Merkantil Bank Liga 24. forduló | Soroksár SC - Budaörs | Élő, szöveges közvetítés!

CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Soroksár SC - Budaörs, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 24. fordulójának online közvetítésében!

A mérkőzés játékvezetője: Nazsa Tamás (asszisztens: Szalai Dániel, Varga Gábor ifj.). Tartalék játékvezető: Nagy Norbert

Soroksár SC:Holczer, Fülöp, Valencsik, Gengeliczki, Gohér, Bajzát, Peszmeg, Csilus, Papp, Sándor, Pál

Cserék: Kunsági, Gárdos, Mihály, Korozmán,Eördögh, Huszák, Kákonyi

Vezetőedző: Lucsánszky Tamás

Budaörs: Tulipán, Lajer, Gál, Hegedűs, Ódé, Marques-Ariosa, Csobánki, Sajbán Miklós, Papp, Csillag, Varga

Cserék: Szentpéteri, Ferkó, Bogáti, Sajbán Máté, Mátyás,Tóth, Miskei

Vezetőedző: Miskei Attila

A mérkőzés véget ért

92' Sajbán került helyzetbe Hegedűs passzát követően, lövése a védőn megpattanva a kapus kezében landolt

3 perc a hosszabítás

88' A hazaiak adtak be szélről, a labda Gálról pattant a kapunk felé, Tulipán hatalmas reflexel védet

86' Jobb szélről jött beadás a hazai csapat részéről, a fejes a kapu fölé szált

84' 20 méterről probálkozott a hazai szélső,Tulipán ismét remekül védett

82' A félpályán adtuk el a labdát, Ódé remekül zárt vissza és tisztázott

76' Szabadrúgást végezhetett el a hazai csapat, a probálkozást,Tulipán védte bravúrral

65' A hazaiak probálkoztak 25-ről egy lövéssel, Tulipán remekül védett

63' Marques-Ariosa adta be a labdát jobb szélről, a hosszún Papp érkezett lövésébe beleért egy védő, így pattant a kapufára

62' Ódé kapott remek labdát a bal szélen, beadását Tóth vette át remekül a labdát majd lőtt kapura, probálkozása a védőben akadt el

55' Kontrát vezetett a hazai csapat, a lövést remekül tolta ki a rövid felsőből Tulipán

52' GÓL! Egy bal oldali szabadrúgást követően a hosszún érkezett a hazaiak játékosa, fejese Tulipán felett a kapuban landolt 1-0

50' Csobánki szabálytalankodott a kapunktól 30 méterre, a probálkozás a sorfalban akadt el

48' Szögletet harcolunk ki a jobb szélen, a beadás veszélyesen érkezik be, szögletre tisztáztak a hazaiak

Elkezdődött a második félidő

Vége az első félidőnek

38' A hazaiak probálkoztak távolról, a lövés messze elkerülte a kaput

32' Tulipán lépett ki egy indításra remekül és még a csatár elött tisztázni tudott

30' Szabadrúgást végezhetett el a hazai csapat, a labda remekül hullott be a védőink mögé, a hazaika játékosa jól eltalált lövését bravurral védte lábbal Tulipán

25' Marques-Ariosa lépett meg a jobb oldalon maga mögött hagyva 2 védőt, beadása szögletre pattant, a szöglet nem lett veszélyes

19' Varga ugratta ki a jobb oldalon Marques-Aiosat aki egy remek csel után passzolt vissza laposan,Sajbán érkezett remekül, lövése nem sikerült túl jól, a védők tisztáztak

16' A hazaiak vezettek támadást a jobb oldalon, Varga ért vissza remekül, és tisztázott

11' Sajnos a szöglet nem hozott veszélyes helyzetet

11' Csillag szabadrúgása a sorfalon pattant meg, szögletet végezhetünk el,

10' Varga passzolt remekül Csillagnak akit a kaputól 20 méterre lerántottak, szabadrúgáshoz jutottunk

8' Remekül játszottunk össze a bal szélen, a beadásra Varga érkezett remekül, de a védője szorításában nem sikerült jól a fejese a kapus könnyen védett

4' Ízlelgetik egymást a csapatok, a játék a középpályán zajlik