CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - Vác FC, Labdarúgó Merkantil Bank Liga utolsó, 30. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Csákvár, Csákvári TK Sporttelep
Időpont: 2016.06.05. (Vasárnap) 18:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Kulcsár Katalin (asszisztens: Horváth Zoltán, Kepe Arnold). Tartalék játékvezető: Kiss Norbert

Budaörs: Szentpéteri, Miskei, Csobánki, Hegedűs, Ódé, Menyhárt, Csillag, Ferkó, Sajbán Miklós, Sajbán Máté, Papp

Cserék: Tulipán, Mátyás, Varga, Marques-Ariosa, Tóth, Horváth, Bogáti

Vezetőedző: Miskei Attila

Vác FC: Fehér, Tóth, Tányéros, Zsolnai, Rása, Kószás, Németh, Görgényi, Tóth, Csirszki, Frank

Cserék: Czirjék, Tóth, Pölöskei, Niedermüller, Antus

Vezetőedző: Nagy Tibor

A mérkőzés véget ért

91' Ódé adott egy 40 méteres kereszt passzt Sajbán Máténak, aki vissza passzolt Vargának, aki egyből ellőtte a labdát, lövése elkerülte a kaput

A játékvezető 1 percet hosszabít

88' Szentpéterinek kellett hatalmast bravúrt bemutatnia

81' Csapatunk játéka érvényesül ezekben a percekben

70' Bogáti  végezhetett el szabadrúgást 20 méterre a kaputól, lövése a felsőlécen csattant

67' Utolsó cseréjét is ellövi csapatunk, Papp helyén, Bogáti folytatja

64' A vendégek vezettek támadást, és egy remek ütem passz után, egy az egyben vezethette rá a vendég csatár Szentpéterire, aki az utolsó másodpercig kivárt, majd a csatár lábáról hatalmas bravúrral leszedte a labdát.

59' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLL!!!! Sajbán Miklós remek egyéni megmozdulása után, növelni tudtuk előnyünket 3-0

56' A vendég támadó szánta el magát lövésre, próbálkozása a kapu felett ment el

54' Csapatunk ismét cserél, Menyhárt helyén Tóth folytatja

52' Sajbán Miklós ívelt középre bal szélről, a beadásra Varga remekül érkezett középen, fejese a kapu bal alsó sarka mellett csúszott ki a pályáról

50' Miskei ugratta ki Vargát, akit a tizenhatoson belül buktattak, a labda mögé Menyhárt állt, büntetőjét a vendégek kapusa bravúrral védte

48' A vendég csapat került helyzetbe a tizenhatoson belül, a lövés jócskán a kapu felett ment el

Szünetben cserélt csapatunk, Csillag helyén Varga folytatja

Elkezdődött a második félidő

Vége az első félidőnek

45' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLL!!!!! Sajbán Máté harcolt ki büntetőt, a labda mögé Hegedűs állt, magabiztosan értékesítette a büntetőt 2-0

37' Csillag állt a labda mögé 30 méterre a kaputól, a vizes talaj miatt egyből kapura tűzte a labdát, ami a vendég csapat védőjéről kipattant, Menyhárt vehette át tisztán a játékszert, lövése a lapu bal felső sarka mellett ment el

26' Csillag végezhetett el szabadrúgást a jobb szélről, a beadásra remekül érkezett Hegedűs, fejesét a kapus védte

22' Ódé indította Sajbán Mátét, aki labdát szerzett védőjével szemben, majd a megszerzett labdát testvérének vissza passzolta, Sajbán Miklós az átvétel után lövésre vállalkozott, próbálkozását a vendégek kapusa bravúrral védte

16' Hegedűs indította Sajbán Mátét, a vendégek kapusa elindult az indításra, ám a vizes talaj megtréfálta a fiatal kapust, a labda átpattant a feje felett, Sajbán Máté már nem tudta utolérni a labdát, ami a kapu mellet hagyta el a játékteret

12' Szöglet után veszélyeztettek a vendégek, Szentpéteri ismét védeni tudott

10' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLL!!!!! Ferkó ívelt be egy labdát bal szélről, a hosszún Menyhárt vette át üresen a labdát, majd egy csel után kilőtte a rövid felsőt 1-0

8' A vendég csapat jutott lövéshez 20 méterről, a probálkozást Szentpéteri könnyedén védte

3' Papp kapott sárgalapos figyelmeztetést, szabadrúgás elvégzésének akadályozása miatt