Merkantil Bank Liga 23. forduló | Budaörs - SZEOL SC | Élő, szöveges közvetítés!

Élö, szöveges közvetítés!

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2017.03.05. (Vasárnap) 14:30 óra

A mérkőzés játékvezetője: Dr. Kovács Gergely (asszisztens: Kepe Arnold, Kulman Tamás). Tartalék játékvezető: Gaál Ákos

Budaörs: Horváth Gábor, Kinyik, Horváth Levente, Tányéros, Ódé, Wild, Sajbán Máté, Stieber, Horváth Roland, Petró, Deli

Cserék: Vajda, Csillag, Bata, Árvai, Menyhárt, Sajbán Miklós, Csobánki

Vezetőedző: Bognár György

SZEOL SC: Prokov, Péter, Vágó, Gál, Gajág, Tomisic, Maksimovic, Ikonomon, Fehér, Buzási, Ferkó

Cserék: Leindler, Grünvald, Nagy, Rácz, Mihály, Mendebaba, Kéri

Vezetőedző: Zoran Kuntic

Budaörs-SZEOL : 4-1 ( 0-0 )

A játékvezető lefúja a mérkőzést

90+2' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Stieber állt a labda mögé 20 méterre a kaputól szabadrúgáshoz, és lőtte ki a bal felsőt, a vendégek kapusa mozdulni sem tudott a lövésre

A játékvezető 3 percet hosszabít

87' Deli tekert középre, a hosszún Petró érkezet, átvételt követően lövésre szánta el magát, próbálkozása egy védő lábon pattant meg, és ment fölé

86' Petró vezette rá a védőkre a labdát, két három cselt követően lőtt kapura, próbálkozása nem sokkal ment mellé

82' Csillag szabadrúgása csapódott veszélyesen, sajnos csak a kapu mögötti labda fogó hálót zörgette meg

78' Cserél csapatunk, Sajbán Máté helyén Sajbán Miklós a pályán

73' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLL!! Deli ment el a bal szélen majd passzolt középre, Bata a labdát átlépve teremtett helyzetet Petró előtt, aki a bal felsőbe lőtt 3-1

71' GÓL! Kéri vitte el az alapvonalon a labdát, majd a kapus lába között szerencsésen a kapuba passzolt 2-1

70' Csillag kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépő miatt, ugyan ebben a percben cserél csapatunk, Horváth Levente helyén, Bata a pályán

66' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLL!!!! Sajbán Máté harcolt ki ezúttal tizenegyest, Stieber állt a labda mögé és most sem hibázott 2-0

62' Ferkó szabadrúgását védte Horváth Gábor

60' Cserél csapatunk, Horváth Roland helyén, Csillag a pályán

58' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!! Deli harcolt ki tizenegyest, a labda mögé Stieber állt, és a jobb alsóba lőtte a labdát 1-0

56' Ódé ért megint vissza remek ütemben a védővel, és a középre passzolt labdát a támadó elől el tudta piszkálni

50' Kontra támadást vezetett a vendég csapat, Ódé remekül ért vissza és becsúszással tizsztázni tudott Vágó elől

47' Tányéros próbálkozott távoli lövéssel, Prokop védett könnyedén

Elkezdődött a második félidő

Egyik oldalt sem volt csere a félidőben

Vége az első félidőnek

45' Stieber próbélkozott 20 méterről, lövését könnyedén védte Prokop

41' Horváth Gábor védett bravúrral egy közeli fejest

40' Ódé vállalkozott távoli lövésre, Prokop hatalmas bravúrral szedte ki a bal felsőből

35' Stieber próbálkozott távoli lövéssel, labdája nem sokkal tévesztette el a kaput

34' Stieber játszotta meg szélen Wildet, aki egyből beadta a labdát, középen Horváth Roland emelkedett a legmagasabbra, fejese jócskán a kapu mellé ment

31' Horváth Gábor lépett ki a kapujából remek ütemben és akrobatikus mozdulattal mentett a vendégek támadója elől

26' Hatalmas helyzetet hagyott ki csapatunk, Horváth Roland sarkazta vissza a labdát Sajbán Máténak, aki a kapussal szemben fölé lőtt.

Ugyanebben a percben a vendégek veszélyeztettek, Horváth Gábor először egy távoli lövést védett bravúrral, majd a kipattanót lábbal piszkálta el a támadó elől, ezt a kipattanót a vendégek játékosa mellé mlőtte

24' A vendégek végezhettek el szögletet, középen jól érkezett Buzási, fejese a bal felső sarok mellett ment el centikkel

18' Horváth Roland harcolt meg a labdáért keményen a labdáért a tizenhatoson belül, majd középre passzolt, a labdát a vendégek védője vágta ki

17' Horváth Gábor védett egy távoli lövést

16' Horváth Levente kapott sárgalapos figyelmeztetést veszélyes becsúszásért

14' A vendégek alakítottak ki veszélyes helyzetet Ferkó indította Vágót, aki kézzel ért a labdába így a játékvezető kifelé itélt szabadrúgást

9' Stieber szögletére érkezett középen Sajbán Máté, fejese nem sokkal tévesztett célt

8' Stieber szabadrúgása ment jócskán a kapu fölé

A mérkőzés elkezdődött

Csapatunk arany felsőben, fekete nadrágban, fekete sportszárban lép pályára

A vendég csapat kék felsőben, fehér nadrágban, fehér sportszárban lép pályára

Külön érdekes információ, korábbi két játékosunk erősíti a vendégek csapatát, Ferkó Ádám és Gál Szabolcs személyében