Merkantil Bank Liga 1. forduló | Budaörs - Nyíregyháza Spartacus FC | Élő, szöveges közvetítés!

CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - Nyíregyháza Spartacus FC, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 1. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2019.08.04. (vasárnap) 17:30 óra

A mérkőzés játékvezetője: Kovács J. Zoltán (asszisztens: Szalai Balázs, Mohos Milán). Tartalék játékvezető: Zám Zsolt

Budaörs: Varasdi, Menyhárt, Medgyes, Kékesi, Fényes, Tóth, Kulcsár, Bakos, Pethő, Molnár, Szabó

Cserék:  Forgács, Halmai, Marques-Ariosa, Mocsi, Ódé, Fodor, Tóth.G.

Szakmai igazgató: Bognár György

Nyíregyháza Spartacus: Jova, Polényi, Fodor, Pejovic, Rezes, Kártik, Gulyás, Kovács, Végső, Svedyuk, Hornyák

Cserék: Ötvös, Papp, Starosta,Tóth, Farkas, Csorvási, Kovác

Vezetőedző: Spisjak Zoran

A csapatok hamarosan megkezdik a melegítést

A csapatok hamarosan befejezik a bemelegítést

Elkezdődött a mérkőzés

3' Pethő kapott remek labdát a tizenhatoson belül, lövését Jova  tolta szögletre. A sarokrúgás veszélyesnek bizonyult, Tóth fejesét a kapu elől vágták ki a védők

9'  A mérkőzés a középpályán zajlik, egyik kapu elött sem alakult ki veszélyes szituáció

16' Fodor fejesét védte hatalmas bravúrral, Varasdi

18' Molnár lőtt kapura 16 méterről, Jova magabiztosan védett

20' Menyhárt kapott sárgalapos figyelmeztetést vissza húzásért

26' Hornyák végezhetett el büntetőt, Varasdi hatalmas bravúrral védett

31' GÓL! Hornyák állt jó helyen és passzolta az üres kapuba a kipattanó labdát 0-1

36' Molnár kapott sárgalapos figyelmeztetést buktatásért

41' Kulcsár remek megmozdulását követően, Jova védett bravúrral

42' Rezes közeli lövését védte hatalmas bravúrral Varasdi

44' Lukács kapott sárgalapos figyelmeztetést buktatásért

A játékvezető lefújta az első félidőt

A félidőben cserélt csapatunk, Kulcsár helyén, Fodor a pályán

Elkezdődött a második félidő

50' Szabó beadásáról, centikkel maradt le középen Pethő, a kipattanót Bakos tekerte a bal alsó mellé

56' Kényszerű csere a vendégeknél, Svedyuk helyén, Kovác a pályán

61' Cserél csapatunk, Bakos helyén, Halmai a pályán

62' Halmai rögtön egy lövéssel kezdett, Jova azonban magabiztosan védett

66' Molnár szabadrúgása pattant meg a sorfalon, majd a felsőlécről vágódott vissza a mezőnybe a játékszer

67' Cserél a vendég csapat, Gulyás helyén, Farkas a pályán

72' Cserél csapatunk, Szabó helyén, Ódé a pályán

77' Csapatunk birtokolja többet a labdát, sajnos veszélyes helyzetet még nem sikerült kialakítani csapatunknak

85' GÓL! Kovács elé került a labda, majd egy cselt követően 16 méterről a jobb felsőbe lőtt 0-2

86' Halmai szögletére érkezett remekül Tóth, fejese a kapufáról pattant ki

88' Tóth B. érkezett a hosszún üresen majd passzolt a kapuba, azonban les miatt érvénytelen volt a találat

89' Fodor lövése szállt a kapu mellé veszélytelenül

A játékvezető 3 percet hosszabít

90+2' Halmai kapott remek labdát, majd egy pattanás után át akarta emelni a kapus fölött, Jova bravúrral védett

90+3' Molnár szabadrúgását védte magabiztosan Jova