Merkantil Bank Liga 23. forduló | Budaörs - Kisvárda Master Good | Élő, szöveges közvetítés!

CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - Kisvárda Master Good, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 23. fordulójának online közvetítésében!

A mérkőzés játékvezetője: Gyarmati II Tibor (asszisztens: Szalai Balázs, Szécsényi István). Tartalék játékvezető: Leél-Őssy Ádám

Budaörs:Tulipán, Menyhárt, Gál, Hegedűs, Ódé, Ferkó, Nagy, Bogáti, Csillag, Sajbán Máté, Szabó

Cserék: Szentpéteri, Csobánki, Marques-Ariosa, Lajer, Varga, Miskei, Sajbán Miklós

Vezetőedző: Miskei Attila

Kisvárda: Lékai, Izing, Papucsek, Vári, Csillus, Minczér, Cseri, Délczeg, Bagi, Koszta, Erős

Cserék: Ladislav, Eszlátyi, Graszl, Fodor, Nagy, Kulcsár, Lázár

Vezetőedző: Soós Imre

Budaörs-Kisvárda: 1-3 (0-2)

A mérkőzés véget ért

3 percet hosszabít a játékvezető

88' Bal oldali beadás után remekül vetődött ki kapujából Tulipán, hatalmas bravúrt mutatott be

83' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLL!!!! Bogáti adott be egy szabadrúgást remekül, Varga érkezett középen és gurította el a labdát a kapus mellett 1-3

78' Gál nem tudja folytatni a mérkőzést helyén Csobánki folytatja

75' Egy bal oldali beadást szabadított felt remekül Gál, a mozdulat során sajnos megsérült, így ápolásra szorult

70' GÓL! Egy szögletet követően, üresen fejelhetett a vendégek játékosa, a labda a jobb alsóban landolt 0-3

63' Bogáti tekert be egy szabadrúgást középre, Varga érkezett, fejese erőtlennek bizonyult, a kapus könnyedén védett

58' Cserél csapatunk Nagy helyén Marques-Ariosa

55' A vendégek veszélyeztettek egy beadás után, a fejes a kapu fölött suhant el nemsokkal

Cseréltünk a félidőben Sajbán helyén Varga folytatja

Elkezdődött a második félidő

Vége az első félidőnek

38' Egy gyorsan elvégzett szabadrúgással veszélyeztetett a vendég csapat, Tulipán bravúrral védett

36' Bal oldalon vezetett támadást a vendég csapat, a beadásra érkező játékos a kapu fölé bombázott

29' Második sárgalapját kapta meg Szabó, így emberhátrányban folytatjuk a játékot

20' GÓL! A kapunktól 25 méterre jutott szabadrúgáshoz a vendég csapat, amit parádésan végzett el a vendég játékos, a labda a jobb felsőben landolt 0-2

17' Ismét Tulipán védett remekül, szintén egy bal oldali támadást követően

16' A vendégek vezettek támadást a bal szélen, Tulipán remekül lépett ki kapujából, és bravúrosan mentett lábbal

10' Szabadrúgáshoz jutottunk a kaputól 35 méterre, Csillag adta be remekül a labdát, középen azonban senki nem tudott érkezni a beadásra

6' GÓL! A vendég csapat jutott szöglethez, amire jól érkezett a vendég játékos és a hosszúba csúsztatott 0-1

3' A vendég csapat jutott szabadrúgáshoz a bal oldalon, a beadásból egy veszélyesnek tűnő fejes jött, Tulipán jól érezte a kaput és kikisérte a labdát az alapvonalon túlra