Merkantil Bank Liga 21. forduló | Budaörs - Swietelsky-Soproni VSE | Élő, szöveges közvetítés!

Élö, szöveges közvetítés!

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2017.02.19. (Vasárnap) 12:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Zierkelbach Péter (asszisztens: Garai Péter, Bornemissza Norbert). Tartalék játékvezető: Radványi Ádám

Budaörs: Horváth G., Menyhárt, Kinyik, Tányéros, Ódé, Horváth L., Sajbán Máté, Stieber, Horováth R., Deli

Cserék: Vajda, Wild, Csobánki, Sajbán Miklós, Csillag, Árvai, Bata

Vezetőedző: Bognár György

Sopron: Heinrich, Tóth, Eszlátyi, Batizi-Pócsi, Sifter, Póti, Horváth P., Németh, Nagy, Szabó, Soós

Cserék: Csordás, Fazekas, Garda, Gelei, Harangozó, Gyürki, Kapacina

Vezetőedző: Supka Attila

90+4' A játékvezető végett vetett a mérkőzésnek. Hatalmas gratuláció az egész csapatnak!!! Végeredmény 1:0!

90+2' A vendégek nyomá alatt tartották a kapunkat, de a védelmünk tisztáztázni tudott.

90' 4 perc hosszabítás a második félidőben.

90' Ismét csere, Deli Márió helyett Árvai Dániel a pályán.

88' Cserét hajt végre csapatunk, gólszerzőnk Sajbán Máté helyére érkezik Csillag Dárius.

87' Sajbán Miklós indult el a középpályán, csak szabálytalanul tudták szerelni.

83' Stieber szerzett labdát a félpályán, amit a kapuig vezetett, majd lövése a kapu fölött távozott.

81' Vengédek végeztek el szögletett, a támadó a kapu fölé fejelt.

78' Cserél csapatunk, Horváth Roland helyére Sajbán Miklós lép pályára.

76' Horváth Gábornak kellett egy bal oldalról érkező labdát lekapnia a levegőből.

75' Kinyiknek kellett ismét tisztázni, a vendégek végeztek el szögletett, ami veszélytelennek bizonyult.

72' Kinyik rúgta ellenfelére a labdát, kirúgás következik

69' Sajbán Máté próbálkozott a 16-os vonaláról, lövése egy vendég védőben akadt el.

66' Szögletett végeztek el a vendégek, Horváth Roland rúgta ki a labdát.

63' Stieber tisztázott a 16-oson belül egy vendég próbálkozás során.

61' Vendégek végeztek el szabadrúgást a kaputól 18 méterre, Horváth Levente rúgta ki a labdát, amit a vendégek játékosa kapura lőtt, de a bíró kapus támadás miatt lefújta.

60' Horváth Roland tisztázta a szögletből beívelt labdát.

58' A vendégek kapusának kellett nagy bravúrral védeni.

57' Delit állították meg szabálytalanul, Sifter kapott sárga lapot.

55' Horváth Levente tisztázott a kapu előterében.

52' Sárga lapot kapott szabálytalanság miatt Tóth.

51' Szabadrúgást végzett el csapatunk, Horváth Roland fejelt a kap fölé 10 méterről.

50' A vendégek próbálják nyomás alá helyezni csapatunkat, eddig sikertelenül.

48' Szabó kapott sárga lapott, a 16-oson belül dobta fel magát.

Elkezdődőtt a második félidő.

Vége az első félidőnek.

45+1' Jobboldali szabadrúgást végzett el csapatunk, veszély nem lett belőle.

45' A félidő hosszabbítása 1 perc.

42' Veszélytelen szabadrúgást végeztek el  a vendégek a kaputól 40 méterre.

41' A félidő hajrájában a vendégek tartják a labdát, helyzetet azonban nem sikerül kialakítaniuk.

39' Sárga lapot kapott hazai játékosunk, Petró.

38' Csapatunk végzett el szögletet, a vendég védők tisztáztak.

34' Tányéros ívelte fel a labdát Horváth Rolandnak, a vendég kapus ütötte el a labdát, amit Deli lőtt a kapu mellé.

32' A vendégek végeztek el szögletett, Horváth Gábor tisztázott az alapvonal mögé.

26' GÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLL! Horváth Gábor ívelte fel a labdát, ami Sajbán Mátét találta meg, aki nem hibázott és a jobb alsóba lőtte a labdát a kapus mellett 15 méterről.. 1:0

25' Kinyik indította Horváth Rolandot, a vendég védők szerelték.

24' Vendégek végeztek el szögletet, Petró tisztázott a 16-oson belülről.

22' Deli lőtt kapura, lövése jócskán fölé ment.

19' Szabadrúgást végzett el a vendég csapat 25 méterről, Horváth Gábor könnyen védte.

17' Menyhárt kapott piros lapot szabálytalan belépő miatt.

13' Stieber próbálkozott távoli lövéssel, labdája nem sokkal ment el a kapu mellett.

12' A szöglet veszélytelen volt.

11' Deli harcolt ki szögletet.

10' Soós lőtt kapura, Horváth Gábor szedte fel a labdát könnyen.

9' Tányéros tisztázott a 16-oson belül, szöglett.

8' Laposan jött be labda, Ódé tisztázott.

7' A vendégek végeznek el szögletet.

5' Jelenleg a középpályán zajlik a játék.

2' A vendégek veszélyeztettek szabadrúgásból, védőink tisztáztak.

A mérkőzés elkezdődött.

Csapatunk arany felső, fekete nadrág, fekete sportszárban lépnek pályára

A vendég csapat tiszta fehér szerelésben lépnek pályára

Legutóbbi meccsünket Kisvárdán játszottuk ahonnan sikeresen hoztuk el a 3 pontot, 2:0 végeredménnyel.

Zierkelbach játékvezető 5 alkalommal fújta a sípot a Budaörs mérkőzéseken. Ezeken a mérkőzéseken a mérlegünk: 3 győzelem, és 2 vereség.

A pálya állapota megfelelő, játékra alkalmas.