Merkantil Bank Liga 37. forduló | Budaörs - BFC Siófok | Élő, szöveges közvetítés!

CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - BFC Siófok, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 37. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2019.05.12. (vasárnap) 17:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Gaál Ákos (asszisztens: Kóber Péter, Kulman Tamás). Tartalék játékvezető: Molnár Attila

Budaörs: Demjén, Menyhárt, Medgyes, Kékesi, Tányéros, Sajbán Miklós, Végh, Lengyel, Sajbán Máté, Czvitkovics, Csiki

Cserék: Borsos, Gyurácz, Tóth, Ódé, Fodor, Csobánki, Fejős

Szakmai igazgató: Bognár György

Siófok: Molnár, Csilus, Medgys Z., Szakály, Réti, György, Kiss, Izing, Balogh, Lorentz, Zamostny

Cserék: Tajti, Csibra, Magasföldi, Horváth, Németh, Török

Vezetőedző: Márton Gábor

A csapatok befejezték a melegítést perceken belül elkezdődik a mérkőzés

A játékvezető belefúj a sípjába, elkezdődött a mérkőzés

4' Zamostny vezethette egyedül a labdát Demjénre, aki remekül várta ki hogy a támadó merre tolja a labdát, és lábbal bravúrral menteni tudott

6' Menyhárt beadását Czvitkovics lőtte kapura, próbálkozása kapu mellé ment

9' Sajbán Miklós fejese a kapu fölé ment centikkel

13' Medgyes Z. lövését védte magabiztosan Demjén

14' Zamostny kapott remek labdát középen, lövése a kapu fölé szállt

17' Demjén védett hatalmasat lábbal, egy közeli lövést követően, majd a kipattanóba Sajbán Miklós önfeláldozóan vetődött bele

19' Csiki lövését védte magabiztosan Molnár

20' Kiss lövését védte könnyedén Demjén

27' Czvitkovics távoli lövését védte magabiztosan Molnár

28' Kékesi kapott sárgalapos figyelmeztetést lerántásért

33' Kiss lövését, Demjén védte magabiztosan

35' Csiki lövése landolt a bal felsőben, ám a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot

42' Csilus kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

45' Lengyel ívelt középre, Sajbán Máté fejese a kapufáról pattant le, 1 méterre a kaputól, Végh a kapu fölé fejelt

A játékvezető lefújta az első félidőt

A félidőben cserél a vendég csapat, Kiss helyén, Csibra a pályán

A játékvezető belefúj a sípjába elkezdődött a második félidő

50' Lengyel löbbölte a védők mögé a labdát, Sajbán Miklós centikkel maradt le a labdáról

56' Cserél csapatunk, Végh helyén, Fodor a pályán

57' Cserél a vendég csapat, György helyén, Magasföldi a pályán

59' Zamostny lőhetett üresen kapura, Tányéros remek ütemben csúszott be, és blokkolni tudott. A szöglet veszélytelennek bizonyult

61' GÓL! Zamostny érkezett remekül, Medgyes Z. beadására, fejese a bal alsóba vágódott védhetetlenül 0-1

66' Czvitkovics ívelte szögletből Fodor lábára a játékszert, lövése a jobb felső mellé ment centikkel

70' Cserél csapatunk, Csiki helyén, Fejős a pályán

73' Cserél csapatunk, Lengyel helyén, Csobánki a pályán

74' Magasföldi érkezett remekül a második ütemben, lövése a kapu mellé ment

79' Zamostny maradt üresen megint egy tizenhatoson belüli kavarodást követően, lövését Demjén védte hatamlas bravúrral

81' Balogh kapott remek labdát, lövését Demjén védte bravúrral

82' GÓL! Magasföldi kapott rmek labdát a tizenhatoson belül, majd a kilépő Demjén mellett a jobb alsóba passzolt 0-2

85' GÓL! Szakály remek egyéni megmozdulást követően 9 méterről a jobb alsóba tekert 0-3

A játékvezető 2 percet hosszabít

90+1' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLL!!!! Fejős remekül passzolt Fodornak, aki a bal alsóba lőtt 1-3