Merkantil Bank Liga 21. forduló | Gyirmót FC Győr - Budaörs | Élő, szöveges közvetítés!

CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Gyirmót FC Győr - Budaörs, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 21. fordulójának online közvetítésében!

A mérkőzés játékvezetője: Kovács j. Zoltán (asszisztens: Mohos Milán, Viszokai László). Tartalék játékvezető: Jakab Géza

Gyirmót FC Győr: Sebők - Nagy, Balogh, Bericzky, Simon András, Szekeres, Völgyi, Simon Attila, Horváth, Bori, Kiss

Cserék: Rusák, Madarász, Tóth, Présinger, Gyurján, Máté, Vass

Vezetőedző: Bene Ferenc

Budaörs: Tulipán,Ferkó,Tányéros,Hegedűs,Ódé,Sajbán Miklós,Csobánki,Bogáti,Nagy,Menyhárt,Szabó

Cserék:Szentpéteri,Sajbán Máté,Lajer,Tóth,Varga,Gál,Miskei

Vezetőedző: Miskei Attila

A mérkőzés befejeződött

94' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLL!!! Nagy remek beadását készítette le Varga remekül az érkező Sajbán Máténak akinek a lövését még ki tudta védeni a hazaiak kapusa, viszont a kipattanóra tökéletesen érkezett Sajbán Miklós és 5 méterről a hálóba fejelt 3-2

92' A hazaiak végezhettek el egy szabadrúgást a bal oldalról, a beadásba senki nem ért bele, de így lett veszélyes, ám Tulipán ismét remekül védett

5 percet hosszabít a játékvezető

86' Kontrát vezetett a hazai csapat, ám Tulipán remek bravúrral védett

84' Varga és Tóth játszott remekül össze, a támadás után szögletet véhgezhettünk el, a sarokrúgásból nem lett nagyobb helyzet

81' Varga került hatalmas helyzetbe az ötösön belül, ám lövése a kapu fölé szállt

80' Utolsó cserénket is kihasználjuk, Ódé helyén Varga

71' A játék a középpályán zajlik

63' Cserél csapatunk Szabó helyén Tóth folytatja

55' A partjelzőt kell ápolni, sőt úgy tűnik hogy nem tudja folytatni a meccset, így a tartalék játékvezető veszi át a helyét

53' GÓL! A hazaiak végeztek el szögletet a jobb  oldalon, a beadás után a labda a kapu bal alsó sarkában landolt 3-1

51' Tulipán ismét remekül védett, most egy 25 méterről megeresztett lövést

48' A hazaiak vezettek egy kontrát, de Tulipán remek bravúrral őrizte meg kapuját a góltól

46' Bogáti ugratta ki a frissen beálló Sajbánt, de az akcióból nem lett nagyobb helyzet

Megkezdődött a második félidő

Cseréltünk a félidőben Csobánki helyén Sajbán Máté

Félidő

40' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLL!!!! Szabadrúgást végezhettünk el a kaputól 23 méterre, BOGÁTI állt a labda mögé, és hatalmas gólt akasztott a jobb felső sarokba 2-1

32' Ismét a hazaiak veszélyeztettek, egy baloldali támadást követően a beadás a jobb kapufát érintve hagyta el a játékteret

30' GÓL! Elcsúszott védekezésünket a hazai csapat büntette meg egy remek egyéni megmozdulás után 2-0

25' Bogáti szabálytalankodott a pálya jobb oldalán, a szabadrúgást Tulipán védte bravúrral

23' Szöglethez jutott csapatunk, Menyhárt adta be középre a labdát, ami egy hazai játékos fején pattant a kapu felé ám sikeresen szabadítottak fel

21' Bogáti kapott remek labdát 25 méterre a kaputól, ám lövése a kapu bal oldala mellett suhant el

20' A szögletből nem lett veszélyesebb helyzet

19' Kontrát vezetett a hazai csapat, amit Hegedűs tisztázott szögletre

4' Ismét a hazaiak veszélyeztettek de Tulipán remekül védte a probálkozást

2'GÓL! A hazaiak vezettek támadást a jobb szélen, a beadás után, a hazai csatár elé pattant a labda, és egy kis kivárás után a kapu jobb alsó sarkába gurított 1-0

A mérkőzés elkezdődött

Sérülés miatt továbbra sem áll a csapat rendelkezésére Csillag Dáriusz, és Papp Máté

Csapatunk fekete felső, fehér nadrág, fekete sportszárban lép pályára

A hazai csapat citromsárga felső, citromsárga nadrág, citromsárga sportszárban lép pályára