CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - Budafoki MTE, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 23. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Tatabánya, Grosics Gyula Stadion
Időpont: 2020.02.09. (vasárnap) 14:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Barna Gábor (asszisztens: Bede Tamás, Kiss Balázs). Tartalék játékvezető: Farkas Tibor

Budaörs: Kovács, Marques-Ariosa, Medgyes, Fényes, Gyurácz, Zsidai, Zsóri, Bakos, Molnár Csba, Stieber, Szabó Bálint

Cserék: Szabó Balázs, Forgács, Molnár Tibor, Mocsi, Ódé, Váradi, Pethő

Szakmai igazgató: Bognár György

Budafoki MTE: Póser, Margitics, Oláh, Gohér, Zsolnai, Kovács, Skribek, Filkor, Vaszicsku, Romic, Szabó

Cserék: Kovács, Opavszky, Ihrig-Farkas, Mervó, Horváth, Kulcsár, Soltész

Vezetőedző: Csizmadia Csaba

A csapatok befejezték a melegítést, perceken belül elkezdődik a mérkőzés

A játékvezető a sípjába fúj, elkezdődött a mérkőzés, amit a Budafok csapata kezd

4' Stieber szabadrúgását védte Póser bravúrral. A sarokrúgás veszélytelennek bizonyult

9' Szabó Bálint szerzett labdát remekül, majd szaladhatott vele a kapuig, sajnos a védők, és Póser remekül tisztáztak

15' Csapatunk játszik aktívabban, azonban egyik kapu se forgott az elmult percekben veszélyben

20'  Cserél a vendég csapat, Filkor helyén, Soltész a pályán

26' Kovács érkezett a beadásra remekül, 2 méterről a kapu fölé lőtt

29' Kovács készítette le lövésre a labdát Zsolnainak, aki a jobb alsó mellé lőtt

30' Zsolnai 16 méterről lőtt kapura, Kovács remekül védett

35' Zsóri kapott sárgalapos figyelmeztetést reklamálásért

40' Oláh kapott sárgalapos figyelmeztetést elkésett belépőért

A játékvezető 1 percet hosszabít

A játékvezető lefújta az első félidőt

A játékvezető elindítja a második félidőt

53' Kovács hatalmas bravúrral tolta felsőlécre a vendégek szabadrúgását, a kipattanót remekül öklözte ki

57' GÓL! Skribek elé került szerencsésen a labda, lövése a bal alsóba vágódott 0-1

58' Cserél csapatunk, Bakos helyén, Pethő a pályán

64' A játék a középpályán zajlik

71' CSerél csapatunk, Marques-Ariosa helyén, Molnár Tibor a pályán

75' Cserél a vendég csapat, Szabó helyén, Ihrig-Farkas a pályán

78' Zsidai kapott sárglapos figyelmeztetést buktatásért

79' Zsolnai tekert kapura, lövése a léc fölé szállt centikkel

80' Molnár Tibor kapott sárglapos figyelmeztetést elkésett belépőért

86' Kovács kapott sárglapos figyelmeztetést reklamálásért

87' Cserél a vendég csapat, Kovács helyén, Mervó a pályán