Merkantil Bank Liga 22. forduló | Dorogi FC - Budaörs | Élő, szöveges közvetítés!

CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Dorogi FC - Budaörs, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 22. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Dorog, Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
Időpont: 2018.02.25. (Vasárnap) 14:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Berényi Tamás (asszisztens: Bede Tamás, Hofbauer Roland). Tartalék játékvezető: Dolbegó Bálint

Dorogi FC: Zima, Németh, Mészáros, Szedlár, Vígh, Kovács, Csató, Kitl, Bora, Szalai, Tomás

Cserék: Vajda, Nagyházi, Városi, Szellák, Sitku, Göblyös, Grabant

Vezetőedző: Schindler Szabolcs

Budaörs: Demjén, Medgyes, Menyhárt, Kékesi, Tányéros, Csobánki, Sajbán Máté, Bakos, Sajbán Miklós, Czvitkovics, Fodor

Cserék: Kemenes, Palincsár, Szántó, Ódé, Pethő, Fényes, Adamcsek

Szakmai igazgató: Bognár Gyögy

A mérkőzés végeredménye: Dorog-Budaörs: 1-2 ( 0-1 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+2' Szalai kapott sárgalapos figyelmeztetést Czvitkovics buktatásáért

A játékvezető 4 percet hosszabít

90' Mészáros lövése ment el a bal alsó mellett

85' Utosló cseréjét is kihasználja Bognár György,  Sajbán Miklós helyén, Fényes a pályán

83' Városi lövését kisérte ki az alapvonalon túlra Demjén

80' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Bakos beadására érkezett remekül Sajbán Máté, aki megzavarta a kapust, a labda Palincsár elé került aki a bal alsóba passzolt 1-2

78' Cserél csapatunk, Fodor helyén, Adamcsek a pályán

76' Szedlár szabadrúgása szállt el a kapu felett jócskán

75' Menyhárt kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

70' Fodor került helyzetbe Palincsár kiugratása után, lövését a gólvonalról tisztázták ki

68' Szedlár lövése suhant el a bal alsó mellett centikkel

66' Cserél csapatunk, Csobánki helyén, Palincsár a pályán

64' Czvitkovics szögletére érkezett remekül Sajbán Máté, fejese a kapu fölé szállt

62' Sárgalapos figyelmeztetésben részesült Csobánki, elkésett belépőért

56' GÓL! Csobánki volt szabálytalan a tizenhatoson belül, a játékvezető büntetőt ítélt a labda mögé Mészáros állt, aki a jobb alsóba passzolta a labdát 1-1

49' Mészáros lőtte kapura a szöglet utáni kipattanót, labdája a kapu felett szállt el

Elkezdődött a második félidő

Félidőben cserél a hazai csapat, Vígh helyén, Városi a pályán

A játékvezető lefújta az első félidőt

43' Németh beadása okozott zavart középen, Czvitkovics remekül ért vissza és tisztázni tudott

36' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!! A játékvezető közvetett szabadrúgást ítélt hazaadásért, amit Zima felvett kézbe, a játékvezető az ötös sarkára tette le a labdát, Bakos legurította Czvitkovics meg a bal felsőbe tekert védhetetlenül 0-1

30' Kittl lövését védte hatalmas bravúrral Demjén

23' A mérkőzés a középpályán zajlik

17' Fodor kapott remek labdát, beadása Sajbán Máté mögé érkezett, de a hosszún testvére, Sajbán Miklós érkezett, bal lábas lövése a jobb felső mellett ment el

16' Szedlár lecsúszott beadása pattant ki az alapvonalon túlra a kapufáról

12' Szedlár kapott remek labdát a védők vonalában, Medgyes az utolsó pillanatban tisztázott szögletre, a sarok rúgás veszélytelennek bizonyult

8' Kitl szabadrúgása érkezett középre remekül, Vígh a kapunak háttal próbált a kapuba talélni, lövése a kapu tetején landolt

2'  Csapatunk kezdte aktívabban a mérkőzést, már az elején kiharcoltunk egy szöglet rúgást, amit a védők tisztáztak

A mérkőzés elkezdődött

A hazai csapat feket piros szettben lép pályára

Csapatunk tiszta fehér szerelésben lép pályára.

A csapatok megkezdték a bemelegítést

Az előre jelzésekkel ellentétben, remek futball idő várja a csapatokat Dorogon, verőfényes napsütés, remek pálya, így minden adott hogy egy jó mérkőzést lásson a kilátogató közönség.