Merkantil Bank Liga 26. forduló | SZTK-Erima - Budaörs | Élő, szöveges közvetítés!

CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a SZTK-Erima - Budaörs, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 26. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Szigetszentmiklós, Szigetszentmiklósi TK Sporttelep
Időpont: 2016.05.08. (Vasárnap) 17:30 óra

A mérkőzés játékvezetője: Takács János (asszisztens: Horváth Róbert, Becséri Gergely). Tartalék játékvezető: Nagy Norbert

SZTK-Erima: Sánta, Sváb, Bora, Nagy, Kokenszky, Vólent, Puskás, Gulyás, Kovács, Horváth, Lévai

Cserék: Czuczi, Gubacsi, Szepessy, Irmes, Hevesi-Tóth, Gyökér

Vezetőedző: Tamási Zoltán

Budaörs: Szentpéteri, Horváth, Gál, Hegedűs, Ódé, Menyhárt, Csobánki, Sajbán Miklós, Papp, Bogáti, Szabó

Cserék:Tulipán, Ferkó, Lajer, Tóth, Varga, Marques-Ariosa, Sajbán Máté

Vezetőedző: Miskei Attila

Szigetszentmiklós-Budaörs 1-2 ( 1-0 )

Hosszú idő után végre megszakadt a nyeretlenségi sorozatunk hatalmas csatában sikerült kiharcolni a győzelmet!!!!

A mérkőzés véget ért

A játékvezető 5 percet hosszabít

88' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!! Bal oldali szögletet követően Gál csúsztatta meg a labdát középen , a zsuga Sajbán Máté elé pattant, aki 2 méterről bekotorta a kapuba 1-2

86' Sajbán ívelt Szabó fejére a tizenhatoson belül, vissza passza pontatlanra sikerült, a hazaiak felszabadítottak

82' Hegedűs állt a labda mögé 23 méterre a kaputól, lövését a hazaiak portása ütötte szögletre

80' Szabó indította Pappot, aki vissza passzolta a labdát, lövését a kapus védte

76' Pappot ugratták ki a bal szélen, aki egy remek cselt követően passzolt középre, passza Sajbán Miklóst találta meg, lövése az oldalhálóba szállt

70' Ismét cserél csapatunk, Menyhárt helyén, Marques-Ariosa folytatja

69' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLL!!!!!!! Csobánki ugratta ki a frissen beállt sajbán Mátét, aki a kapus mellett passzolt vissza Szabónak aki a kapu közepébe bombázott!!!!! 1-1

67' A második félidőben csapatunk játéka dominál

65' Hegedűs állt a labda mögé a kaputól 20 méterre, a lövése az oldalhálóba csapódott

62' Cserél csapatunk, Bogáti helyén, Sajbán Máté folytatja

60' A hazaiak végeztek el szabadrúgást a jobb szélről, a beadás veszélyesen szállt a hosszú felé, a fejes a kapu mellett pattant ki a játéktérről

59' Bogáti tekert balról középre, a kipattanót Csobánki tűzte kapura, a kapus könnyedén védett

56' Szép támadást vezettünk a bal szélen, Papp ívelt középre, a hosszún Menyhárt érkezett, lövés helyett a passzt választotta, a védők felszabadítottak

49' Bogáti végezhetett el szabadrúgást 20 méterről, lövése a kapu bal felső sarkába tartott, a hazaiak kapusa hatalmas bravúrral védett

46' Bogáti szerzett labdát a félpályán, Szabót indította, ám indítása centiméterekkel volt csak hosszú, a kapus könnyedén felszedte a labdát előle

Elkezdődött a második félidő

Vége a az első félidőnek

40' GÓL! 19 méterre a kapunktól végezhetett el a hazai csapat egy szabadrúgást, Szentpéteri hatalamasat védett, a kipattanóra nem figyeltünk, amit értékesített a Szigetszentmiklós 1-0

32' Formás támadást vezettünk a bal szélen, Papp beadásába beleléptek, Menyhárt kisérte volna ki szögletre a labdát, a tizenhatoson belül volt egy kontakt, a játékvezető sípja azonban néma maradt

29' Szögletet harcolt ki a hazai csapat, a beadást, Ódé fejelte ki

15' Jobb oldali szögletet végzett el a hazai csapat, a fejes veszélyesen szállt el a bal kapufa mellett

13' A játék a középpályán zajlik

6' A hazaiak végeztek el egy szabadrúgást a bal szélen, az élesen belőtt labdát könnyen védte Szentpéteri

2' A hazai csapat vezetett támadást középen, a szélre kipasszolt labdát egy átvétel után tekerték középre, ami veszélyesen suhant el a kapu felett