Merkantil Bank Liga 29. forduló | Dunaújváros - Budaörs | Élő, szöveges közvetítés!

CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Dunaújváros - Budaörs, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 29. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Dunaújváros, Dunaújvárosi Stadion
Időpont: 2016.05.29. (Vasárnap) 19:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Zierkelbach Péter (asszisztens: Kis Zoltán, Iványi István). Tartalék játékvezető: Molnár Ádám

Dunaújváros: Dániel. Abért. Koval, Lorentz, Tamaskó, Keglovics, Rosta, Tóth, Szellák, Vajda, Kercsó

Cserék: Késmárky, Huszárik, Polácsek, Kozma, Vitos, Szabó, Takács

Vezetőedző: Dobos Barna

Budaörs: Szentpéteri, Horváth, Gál, Hegedűs, Lajer, Sajbán Miklós, Csobánki, Menyhárt, Sajbán Máté, Papp, Tóth

Cserék: Tulipán, Csillag, Ódé, Ferkó, Bogáti, Varga, Marques-Ariosa

Vezetőedző: Miskei Attila

Dunaújváros-Budaörs 0-5 (0-3)

A mérkőzés véget ért

90' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLL!!!!!! Sajbán Máté harcolt ki büntetőt, amit Menyhárt értékesített

85' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLL!!!! Marques-Ariosa harcolt ki büntetőt, amit Ferkó értékesített 0-4

83' A játék a középpályán zajlik

77' Cserél csapatunk, Papp helyén Marques-Ariosa folytatja

69' Cserél csapatunk, Tóth helyén Csillag folytatja

63' A hazaiak jutottak el lövésig, Szentpéterinek nem kellett védenie, a próbálkozás a kapu bal alsó sarka mellett ment el

61' Csapatunkat szerencsére nem törte meg a piros lap, nyomás alatt tudjuk tartani a hazai csapatot

53' Ferkó is besárgult buktatásért

51' Gál kapott piros lapot fejelésért

Elkezdődött a második félidő

Félidőben cserél csapatunk, Csobánki helyén Ferkó folytatja

Vége az első félidőnek

44' Ismét egy lövéssel próbálkozott a hazai csapat, Szentpéteri könnyedén védett

42' A hazaiak veszélyeztettek egy jobb szélről eleresztett lövéssel, a próbálkozás az oldalhálóba csapódott

34' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLL!!! Sajbán Máté jutott lövéshez 16 méterre a kaputól, próbálkozását a kapus még a felső lécre tudta tolni, a kipattanóra remekül érkezett Menyhárt, aki kapásból a léc alá bombázott 0-3

33' Tóth ugratta ki Pappot, beadását a kapus húzta le középen

27' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLL!!! Sajbán Máté ugratta ki remekül Papp Mátét, aki egy az egyben vezethette a kapusra a labdát, lövését a hazaiak hálóőre nem tudta védeni 0-2

26' Lajer kapott sárgalapos figyelmeztetést buktatásért

19' Csapatunk játéka dominál ezekben a percekben

16' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLL!!! Tóth szerzett labdát 20 méterre a kaputól, majd kicselezett két védőt, lővése a bal alsó sarkoba csapódott 0-1

13' A játék a középpályán zajlik

8' Hegedűs indította Lajert, akinek beadása, Tóth Patrikot találta meg középen, lövése a védőben akadt el