Felkészülési mérkőzés | Budaörs - RKSK | Élő, szöveges közvetítés!

Élö, szöveges közvetítés!

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - RKSK, Labdarúgó felkészülési mérkőzés online közvetítésében!

Budaörs: Ordasi, Csobánki, Gyurácz, Sajbán Miklós, Menyhárt, Papp, Marques-Ariosa, Sajbán Máté, Árvai, Bata, Pethő

Cserék: Horváth G., Petró, Csillag, Ódé, Horváth R., Horváth L., Stieber, Deli,Wild, Kinyik

Vezetőedző: Bognár György

RKSK: Markek, Dóczi, Torkos, Nyúl, S. Gergő, Balaskó, Gyárfás, Fítos, Vattai, Kokenszky, Sóron

Cserék: Símon, Bujbaczi, Farkas, Törőcsik, Lucz, Kerék, Vas

Vezetőedző: Szűcs Lajos

Budaörs-RKSK: 1-2 ( 0-0 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90' Stieber lőtt kapura kis szögletet követően, próbálkozása a bal kapufa mellett ment el

85' Ismét kontrából veszélyeztetett a vendég csapat, a vendégek játékosa 16 méterről a kapu fölé lőtt

82' Deli kapott remek labdát, majd az ötös vonalából passzolt középre, Petró remekül érkezett, lövévbe a védő játékos csúszott bele

78' Kinyik ugratta ki Horváth R.-ot, aki remekül vette át a labdát, lövését a vendégek kapusa védte remekül

76' A vendégek vezettek ismét kontra támadást, a beadásra ketten is érkeztek középen, de egymást zavarták, csapatunk kirúgással folytatja a játékot

69' Tányéros érkezett középen a beadsásra, fejese pontatlannak bizonyult, a vendége jönnek kirúgással

68' Petró lövése pattant le a becsúszó játékosról

65' GÓL! Szép kontrát vezetett a vendég csapat aminek a végén meg is lett az eredménye, a vendégek játékosa a jobb alsóba lőtt 16 méterről 1-2

63' Horváth G. lépett ki remekül a kapujából a beadásra

61' Kinyik fejesét védte hatalmas bravúrral a vendégek kapusa

60'GÓL! A vendég csapat átjátszotta a védelmünket, majd a vendégek játékosa a rövid alsóba passzolt 1-1

56' Horváth G. hatalmas bravúrral védett közeli fejest

50' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLL!!! Ódé cselezett a bal szélen remekül, majd adta be a labdát, a hosszún Petró érkezett aki a rossz ütemben kilépő kpus mellett fejelt a kapuba 1-0

47' Horváth G. védett remekül egy közeli lövést

Elkezdődött a második félidő

Félidőben sort cserélt csapatunk

Vége az első félidőnek

45' Bata próbálkozott távoli lövéssel, a vendégek portása remekül védett

30' Kontra támadás végén védett remekül Ordasi

22' A vendégek vezettek formás támadást, a beadás pontos volt, a középen érkező vendég játékos fejelni tudott, Ordasi hatalmas bravúrral védte a jobb alsóba tartó fejest

18' Bata próbálkozott 13 méterről egy lepattanó labdát kapura tenni, lövése a jobb kapufa mellet ment el

15' Sajbán Máté hozta helyzetbe Árvait, aki átvételt követően lőtt, próbálkozását a kapus bravúrral védte

10' Bata végezhetett el szabadrúgást 20 méterről, próbálkozását a vendégek kapusa védte remekül

6' Kontrát vezetett a vendég csapat, a támdást lövéssel fejezték be, Ordasinak nem kellett védenie, a labda a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret