A Budaörsi Önkormányzatért fogott össze klubunk

Példás összefogás

BSC 2015 16 NEW LOGO W BUDAORS INTRO KICSI

Példás összefogást hajtott végre a budaörsi labdarúgóklub. A klubvezetés, a szakmai stáb, illetve a felnőtt csapat játékosai közösen döntöttek úgy, hogy fizetésük egy részét a nehéz helyzetben lévő budaörsi önkormányzatnak ajánlják fel.

budaörsi önkormányzat

Klubunk tisztában van azzal, hogy sokan kerültek nehéz helyzetbe a koronavírus-járvány miatt, ezért lehetőségeihez mérten igyekszik felelősséget vállalni a környezetéért, és kivenni részét a segítségnyújtásból.

Éppen ezért mindenkit arra buzdítunk, hogy aki csak teheti, cselekedjen hasonlóan!

Hajrá Budaörs!

Vissza a főoldalra

Üzenetküldés

Érvénytelen adatok!
Érvénytelen adatok!
Érvénytelen adatok!
Érvénytelen adatok!
Érvénytele adatok!

Facebook

Kapcsolat