Merkantil Bank Liga 27. forduló | BFC Siófok - Budaörs | Élő, szöveges közvetítés!

CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a BFC Siófok - Budaörs, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 27. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Siófok, BFC Siófok stadion
Időpont: 2016.05.14. (Szombat) 19:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Böcskei Balázs (asszisztens: Horváth Zoltán, Márton Zsolt). Tartalék játékvezető: Jakab Árpád

BFC Siófok: Filipánics, Mogyorósi, Tamás, Futó, Körmendy, Nagy Dániel, Nagy János, Murka, Ivancsics, Rusvai, Gál

Cserék: Kis, Paudits, Baksa, Gréczi, Kozma, Elek, Bognár

Vezetőedző: Kopunovic Goran

Budaörs:  Szentpéteri, Horváth, Gál, Hegedűs, Ódé, Sajbán Miklós, Csobánki, Csillag, Sajbán Máté, Papp, Szabó

Cserék: Tulipán, Lajer, Varga, Ferkó, Bogáti, Marques-Ariosa, Menyhárt

Vezetőedző: Miskei Attila

BFC Siófok-Budaörs 1-2 (0-1)

Vége a mérkőzésnek

91' GÓL! Szépít a hazain csapat, egy tizenegyest követően

A játékvezető 2 percet hosszabít

88' Cserél csapatunk, Papp helyén Marques-Ariosa

85' Formás támadást vezetett csapatunk, Szabó szerzett labdát a középpályán, passza Csillaghoz került aki sarokkal vissza passzolta Szabónak, majd Szabó ugratta ki Csillagot, aki lesen állt, így a találatot a játékvezető nem adta meg

80' A mérkőzés a középpályán zajlik

73' Cserél csapatunk, Sajbán Máté helyén Menyhárt a pályán

72' Csillag szerzett labdát a középpályán, remekül ugratta ki Sajbán Mátét aki egy átvétel után lövésre szánta el magát, a kapus lábbal védett

66' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLL!!!!!! Sajbán Miklós ugratta ki Horváthot aki a védőjét egy remek mozdulattal cselezte ki, a kapus mellett vissza passzolt Sajbán Miklósnak, lövése a kapu bal alsó sarkában landolt 0-2

57' Lajert cselezték ki a bal szélen, Csobánki remekül keresztezett, szögletre tisztázva. A szöglet veszélytelennek bizonyult

52' A középpályán zajlik a játék

Elkezdődött a második félidő

Félidőben cserél csapatunk, Ódé helyén Lajer folytatja

Vége az első félidőnek

A játékvezető 1 percet hosszabít

45' Csillag állt a labda mögé 23 méterre a kaputól egy szabadrúgáshoz, probálkozása centikkel kerülte el a bal felső sarkot

43' A hazaiak vezettek támadást, egyremek ütem passz után, Szentpéteri védett könnyen

40' Horváth került helyzetbe a tizenhatoson belül, lövés helyett passzal próbálkozott, a védők lelesték a labdát

33' GÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!! Szabó ugratta ki Sajbán Mátét, akit a kapus elsodort, a játékvezető tizenegyest itélt, Szabó állt a labda mögé, a labdát a kapu közepébe bombázta!!!! 0-1

29' A hazaiak végezhettek el szabadrúgást, Szentpéteri hatalmasat védett

27' Ódé bal szélről beadott labdája Szabót találta meg, aki egy átvétel után rögtön lövésre szánta el magát, probálkozásába bele vetődtek, a kipattanó Csobánki elé került aki kapásból vissza küldte a labdát, probálkozása a kapu bal alsó sarka mellett hagyta el a játékteret

20' Sárgalapos figyelmeztetést kapott Hegedűs, szövegelésért

14' Bal oldali beadobást követően, a labdát Hegedűs fejelte ki, a hazaiak játékosa egy átvételt követően tűzte kapura a labdát, lövése lecsúszott, de így lett jó a "játékszer" a tizenhatoson belül álló csapattársának, aki már lövésre készült, de Horváth remekül ért vissza és tisztázott

9' Bal szélről elvégzett szabadrúgás után, a labda az ötös vonalán pattogott, Szentpéteri jól vetődött ki kapujából

5' A hazaiak veszélyeztettek, bal szélen vezetett támadás után a beadásba Ódé ért bele, a labda a hazaiak játékosa elé került, Szentpéteri hatalmasat védett

4' Papp szerzett labdát az ellenfél térfelén, lövése a kapu jobb oldala mellett suhant el

2' A hazaiak jutnak szabadrúgáshoz 20 méterről a kapunktól, a probálkozás a jobb felső felett szállt el jócskán