Felkészülési mérkőzés | Budaörs - Jászberény FC | Élő, szöveges közvetítés!

Élö, szöveges közvetítés!

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - Jászberény FC, Labdarúgó felkészülési mérkőzés online közvetítésében!

Budaörs: Horváth G., Kinyik, Horváth L., Tányéros, Ódé, Wild, Csillag, Stieber, Petró, Deli, Horváth R.

Cserék: Ordasi, Mennyhárt, Sajbán Miklós, Sajbán Máté

Vezetőedző: Bognár György

Jászberény FC: Miski, Turcsik, Nyáresdi, Tóth, Sorecz, Mile, Barler, Tisza, Ladari, Hercegh, Hauer

Cserék: Menczely, Csász, Szilágyi, László, Szanyi, Takács, Szöllősi, Bálint

Vezetőedző: Gelei Károly

A mérkőzés végeredménye: Budaörs-Jászberény 4-1 ( 2-0 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

89'GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLL!!!!!! Kinyik adta középre a labdát, belül Deli ugrott fel jó ütemben és fejelt a jobb felsőbe 4-1

87' A vendégek veszélyeztettek lövéssel, Horváth G. könnyedén védett

84' Horváth L. lőtt 25 méterről, próbálkozása nem sokkal tévesztette el a jobb alsót

82' GÓL! A vendégek játékosa 20 méterről vállalkozott lövésre, próbálkozása a jobb felső sarkot találta el, és a kapufáról a gólvonal mögé pattant a labda 3-1

81' Horváth G. védett könnyedén egy vendég szabadrúgást

80' Deli került helyzetbe a tizenhatoson belül, lövését a vendégek kapusa könnyedén védte

78' Wild beadását fejelte kapura Horváth R., próbálkozását a kapus könnyedén védte

76' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLL!! Csillag szögletét fejelték ki a védők, a labda Tányéros elé került aki lekészítette Ódénak aki kapásból laposan tűzte a kapura a labdát, lövése a kapus lába között ment el, és vánszorgott a gólvonalon túlra 3-0

73' Kinyik indult meg a félpályáról a labdával, 4-5 embert kicselezve, középre tett labdájáról nem sokkal maradtak le a többiek

71'Petró szabadrúgása ment el a bal kapufa mellett

58' A mérkőzés a középpályán zajlik, csapatunk birtokolja a labdát nagy mértékben

46' Csillag szabadrúgását védte a vendégek hálóőre

Elkezdődött a második félidő

Vége az első félidőnek

43' Csillag hatalmas keresztpassza találta üresen Delit, aki pattanást követően lőtt kapura, próbálkozása centikkel ment el a jobb kapufa mellett

38' Ódé indította Delit, aki egy csel után passzolt középre, belül érlkezett Horváth R. aki centikkel maradt le a passzolt

26' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLL!!! Deli beadása pattant le a védőről Horváth R. elé aki kapásból a jobb felsőbe helyezett 2-0

25' Petró vállalkozott 16 méterről lövéssel, próbálkozása elkerülte a kaput

23' Csillag szabadrúgása vágódott le a felső lécről

20' Ódé keresztpassza suhant el középen a lábak között de beleérni senki nem tudott

12' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLL!!! Stieber lépett ki a védők vonalából, majd lőtte ki a rövid alsót 1-0

5' A vendég csapat játéka dominál ezekben a percekben

A mérkőzés elkezdődött

Csapatunk tiszta fehér szerelésben lép pályára

A vendég csapat, tiszta kék szerelésben lép pályára

A csapatok megkezdték a bemelegítést

A rossz időjárási körülmények miatt a vendég csapat csak később tudott elindulni ezért 10 percel később kezdődik a mérkőzés