CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - FC Ajka, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 25. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Csákvár, Csákvári TK Sporttelep
Időpont: 2016.04.30. (Szombat) 17:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Barna Gábor (asszisztens: Vígh-Tarsonyi Gergő, Török Katalin). Tartalék játékvezető: Mód István

Budaörs: Szentpéteri, Horváth, Gál, Hegedűs, Ódé, Marques-Ariosa, Csobánki, Sajbán Miklós, Papp, Csillag, Szabó

Cserék: Tulipán, Ferkó, Bogáti, Lajer, Tóth, Miskei, Varga

Vezetőedző: Miskei Attila

FC Ajka: Jánosa, Pákai, Jagodics, Zámbó, Horváth, Kollega, Major, Sowunmi Babatunde, Czár, Petneházi, Nagy

Cserék: Gőcze, Fodor, Szőllősi, Sóron, Hajba, Pál, Stieber

Vezetőedző: Lengyel Ferenc

Budaörs-Ajka ( 0-0 ) 0-0

A mérkőzés véget ért

A játékvezető 2 percet hosszabít

86' Kontrát vezetett csapatunk, Bogáti lött 25 méterről, probálkozása a kaput messze elkerülte

83' Papp beadását fejelte ki a hazai védő, a labdára Ferkó érkezett aki egyből vissza fejelte, középen Csillag üresen fejelhetett, próbálkozása a kapu felett szállt el

77' Cserél csapatunk, Szabó helyén Tóth, Sajbán helyén Ferkó folytatja

73' Csillag indult el a jobb szélen, vissza passzára Sajbán érkezett, lövése a kapu bal alsó sarka mellett suhant el

72' Szabadrúgást végezhetett el a vendég csapat, a próbálkozást, Szentpéteri fogta magabiztosan

63' Bogáti remek egyéni megmozdulás után indította Pappot, lövése a rövid felsőbe tartott, a kapus bravúrral védett

57' Hegedűs kezdett szólóba a félpályától, remekül ugratta ki Szabót, beadása elakadt a védőben

55' Bogáti játszott össze Horváthal aki középre emelt, középen Szabó vette le a labdát, vissza passzát Ódé tűzte rá, lövése középre tartott a kapus könnyedén védett

53' Cserél csapatunk, Marques-Ariosa helyén Bogáti folytatja

49' Sajbán passzolt Csillagnak aki 20 méterről lött kapura, probálkozása a bal alsó sarok mellett suhant el

Elkezdődött a második félidő

Vége a félidőnek

38' Sárgalapot kapott egy elkésett becsúszásért Csillag

35' A vendégek játszottak össze a jobb szélen, a lapos beadást Szentpéteri fogta magabiztosan

30' Sajbán indította Csillagot remekül, lövését a kapus védte bravúrral

28' Szögletet végzett el a vendég csapat, Szentpéteri felett elszállt a labda, Hegedűs tisztázott a gólvonalról

26' Hegedűs indította Marques-Ariosat a jobb szélen, a beadására Csillag érkezett, ám a vedégek kapusa résen volt és felszedte a labdát előle

24' Csapatunknál van többet a labda de nagyobb helyzetig még nem jutottunk el

14' Csillag játszott össze a jobb szélen Horváthtal,a beadásra Szabó érkezett remekül, fejesét a kapus könnyedén védte

13' Marques- Ariosa harcolt ki egy szögletet a jobb oldalon, Csillag beadására Sajbán érkezett a hosszún, fejese egy védőben akadt el

11' A vendégek vezettek támadást a jobb szélen, a beadást Gál fejelte ki bedobásra

8' Mind a két csapat óvatosan kezdi a mérkőzést, csapatunk többet bírtokolja a labdát

6' A játék a középpályán zajlik