Merkantil Bank Liga 22. forduló | Békéscsaba 1912 Előre - Budaörs | Élő, szöveges közvetítés!

Élö, szöveges közvetítés!

Helyszín: Békéscsaba, Békéscsabai Városi Stadion
Időpont: 2017.02.26. (Vasárnap) 16:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Kovács J. Zoltán (asszisztens: Bornemissza Norbert, Máyer Gábor). Tartalék játékvezető: Molnár Attila

Békéscsaba: Nascimiento, Bényei, Spitzmüller, Urbin, Gránicz, Nagy, Viczián, Ladislav, Pilán, Kelemen, Szélpál

Cserék: Hrabina, Szalai, Oláh, Fehér, Besztercei, Juhász, Gyurján

Vezetőedző: Zoran Spisljak

Budaörs: Horváth G., Kinyik, Horváth L., Tányéros, Ódé, Wild, Sajbán Máté, Stieber, Horváth R., Petró, Deli

Cserék: Pethő, Csillag, Bata, Papp, Sajbán Miklós, Csobánki, Vajda

Vezetőedző: Bognár György

A mérkőzés végeredménye: Békéscsaba-Budaörs 1-1 ( 0-0 )

A játékvezető lefújja a mérkőzést

90+2' A hazaiak végezhettek el szögletet, Kinyik mentett egy fejest, majd középen pattogott a labda amit végül nagy nehezen sikerült tisztázni a mezőnybe

A játékvezető 3 percet hosszabít

89' A hazaiak kerültek hatalmas helyzetbe, Horváth Gábor remekül lépett ki az indításra, a kipattanót Nagy lőtte kapura 50 méterről, lövése jócskán elkerülte a kaput

87' Horváth Gábor sárgalapos figyelmeztetésben részesül időhúzás miatt

86' A hazaiak veszélyeztettek, 19 méterről leadott lövés veszélytelennek bizonyult

85' Stieber próbálkozott 20 méterről, a lövése veszélytelennek bizonyult

84' Cserél csapatunk, Deli helyén Pethő a pályán

81' Bal oldali szabadrúgásra érkeztek középen többen a hazaiaktól, a fejes a kapu felett ment el

75' Cserél csapatunk, Horváth Roland helyén, Csillag a pályán

74' A hazaiak veszélyeztettek a bal szélen futott el Nascimiento, majd passzolt középre, Oláhnak, aki a kapuval szemben hibázott és a bal kapufa mellé lőtt

63' Stieber szabadrúgása találta középen Kinyiket, aki fejjel kereste Horváth Rolandot, de a védő tisztázni tudott előtte

56' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Stieber állt a labda mögé 20 méterre a kaputól, lövésére Ladislav meg sem tudott mozdulni, a labda a kapufáról a bal alsóba vágódott 1-1

55' GÓL! Szögletet követően érkezett középen Nascimiento aki a jobb alsóba fejelt 1-0

54' Horváth Gábor óriási bravúrral tolta a léc fölé a labdát szabadrúgás után

48' Horváth Gábor védett remekül egy közeli lövést

Elkezdődött a második félidő

Egyik csapat sem cserélt a félidőben

A hazaiak jöttek ki a második félidőre hamarabb, a mieink az öltözőben vannak még

A játékvezető lefújta az első félidőt

43' Ódé indult el a félpályáról a tizenhatos előterébe, majd lövésre szánta el magát, próbálkozását Ladislav védte remekül

40' Horváth Gábor hatalmas bravúrokat mutatott be, először egy távoli lövést védett remekül, majd a kipattanót lábbal tudta védeni

29' Hazaiak próbálkoztak távolról, a lövés elkerülte a kaput

28' Petró kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

24' A hazaiak veszélyeztettek bal oldali szabadrúgással, Nascimiento fejese nem sokkal kerülte el a kaput

17' Wild jobb oldali beadása találta középen Horváth Rolandot, fejese a jobb alsó sarok mellett nem sokkal

14' Deli próbálkozott távoli lövéssel, Ladislav könnyedén védett

12' Horváth Gábor ezúttal bravúrral védett egy lecsúszott beadást

11' Viczián távoli lövése pattant meg Kinyiken, így Horváth Gábor könnyedén védett

6' Nagy 17 méterről elvégzett szabadrúgását védte remek bravúrral Horváth Gábor

2' A hazaiak veszélyeztettek kontra támadásból, Wild hatalmas sprintet kivágva tudta szerelni Grániczot

1' Stieber szabadrúgása érkezett középre veszélyesen, a védők tisztázni tudtak