CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Vác FC - Budaörs, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 22. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Balmazújváros, Balmazújvárosi Városi Stadion
Időpont: 2020.02.02. (vasárnap) 14:00 óra

Vác FC: Halasi, Márkus, Kasza, Dulló, Szűcs, Szalánszki, Bonivárt, Pölöskei, Bartos, Lefler, Geringer

Cserék: Bajkán, Juhász, Szenes, Zámbó, Torda, Sárosi, Katona

BudaörsKovács, Marques-Ariosa, Medgyes, Kékesi, Gyurácz, Zsidai, Sajbán, Stieber, Zsóri, Szabó, Molnár Csaba

Cserék: Tóth, Forgács, Molnár Tibor, Fényes, Mocsi, Bakos, Pethő

Szakmai igazgató: Bognár György

A mérkőzés végeredménye: Vác-Budaörs: 0-1 ( 0-0 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+1' Zsidai lövését védte bravúrral Halasi

A játékvezető 3 percet hosszabít

89' Cserél csapatunk, Molnár Csaba helyén, Molnár Tibor a páylán

86' Sajbán lövését védte magabiztosan Halasi

82' Bakos egyből gólt is szerezhetett volna, lövése a jobb alsó mellé ment centikkel

81' Szabó ugratta ki remekül Pethőt, lövése a jobb felső mellé szállt. Ugyanebben a percben, cserél csapatunk, Zsóri helyén, Bakos a páylán

77' Cserél a hazai csapat, Lefler helyén, Zámbó a pályán

70' Márkus kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

68' Pethő kapott remek labdát majd az érkező Szabó elé tálalt aki a bal felső fölé tekert. Ugyanebben a percben, cserél a hazai csapat, Szalánszki helyén, Katona a pályán

62' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Zsóri 25 méterről a bal felsőbe bombázott szabadrúgásból!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!0-1

59' Cserél csapatunk, Stieber helyén, Pethő a páylán

55' Lefler kapott sárgalapos figyelmeztetést szbadrúgás akadályozásáért

54' Zsidai kapott sárgalapos figyelmeztetést buktatásért

53' Zsóri kapott remek labdát, lövését Halasi védte hatalmas bravúrral

52' Cserél a hazai csapat, Pölöskei helyén, Szenes a pályán

A játékvezető elindítja a második félidőt, amit csapatunk kezd

A játékvezető lefújta az első félidőt

43' Stieber harcolt ki magának lövőhelyzetet, próbálkozása a kapu fölé szállt

41' Medgyes tekert középre remekül, Zsóri érkezett majd lőtt a jobb felsőbe. A játékvezető lesállás miatt érvénytelenítette a találatot

33' Zsóri kapott sárgalapos figyelmeztetést "kiabálásért"....

32' Halasi és Szűcs is reklamálásért kapott sárgalapos figyelmeztetést

27' Szabó szaladt el a szélen, beadása Stiebert találta középen, lövését Halasi védte bravúrral

24' Medgyes ért vissza remek ütemben, és az utolsó pillanatban menteni tudott. A szöglet vszélytelennek bizonyult

23' Zsidai távoli lövése szállt a kapu mellé veszélytelenül

17' Szalánszki lövését blokkolták a védők. A szöglet veszélytelennek bizonyult

14' Bartos elé került szerencsésen a labda, lövése a bal alsó mellett hagyta el a játékteret centikkel

6' Csapatunk kezdi aktívabban a mérkőzést ami a középpályán zajlik