Felkészülési mérkőzés | MTK - Budaörs | Élő, szöveges közvetítés!

Üdvözöljük kedves olvasóinkat az MTK - Budaörs, Labdarúgó felkészülési mérkőzés online közvetítésében!

MTK: Danijel, Baki, Vass, Vadnai, Borbély, Vogyicska, Kanta, Iurii , Poór, Torghelle, Myke

Cserék: Federico, Drazen, Katona, Hrepka, Varga

Vezetőedző: Tamási Zsolt

Budaörs: Horváth G., Kinyik, Horváth L., Tányéros, Ódé, Menyhárt, Csillag, Stieber, Horváth R., Sajbán Máté, Deli

Cserék: Ordasi, Gyurácz, Petró, Papp, Bata, Pethő, Sajbán Miklós

Vezetőedző: Bognár György

Végeredmény: MTK-Budaörs ( 0-2 ) 2-3

A játékvezető lefújja a mérkőzést

88' GÓL! A hazaiak egy gyors szabadrúgást követően kerültek helyzetbe, majd a beadást a középen üresen álló játékos fejelte be 2-3

87' Papp vállalkozott távoli lövésre, próbálkozása nem sokkal kerülte el a kaput

80' Papp szabadrúgását védte hatalmas bravúrral a hazaiak hálóőre

75' Menyhárt beadása érkezett középre remekül, belül Petró kapta üresen a labdát, kapásból vállalkotott lövésre, próbálkozása centikkel gurult el a jobb kapufa mellett

67' Papp beadását fejelték ki középen, a kipattanóra érkezett Petró, lövését a kapus könnyedén védte

64' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!! Tányéros ugratta ki Horváth R. aki remekül tolta meg a labdát a védője előtt, majd gurított a kapus lába közt a kapuba 1-3

57' GÓL! A tizenhatos előtt középen egy kavarodást követően a hazai játékos elé pattant a labda aki egy az egben a kapussal a jobb alsóba passzolt 1-2

55' Menyhárt beadása találta a hosszún Ódét, lövése a kapu fölé szállt

54' Horváth G. remekül lépett ki kapujából az indításra, ami kipattant róla, az ismétlés a kapu fölé szállt jócskán

50' Stieber indította Batát, aki remekül tartotta meg a labdát, majd egy cselt követően lövésre szánta el magát, próbálkozása nem sokkal kerülte el a bal felső sarkot

49' Hazaiak veszélyeztettek lövéssel, Horváth G. könnyedén védett

Elkezdődött a második félidő

Vége az első félidőnek

44' Ódé beadása találta középen Delit, fejese a kapu fölé szállt

37' A hazaiak kerültek helyzetbe, a tizenhatoson belül, Kinyik az utolsó pillanatban tudott tisztázni a hazai játékos elől

26' Tányéros kapott sárgalapos figyelmeztetést magasláb miatt

21' Myke került helyzetbe, de Horváth G. remekül lépett ki a kapujából és védett hatalmas bravúrral

18' Csillag szerzett labdát a középpályán, üresen vezethette a védőkre a labdát, majd 20 méterről vállalkozott lövésre, a hazaiak kapusa remekül védett

12' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Ódé beadás pattant ki középről Stieber elé, aki kapásból lőtt kapura, lövése megpattant a védőn, ami így gond nélkül jutott a kapu jobb oldalába 0-2

6' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Ódé beadását fejelték ki középről, a kipattanót Menyhárt lőtte kapura, a labdába Sajbán Máté tette bele a bal belsőjét, ezzel megzavarva a hazaiak kapusát, így a labda a jobb alsóba gurult be 0-1

2' Horváth G. védett hatalmasat lábbal, 10 méterről leadott lövést követően

1' Csillag beadása pattant meg a védőn, majd középen Sajbán Mátét találta meg a labda, ollózva próbálta a labdát a kapura tenni, lövése lecsúszott a lábáról