Felkészülési mérkőzés | FC Hatvan - Budaörs | Élő, szöveges közvetítés!

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a FC Hatvan - Budaörs, Labdarúgó felkészülési mérkőzés online közvetítésében!

FC Hatvan: Gyulai, Tóth, Simon, Petrezselyem, Purzsa, Bárkányi, Szabó, Kész, Mundi, Nehéz

Cserék: Aszódi, Karácsony, Hajdú, Gecsó

Vezetőedző: Híres Gábor

Budaörs: Ordasi, Lajer, Csobánki, Gyurácz, Miskei, Papp, Árvai, Sajbán Miklós, Pethő, Sajbán máté, Bata

Cserék: Jeszenszky, Egyed, Menyhárt, Marques-Airosa

Vezetőedző: Bognár György

A mérkőzés végeredménye: Budaörs-Hatvan  2-1 ( 1-0 )

A játékvezető lefúja a mérkőzést

84'GÓL! Ordasi bravúrja után passzolta a kapuba a labdát a vendégek középpályása 2-1

75' Pethő és a vendégek portása ütközött nagyon csúnyán a tizenhatos előterében, egyik játékos sen tudta folytatni a játékot

67' Bata szabadrúgása csattant a felsőkapufán, a kipattanót Pethő ollózta kapura, a vendégek hálóőre remekül védett

65' Ordasi remekül egy közeli fejest

62' Árvai vállalt el egy lövést 16 méterről, próbálkozása elkerülte a kaput

59' Bata került helyzetbe a tizenhatos vonalában, lövését a vendégek kapusa védte bravúrral

53' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLL! Bata cselezett remekül a tizenhatoson belül, majd ballal a jobb alsóba gurított kiszorított helyzetből 2-0

Elkezdődött a második félidő

Félidőben cserélt csapatunk, Miskei helyén Marques-Ariosa, Csobánki helyén Menyhárt, Papp helyén Egyed

A játékvezető lefújta az első félidőt

42' Bata végzett el 25 méterről szabadrúgást, a vendégek kapusa hatalmas bravúrral védte ki a jobb felső sarokba tartó labdát

32' Csobánki fejelt a kapu mellé centikkel, szögletet követően

29' Óriási helyzetet hagyott ki csapatunk ,Sajbán Máté ugratta ki remek ütemben Pethőt, aki egy az egyben a kapussal a kapu mellé gurított

25' Pethő próbélkozott 16 méterről lövéssel, a vendégek hálóőre remekül védett

24' Sajbán Miklós indította a bal szélen Batát, aki befele cselt követően lőtt kapura, próbálkozása centikkel a kapu mellett hagyta el a játékteret

20' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!! Bata harcolt meg a labdáért a bal szélen, majd passzolt laposan középre, belül Pethő érkezett és passzolt a jobb alsó sarokba 1-0

13' Pethő lépett ki a védők vonalából, majd az alapvonalról passzolt középre Batának, lövése a védőben akadt el

10' Csapatunk nyomás alatt tartja a vendégek kapuját

3' Szöglet után veszélyeztettünk, a kipattanó Gyurácz elé került, lövését a vendégek védője blokkolta

A mérkőzés elkezdődött

A mai felkészülési mérkőzésünket Sólymosi Péter NB1-es játékvezető dirigálja

Csapatunk tiszta Zöld szerelésben lép pályára

A vendég Hatvan csapata Sárga felsőben, Kék nadrágban, Sárga sportszárban lép pályára