mellett a klub nagy hangsúlyt helyez az utánpótlás fejlesztésre, hiszen korosztályos csapataink indulnak sikeresen az NBII-ben.