Merkantil Bank Liga 24. forduló | Cigánd SE - Budaörs | Élő, szöveges közvetítés!

CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a Cigánd SE - Budaörs, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 24. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Cigánd, Cigándi SE Sporttelep
Időpont: 2017.03.12. (Vasárnap) 14:30 óra

A mérkőzés játékvezetője: Takács Tamás (asszisztens: Szilágyi Norbert, Csatári Tibor). Tartalék játékvezető: Takács János

Cigánd SE: Sánta, Molnár, Csicsvári, Baksa, Varga, Kasza, Sergiu, Barcsay, Nicorec, Kuti, Popescu

Cserék: Raducu, Angyal, Katona, Balogh, Sándor, Szilágyi, Balogh

Vezetőedző: Szénay Péter

Budaörs: Horváth Gábor, Kinyik, Horváth Levente, Tányéros, Ódé, Menyhárt, Sajbán Máté, Stieber, Pethő, Petró, Papp

Cserék: Deli, Árvai, Marques-Ariosa, Sajbán Miklós, Csobánki, Horváth Roland, Vajda

Vezetőedző: Bognár György

A mérkőzés végeredménye: Cigánd-Budaörs 1-1 ( 0-1 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

90+3' Deli tekert középre szögletből, Csobánki próbálkozott lövéssel, a hazaiak portása ismét bravúrral védett

90+2' Menyhárt ívelt középre, belül Csobánki érkezett, fejesét a hazaiak kapusa hatalmas bravúrral védett

A játékvezető 3 percet hosszabít

87' Cserél csapatunk, Ódé helyén Csobánki a pályán

85' A hazaiak veszélyeztettek jobb oldali támadást követően, 11 méterről leadott lövést védett hatalmas bravúrral Horváth Gábor

73' Horváth Gábor hatalmas bravúrral védett egy takarásból leadott lövést

72' Horváth Gábor védett könnyedén egy távoli lövést

71' A hazaiak veszélyeztettek távoli lövéssel, Horváth Gábornak nem kellett védenie

69' GÓL! A hazaiak bal szélen vezettek támadást, a beadásról lemaradtak védőink, középen érkező játékos a jobb alsóba passzolt 1-1

67' Horváth Gábor lépett ki a kapujából remekül, és szedte fel a labdát a csatár elől

63' Horváth Gábor védett könnyedén tizenegy méteeről fejelt labdát

62' Cserél csapatunk, Petró helyén Deli a pályán

61' Tányéros ért vissza remekül és az ötös vonalán becsúszva tisztázott

60' Hazaiak középpályása próbálkozott távoli lövéssel, Horváth Gábornak nem kellett közbe avatkoznia

51' Petró és Sajbán Miklós játszott össze a jobb szélen, Sajbán Miklós beadása találta középen Pethőt, aki kapásból próbált gólt szerezni, lövése a bal felső mellett ment el centikkel

47' Petró szöglete pattogott középen, a labda Sajbán Miklós elé pattant, lövése jócskán a kapu fölé szállt

Elkezdődött a második félidő

Félidőben cserélt csapatunk, Stieber helyén, Sajbán Miklós a pályán

Vége az első félidőnek

39' A hazaiak veszélyeztettek távoli szabadrúgással, Horváth Gábornak nem kellett játékba avatkoznia

27' A hazaiak veszélyeztettek bal oldali támadással, a beadást Ódé vágta ki aki remekül zárt vissza

23' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Ódé tekert középre a bal szélről, középen Pethő fejelt remekül a kapu jobb felső sarkába 0-1

21' Stieber szabadrúgására érkezett középen Kinyik, lövését a kapus védte

12' Papp kapott remek labdát Sajbán Mátétól, lövését a hazaiak kapusa védte remekül

10' Menyhárt futott el a labdával a jobb szélen, beadására középen Sajbán Máté érkezett, lövése a bal kapufa mellé ment

3' Stieber szöglete pattant középen Petró elé, lövése a kapu felett zúgott el

2' Papp szabadrúgása bizonyult veszélyesnek, a hazaiak kapusa könnyedén védett

1' Stieber vállalkozott 20 méterről lövéssel, próbálkozása nem sokkal ment el a bal felső sarok mellett