Merkantil Bank Liga 24. forduló | Kazincbarcika - Budaörs | Élő, szöveges közvetítés!

CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Kazincbarcikai SC - Budaörs, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 24. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Tiszaújváros, Tiszaújváros Sportcentrum
Időpont: 2018.03.11. (Vasárnap) 14:30 óra

A mérkőzés játékvezetője: Dolnegó Bálint (asszisztens: Kovács II. Gábor, Baghy Csaba). Tartalék játékvezető: Böcskei Balázs

Kazincbarcika: Fila, Palmes, Heil, Sigér, Süttő, Belényesi, Murai, Orovecz, Gábor, Kovács, Hegedűs

Cserék: Somodi, Lőrincz, Tóth, Constantinescu, Kristófi, Engel, Mikló

Vezetőedző: Vitelki Zoltán

Budaörs: Kemenes, Menyhárt, Medgyes, Kékesi, Tányéros, Szántó, Bakos, Adamcsek, Czvitkovics, Fodor, Fényes

Cserék: Demjén, Sajbán Miklós, Lengyel, Ódé, Pethő

Szakmai igazgató: Bognár Gyögy

A érkőzés végeredménye Kazincbarcika-Budaörs : 1-4 ( 1-0 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+2' Medgyes beadására érkezett remekül Pethő, aki sarokkal próbált eredményes lenni, a hazaiak kapusa könnyedén védett

A játékvezető 2 percet hosszabít

89' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Lengyel egy remek cselt követően vezethette kapura a labdát, majd a kilépő kapus mellett emelt a kapuba 1-4

86' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!! Fodor harcolt ki tizenegyest, a labda mögé Czvitkovics állt, és magabiztosan értékesítette azt 1-3

83' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Czvitkovics beadása találta üresen Pethőt, aki a kapu bal alsó sarkába fejelt 1-2

81' Cserél csapatunk, Bakos helyén, Sajbán Miklós a pályán

77' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!! Czvitkovics értékesítette a büntetőt amit ő harcolt ki 1-1

69' Cserél csapatunk, Adamcsek helyén, Lengyel a pályán

68' Czvitkovics lövése kerülte el a kaput

62' Cserél a hazai csapat, Orovecz helyén, Mikló a pályán

56' Bakos életerős lökete pattant ki a hazaiak védőjéről

54' Gábor lövévét kisérte ki az alapvonalon túlra Kemenes

53' Pethő lövését védte könnyedén a hazaiak portása

50' Süttő szöglete szállt középre veszélyesen, a kapu előtt azonban senki nem ért a labdához, így kirúgással jöhetett csapatunk

Elkezdődött a második félidő

A játékvezető lefújta az első félidőt

A játékvezető 1 percet hosszabít

44' Süttő kapott sárgalapos figyelmeztetést lerántásért

36' Adamcsek elől mentett a hazaiak kapusa, aki remekül lépett ki a kapujából

34' Sigér lövését védte magabiztosan Kemenes

33' Medgyes lövése kerülte el a kaput

31' Czvitkovics játszott remekül össze Adamcsekkel, előbbi lövésre szánta el magát, a kapus könnyedén védett

23' GÓL! Murai állt középen jó helyen, a centerezés üresen találta, így csak a kapuba kellett passzolnia amit nem hibázott el 1-0

17' Czvitkovics centerezett Adamcseknek, sajnos a lövés pillanatában megcsúszott így a hazaiak portása könnyedén védett

15' Orovecz beadását fejelte ki Tányéros az utolsó pillanatban. Nagy helyzet lehetett volna ha védőnk nem ér oda időben

9' A játék a középpályán zajlik, egyik csapat sem tudott veszélyes helyzetet kialakítani

A mérkőzés elkezdődött

• A mai napon sérülés miatt biztosan nem lép pályára csapatunkból Gyurácz András, Deli Márió, és Horváth Emil.
  • Az őszi fordulóban, Tatabányán az addig veretlen Kazincbarcika ellen 6-2-es győzelmet aratott a Budaörs.
  • 22 fordulót követően a Kazincbarcikai SC, 31 ponttal a 10. helyet, a Budaörs 33 ponttal a 6. helyet foglalja el a Merkantil Bank Ligában.
  • Az elmúlt 5 mérkőzés formáját figyelembe véve csapatunk 4 győzelem, 1 döntetlennel a 2. helyen, a Kazincbarcika 1 győzelem és 4 vereséggel a 18. helyet foglalja el ezen a tabellán.