CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a ZTE FC - Budaörs, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 34. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Városi Stadion (ZTE Aréna)
Időpont: 2019.04.28. (vasárnap) 18:00 óra
TV: M4 Sport (Élő)

A mérkőzés játékvezetője: Szilasi Szabolcs (asszisztens: Farkas Balázs, Máyer Gábor). Tartalék játékvezető: Oláh Gábor

Zalaegerszeg: Zöldesi, Lesjak, Farkas, Gajdos, Bobál, Devecseri, Kocsis, Bedi, Barczi, Bolla, Kiss

Cserék: Szemerédi, Novák, Babati, Szépe, Szökrönyös, Gergényi, Hudák

Vezetőedző: Dobos Barnabás László

Budaörs: Demjén, Marques-Ariosa, Fényes, Kékesi, Tányéros, Lengyel, Tóth, Stieber, Medgyes, Czvitkovics, Csiki

Cserék: Kemenes, Sajbán Miklós, Gyurácz, Menyhárt, Sajbán Máté, Fodor, Pethő

Szakmai igazgató: Bognár György

A csapatok megkezdték a bemelegítést

A játékvezető belefúj a sípjába, elkezdődött a mérkőzés

8' A csapatok a középpályán harcolnak a labdáért

16' Stieber távoli lövése csattant a felső lécen

18' Tóth lövését védte magabiztosan Zöldesi

24' Marques-Ariosa szabálytalankodott utolsó emberként így a játékvezető piros lappal az öltözőbe küldte játékosunkat

30' Csapatunk hiába van emberhátrányban, többet bírtokolja a labdát, azonban helyzetet nehezen tud kialakítani

40' A mérkőzés legnagyobb helyzetét hagyta ki a hazai csapat, Barczi lövését blokkolta remekül Tányéros, majd Farkas lövése ment a kapu mellé

A játékvezető 1 percet hosszabít

A játékvezető lefújta az első félidőt

Félidőben cserél csapatunk, Csiki helyén, Sajbán Máté a pályán

A hazai csapat is cserélt, Kiss helyén, Gergényi a pályán

A játékvezető elindította a második félidőt

52' Bobál lövését védte hatalmas bravúrral Demjén

54' Tóth a gólvonalról mentett hatalmasat fejjel

56' Farkas lövését védte magabiztosan Demjén

57' Cserél csapatunk, Czvitkovics helyén, Sajbán Miklós

59' Stieber lövését védte hatalmas bravúrral Zöldesi

60' Cserél a hazai csapat, Gajdos helyén, Hudák a pályán

67' Medgyes kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért amibe sajnos meg is sérült

68' Kényszerű csere csapatunknál, Medgyes helyén, Pethő a pályán

69' Cserél a hazai csapat, Farkas helyén, Novák a pályán

70'  GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLL!!!!!! Sajbán Miklós beadására érkezett remekül, Kékesi aki a jobb felsőbe fejelt 0-1

74' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Kapu előtti kavarodást követően Lesják a saját kapujába jutatta a játékszert 0-2

81' Barczi lövése szállt jócskán a kapu fölé

84' Csapatunk helyzete nem áll jól a vezetés ellenére, Pethővel szemben szabálytalankodott Lesják,  kapott érte sárgalapos figyelmeztetést, sajnos Pethő a játékot nem tudta folytatni