Merkantil Bank Liga 33. forduló | Budaörs - Ceglédi VSE | Élő, szöveges közvetítés!

CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - Ceglédi VSE, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 33. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2019.04.21. (vasárnap) 17:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Takács Tamás (asszisztens: Szabó Péter, Bede Tamás). Tartalék játékvezető: Gaál Ákos

Budaörs: Borsos, Marques-Ariosa, Medgyes Fényes, Tányéros, Lengyel, Végh, Stieber, Sajbán Máté, Czvitkovics, Csiki

Cserék: Demjén, Sajbán Miklós, Kékesi, Tóth, Deli, Fejős, Pethő

Szakmai igazgató: Bognár György

Cegléd: Mursits, Kárász, Fejes, Ágoston, Sigér, Oldal, Rétyi, Wild, Preklet, Farkas, Olasz

Cserék: Tulipán, Csirmaz, Orlov, Szilágyi, Varjas, Pallagi, Lukács

Vezetőedző: Klausz László

Csapatunk ma újoncot avat, méghozzá Borsos Vilmos személyében. Reméljük sikeres lesz a bemutatkozása.

A csapatok befejezték a melegítést, perceken belül elkezdődik a mérkőzés.

Elkezdődött a mérkőzés

2' Oldal szabadrúgása szállt a kapu fölé jócskán

5' Czvitkovics adott remek labdát Csikinek, lövését Mursits védte magabiztosan

6' Csiki lövését tolta kapufára bravúrral Murist. A szöglet veszélytelennek bizonyult

13' Csiki tornáztatta meg ismét Mursitsot, aki bravúrral védett. A szöglet veszélytelennek bizonyult

18' Csapatunk bírtokolja többet a labdát, azonban veszélyes helyzetet még nem sikerült kialakítani

25' Nagy a csata a középpályán a labdáért, egyik fél sem tudott veszélyes helyzetet kialakítani az elmúlt percekben

33' Czvitkovics lövését védte magabiztosan Murisits

35' A mérkőzés legszebb támadását vezette csapatunk, Csiki lövése a kapu mellé szállt centikkel

36' Lengyel fejesét a védők a gólvonalról vágták ki

42' Sajbán Máté lövése szállt centikkel a kapu mellé

A játékvezető lefújta az első félidőt

Elkezdődött a második félidő

48' Végh beadását Csiki fejelte a kapu fölé

50' Lengyel kapott sárgalapos figyelmeztetést lerántásért

52' Kárász hatalmas lövése szállt a kap fölé

55' Rétyi lövését Borsos nem tudta védeni, Marques-Ariosa remekül ért vissza és még a gólvonal előtt meg tudta szerezni a labdát

56' Cserél csapatunk, Végh helyén, Pethő a pályán

57' Olasz került helyzetbe a tizenhatos előterében, lövése a kapu fölé szállt

60' Pethő készítette le remekül a labdát Czvitkovicsnak, lövése a kapu fölé szállt

67' Olasz fejesét védte magabiztosan Borsos

70' Cserél csapatunk, Lengyel helyén, Sajbán Miklós a pályán

77' Sajbán Máté fejesét a gólvonalról vágták ki

80' Rétyi lövése szállt el a kapu előtt, a hosszún centikkel maradt le Olasz

85' Cserél csapatunk, Sajbán Máté helyén, Fejős a pályán

89' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!! A végén jött a dráma!!!!! Csiki remek beadására érkezett remekül Pethő aki a jobb alsóba fejelt