Felkészülési mérkőzés | Budaörs - Hódmezővásárhely | Élő, szöveges közvetítés!

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Budaörs - Hódmezővásárhely, Labdarúgó felkészülési mérkőzés online közvetítésében!

Budaörs: Horváth G., Kinyik, Tányéros, Horváth L., Ódé, Menyhárt, Csillag, Petró, Stieber, Horváth R., Bata

Cserék: Ordasi, Egyed, Árvai, Sajbán Máté, Sajbán Miklós, Csobánki, Wild, Marques-Ariosa, Gyurácz

Vezetőedző: Bognár György

Hódmezővásárhely:

Cserék:

Vezetőedző:

Budaörs-Hódmezővásárhely: 1-1 ( 0-0 )

A játévezető lefújta a métkőzést

89' Kinyik ugratta ki Stiebert a védők vonalából, egy remek átvételt követően lőtt kapura, lövése a kapufán csattant

85' Kinyik vállalt el távoli lövést, próbálkozása nem sokkal tévesztett célt

76' A szögletet követően a vendégek középpályása próbálkozott lövéssel, a labda centikkel a felső kapufa felett ment el

75' A vendégek játékosa gondolt egyet, majd félpályáról próbálta meg átemelni Horváth G.-t aki hatalmasat repülve a levegőben szögletre tudta ütni a labdát

68' Stieber vállalkozott lövésre 25 méterről, a vendégek kapusa remekül védett

64' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLL!! Stieber harcolt meg a labdáért a tizenhatos előterében, majd egy cselt követően tört be a tizenhatoson belülre, a kilépő kapus mellett a jobb alsóba passzolt 1-1

62' GÓL! Jobb oldali támadást vezetett végig a vendég csapat, beadást követően, került a labda a vendégek játékosa elé aki rövid alsóba lőtt 0-1

55' Papp szögletére érkezett középen Tányéros, fejese nem sokkal ment el a felső kapufa felett

47' Bata készítette le a labdát a tizenhatos előterében fejjel Horváth R.-nak, aki kapásból ballal próbálkozott lövéssel, a labda jócskán elkerülte a kaput

Elkezdődött a második félidő

Vége az első félidőnek

39' Csillag szögletét követően került a labda Ódé elé, aki átvételt követően, lőtt kapura, próbálkozása centikkel ment el a kapu előtt keresztben

37' Horváth G. védet hatalmas bravúrral egy közeli lövést

35' Kinyik ugratta ki Horváth R.-t a védők vonalából, egy átvételt követően vállalkozott lövésre, próbálkozása a bal alsó mellett ment el

26' Menyhárt tekert jobb szélről középre, belül Stieber vette le a labdát, majd fordult vele kapura, lövését a vendégek kapusa védte remekül

21' Stieber próbálkozott távoli lövéssel, a vendégek kapsusa remekül védett

14' Petró ugratta ki Batát, a vendégek kapusa remek ütemben lépett ki kapujából, ezzel akadályozva meg, gólszerzési lehetőségünket

7' Csapatunk birtokolja többet a labdát, azonban veszélyes helyzetet még nem sikerült kialakítani