CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a MK Dons - Budaörs, felkészülési mérkőzés online közvetítésében!

Helyszín: Telki edzőközpont
Időpont: 2017.07.15. (Szombat) 16:00 óra

Budaörs:  Kemenes, Wild, Tányéros, Kékesi, Medgyes, Sajbán Miklós, Lengyel, Bakos, Deli, Horváth Roland, Sajbán Máté

Cserék:   Pethő, Marques-Ariosa, Fodor, Szántó, Gyurácz, Horváth Emil

Vezetőedző: Bognár György

MK-Dons- Budaörs 2-4 ( 1-1 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

82' Horváth Emil tornáztatta meg a "hazaiak" kapusát egy távoli lövéssel

79' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLL!!!! Marques-Ariosa szerzett labdát a középpályán, majd 2 remek cselt követően egy az egyben vezethette a kapusra, az utolsó pillanatban passzolt középre Sajbán Máténak, aki az üres kapuba passzolt 2-4

72' Szántó beadására érkezett a hosszún Pethő, fejese centikkel a kapu mellett ment el

69' GÓL! Szabadrúgásból csökkentette hátrányát a "hazai" csapat 2-3

65' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLL!!!! Szántó passzolt keresztbe, a hosszún Pethő érkezett aki az üres kapuba passzolt 1-3

64' A "hazaiak" veszélyeztettek szögletet követően, a középen érkező játékos fejese a kapu felett ment el kevéssel

61' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLL!!!! Horváth Roland harcolt ki büntetőt, a labda mögé Bakos állt, aki a kapu bal oldalába jutatta a játékszert 1-2

56' Medgyes kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

53' Marques-Ariosa passzolt középre laposan, Horváth Roland próbálkozása lecsúszott, így lett jó  Delinek, lövésébe a "hazaiak" védője csúszott bele

Elkezdődött a második félidő

Félidőben kettőt cserélt csapatunk, Lengyel helyén Szántó, Wild helyén, Marques-Ariosa a pályán

Vége az első félidőnek

44' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLL!!!!! Bakos szögletét fejelte vissza a hosszúról Kékesi, középen Horváth Roland érkezett aki közelről a kapuba fejelt 1-1

40' GÓL! A "hazaiak" végezhettek el szögletet a labda középen össze vissza pattogott, majd a "hazaiak" játékosa elé került, aki 3 ember között talált a kapuba 1-0

29' Bakos próbálkozott 25 méterről szabadrúgásból, a labda a bal felső sarok mellett ment el

25' A "hazaiak" veszélyeztettek lövéssel, a labda a jobb kapufa mellett ment el

20' Bakos próbálkozott távolról, a "hazaiak" hálóőre remekül védett

15' Lengyel beadása találta középen Horváth Rolandot, aki akrobatikus mozdulattal tette kapura a labdát, próbálkozása a kapu felett ment el

12' Deli adta be a labdát a bal szélről, Sajbán Máté fejese a bal kapufa mellett ment el

10' Sajbán Miklós ugratta ki Sajbán Mátét, aki centikkel maradt le a labdáról

2' Jó iramban kezdtük a mérkőzést, csapatunk nyomás alatt tartja a "hazai" csapatot

A mérkőzés elkezdődött

A hazai MK Dons csapata tiszta fehér szerelésben lép pályára

Csapatunk tiszta zöld szerelésben lép pályára

A csapatok megkezdték a bemelegítést

A klubról röviden

BSC 1924 Futball Kft.

A labdarúgás a legnagyobb múlttal rendelkező budaörsi sportág, hiszen 1924 óta van hivatalosan foci Budaörsön. A klub alapítását követő években a csapat leginkább járási és megyei tornákon szerepelt, és az azóta eltelt 90 évben sok bajnokságban is játszott a Budaörs. 2016 novemberétől Bognár György és csapata segíti a felnőtteket az NBII Markentil Bank Liga bajnokságban. A felnőtt futball mellett a klub nagy hangsúlyt helyez az utánpótlás fejlesztésre, hiszen korosztályos csapataink indulnak sikeresen az NBII-ben.