CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - Szombathelyi Haladás, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 25. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2020.02.23. (vasárnap) 14:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Horváth Tibor (asszisztens: Bertalan Dávid, Hofbauer Roland). Tartalék játékvezető: Zám Zsolt

Budaörs: Kovács, Fényes, Medgyes, Forgács, Gyurácz, Zsidai, Zsóri, Sajbán, Pethő, Szabó Bálint, Molnár Csaba

Cserék: Szabó Balázs, Molnár Tibor, Marques-Ariosa, Mocsi, Ódé, Stieber, Bakos

Szakmai igazgató: Bognár György

Szombathelyi Haladás: Verpecz, Tóth, Holdampf, Tóth-Gábor, Devecseri, Schimmer, Jagodics, Németh, Predrag, Jancsó, Kiss

Cserék: Gyurján, Tóth, Farkas, Medgyes Z., Rácz, Szekér, Doktorics

Vezetőedző: Mátyus János

A mérkőzés végeredménye: Budaörs-Szombathelyi Haladás: 1-1 ( 0-0 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+2' Zsóri kapott sárgalapos figyelmeztetést miután a tizenhatoson belül buktatták

A játékvezető 3 percet hosszabít

90' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!! Molnár Tibor érkezett remekül a beadásra, majd közvetlen közelről a kapuba passzolt 1-1

79' Cserél a vendég csapat, Kiss helyén, Szekér a pályán

74' Cserél csapatunk, Szabó helyén, Bakos a páylán

71' Kovács pillanatai ezek, elöször távoli lövést tol a kapufa mellé, majd a szögletet követő fejest is hatalmas bravúrral tolta ki a léc alól

69' Stieber távoli lövését védte bravúrral Verpecz

62' Stieber szabadrúgását védte hatalmas bravúrral Verpecz

61' Jagodics kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

59' GÓL! Tóth-Gábor volt szerencsés miután Kovács hatalmas védését követően elé pattant a labda és az üres kapuba jutatta a játékszert

58' Szabó Bálint kapott sárglapos figyelmeztetést buktatásért

57' Tóth-Gábor kapott sárgalapos figyelmeztetést vissza húzásért

55' Kovács védett hatalmas bravúrral Tóth-Gábor lövését követően

54' Cserél csapatunk, Molnár Csaba helyén, Molnár Tibor a pályán

52' Holdampf kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

50' Németh távoli lövését védte magabiztosan Kovács

A játékvezető elindítja a második félidőt

Félidőben cserél mind két csapat, a vendégeknél Jancsó helyén, Farkas, csapatunknál Pethő helyén, Stieber a pályán

A játékvezető lefújta az első félidőt

A játékvezető 2 percet hosszabít

43' Kényszerű csere a vendégeknél, Schimmer helyén, Rácz a pályán

38' Sajbán csapott le a lepattanóra, lövése a kapu fölé szállt centikkel

33' Tóth-Gábor volt ismét akcióban, lövése a bal felső mellé szállt

30' Tóth-Gábor közeli lövését védte lábbal Kovács

25' Kiss lövése szállt a bal felső fölé veszélytelenül

20' Sajbán közeli lövését védte magabiztosan Verpecz

18' Tóth-Gábor éles szögből leadott lövését védte bravúrral Kovács

15' Sajbán lövése pattant meg, Verpecz magabiztosan védett

8' Németh lövése szállt a kapu mellé veszélytelenül

3' Molnár Csaba távoli lövése szállt a kapu mellé