Merkantil Bank Liga 28. forduló | Budaörs - Mezőkövesd Zsóry FC | Élő, szöveges közvetítés!

CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - Mezőkövesd Zsóry FC, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 28. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Felcsút, Pancho Aréna
Időpont: 2016.05.21. (Szombat) 19:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Szabó Zsolt (asszisztens: Erős Gábor, Farkas Balázs). Tartalék játékvezető: Oláh Gábor

Budaörs: Szentpéteri, Horváth, Gál, Hegedűs, Lajer, Sajbán Miklós, Csobánki, Csillag, Sajbán Máté, Papp, Szabó

Cserék: Tulipán, Varga, Ferkó, Bogáti, Marques-Ariosa, Menyhárt, Tóth

Vezetőedző: Miskei Attila

Mezőkövesd Zsóry FC: Dombó, Fótyik, Tóth, Frőhlich,Devecseri, Vági, Szatmári, Hegedűs, Molnár, Nicorec, Szeles

Cserék: Horváth, Heffler, Polényi, Tajthy, Szilvási, Orosz, Sós

Vezetőedző: Pintér Attila

Budaörs-Mezőkövesd 0-1 ( 0-0 )

A mérkőzés véget ért

2 percet hosszabít a játékvezető

89' Szabó szabálytalankodott hátulról, a játékvezető piros lapot mutatott fel neki, így emberhátrányban folytatjuk a mérkőzést

84' GÓL! Bal szélső beadást követően, a kipattanót lekészítve a vendég játékos állítás nélkül kilötte a jobb felső sarkot 0-1

79' Papp helyén Bogáti folytatja

75' Papp kapott sárga lapot lerántásért

74' Jobb szélső beadásra vetődött ki Szentpéteri remekül, és ütötte el a labdát az érkező játékos elöl

72' A vendégek próbálkoztak távoli lövéssel, Szentpéteri ismét hatalmas bravúrral mentett

65' Cserél csapatunk, Sajbán Máté helyén, Menyhárt

64' Jobb szélen vezetett támadást a vendég csapat, a lövés a kapu jobb alsó sarka mellett ment el

62' Csillag probálkozott távolról egy lövéssel, próbálkozása a kapu mellett suhant el

61' Hegedűs indította a jobb szélen Csillagot, aki egy remek esernyő csellel játszotta magát tisztára, beadásába a vendégek védője ért bele, így lett veszélyes, a vendégek kapusa bravúrral védett

56' Jobb szélről középre bejátszott labdával veszélyeztetett a vendég csapat, közvetlen közelről leadott lövést követően, ismét Szentpéteri bravúrjára volt szükségünk

50' Sárgalapos figyelmeztetést kapott Csillag lerántásért

49' Csillag végezhetett el szabadrúgást a kaputól 25 méterre, próbálkozása a kapu fölé szállt 1 méterrel

47' Bal oldali szabadrúgás után veszélyeztetett a vendég csapat, Hegedűs kétszer is a labda elé tutdott ugrani

Elkezdődött a második félidő

Vége az első félidőnek

45' A vendégek vezettek támadást a jobb szélen, a beadásra remekül érkezett a vendégek támadója, Szentpéteri hatalmas bravúrt bemutatva védett

43' Megszerezhette volna a vezetést csapatunk, sajnos Szabó a labda elrúgása pillanatában lesen tartózkodott, így Hegedűs találatát, nem adta meg a játékvezető

39' Hegedűs indította Csillagot a középpályán, aki remekül vette át a labdát a tizenhatos jobb szélén befelé a kapu felé, ám élesen leadott lövése a kapu előtt suhant el

33' 25 méterről végezhetett el szabadrúgást a vendég csapat, Szentpéterin ez sem tudott kifogni könnyedén védett

30' A vendégek vezettek támadást középen, a kiugratást követően, Szentpéteri zárta le a szöget a támadó elött, hatalmas bravúr volt

29' 24 méterről végezhetett el szabadrúgást a vendég csapat, a próbálkozás a felső lécen csattant

27' Sárgalapos figyelmeztetésben részesült Horváth buktatásért

20' Csillag indította Sajbán Mátét a középpályáról, aki egy az egyben vezethette rá a kapusra, mellette nem tudta eltolni a labdát, a kipattanóra érkezett Szabó aki keresztbe elrúgta a labdát, a "játékszer" Csillagot találta meg, aki a kapu fölé bombázott

17' A tizenhatoson belül történt kavarodás után a vendégek fejezték be a támadást lövéssel, Szentpéteri könnyedén védett

11' Jobb szélen vezetett támadást a vendég csapat, viszont beadás helyett lövéssel próbálkozott a vendégek játékosa, Szentpéterin azonban nem tudott kifogni, ismét szépen védett

7' Távoli lövés után tolta a labdát Szentpéteri az alapvonalon túlra

6' Veszélyesnek bizonyúlt a szöglet Lajer állt a gólvonalon akinek kétszer is mentenie kellett a hazai kaput a góltól

5' Szögletet harcol ki a vendég csapat